Мислицька Ірина В'ячеславівна

Медичний директор, лікар-терапевт 1 категорії, лікар-дієтолог, лікар народної та нетрадиційної медицини

Спеціалізація — проведення прийому пацієнтів із застосуванням функціональних методів (квантова діагностика, біорезонанс, ЕКГ, УЗД) з інтерпретацією результатів і призначенням комплексу лікування. Активно використовує інноваційні методи в лікуванні хронічних захворювань, порушеннях імунної системи, аутоімунних ревматичних уражень, патології нервової системи.

Член асоціації лікарів інтегративної медицини. Фахівець із харчування.

Освіта
1999
Закінчила Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.
1998 - 1999
Пройшла курси спеціалізації по фітотерапії і гомеопатії на базі кафедри нетрадиційних методів лікування НМУ ім.О.О.Богомольця та курси по рефлексотерапії на базі кафедри нетрадиційних методів лікування НМУ ім. А.А. Богомольця.
2012
Закінчила навчання в Міжнародному науково-дослідному центрі інформаційно-хвильової терапії.
2013
Закінчила курси спеціалізації по дієтології на базі кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО ім.П.Л.Шупика. Лікар фахівець-дієтолог.
2015
Навчання за методами електропунктурної діагностики і терапії (метод Р. Фолля, медикаментозне тестування, АТМ Вега-тест, пасивна та активна біорезонансна терапія).
2018
Пройшла курси «Сучасні методи діагностики та лікування захворювань суглобів» НМАПО ім. П.Л. Шупика, курси «Сучасні аспекти раціонального і дієтичного харчування» на базі кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО ім. П.Л. Шупика. Курси по фітотерапії і гомеопатії.
2019
Курси спеціалізації на базі Харківського медичного інституту підвищення кваліфікації з нетрадиційної медицини.
2020
Закінчила навчання з експлуатації та методам лікування транскраніальної магнітної стимуляцією на базі Національного інституту нейрохірургії України ім. А.П. Ромоданова.
Німеччина
Навчалася на базі виробника лікувально-діагностичної апаратури Time Waver.
Японія
Закінчила навчання методикам лікування Kampo medicine в місті Осака.
Росія
Майстер-клас академіка-імунолога Городиський Богдана Володимировича.
Україна
Курс з відпрацюванням практичних навичок «Алгоритм первинного огляду за допомогою УЗД для лікарів сімейної медицини» на базі Міжнародної Академії Сучасного Освіти.