Прівествуем в Клініці квантової медицини
Medeus Medical Center

Представляємо новий, який довів ефективність підхід до вирішення проблем захворювань нервової системи, хвороб зі складною етіологією, реабілітації після травм, інфарктів і інсультів. Medeus Medical Center зробив доступними для жителів України передові медичні технології, в основі яких закладена біофізика і біохімічні технології. Раніше квантові технології і нанофізіческіе методи застосовувалися тільки в елітних клініках західних країн і США, тепер вони є у нас.

Переваги підходу Medeus Medical Center

На відміну від традиційного підходу в медицині, пропоновані методики надають вплив не на симптом, а виправляють відповідають за здоров'я механізми на внутрішньоклітинному рівні. Що використовується в центрі обладнання та методики розроблені спільно з провідними вченими біофізиками, фізиками і лікарями з усього світу. Його аналоги застосовуються в клініках Німеччини, Швейцарії та США.
Переконайтеся самі в ефективності пропонованих нами рішень:

 • проводимо аналіз роботи всіх систем органів, з огляду на взаємозв'язок між системами;
 • можемо виявити фактори, що викликають патології, на рівні взаємозв'язків з ДНК;
 • у своєму розпорядженні широким спектром апаратних, неінвазивних методик, включаючи нанотехнологические рішення.

Подібна практика дозволяє вирішувати широкий спектр проблем зі здоров'ям, включаючи захворювання, які вважаються важковиліковні. Наші можливості дозволяють виправляти ситуацію на рівні фізіологічних процесів: за допомогою впливу на першоджерело проблем, наші фахівці нормалізують некоректно протікають в організмі процеси, усуваючи причини хвороб і патологій функціонування., включая заболевания, считающиеся трудноизлечимыми. Наши возможности позволяют исправлять ситуацию на уровне физиологических процессов: посредством воздействия на первоисточник проблем, наши специалисты нормализуют некорректно протекающие в организме процессы, устраняя причины болезней и патологий функционирования.

Які проблеми вирішують фахівці нашого центру

Напрямок діагностики в центрі дозволяє виявляти не тільки наявні патології, а й чинники, здатні спровокувати розвиток захворювань в майбутньому. 

 • Метод популярний в Китаї, Кореї та Японії.
 • За кілька хвилин можна обстежити 52 людських органу і системи організму.

У практиці Української медицини такі можливості представлені вперше. Комплексне виявлення патогенних факторів дозволяє проводити лікування з максимальною ефективністю. Всі діагностичні процедури безболісні і не викликають дискомфорту у пацієнтів

Лікарі Medeus Medical Center на практиці доводять: результативне лікування – впливати на першопричини захворювання, а не тільки увагу до симптоматиці. Ми прагнемо показати можливості нового підходу в медицині.

На сьогоднішній день наш центр – єдиний на території України, де є лікування за допомогою квантових і нано медичних технологій. Те, про що пишуть фантасти, можливо вже зараз.

Можливості апаратної медицини в центрі Medeus

Наскільки серйозні патології здатні вилікувати фахівці центру? Наведемо приклади основних методів лікування і результатів.

 1. Транскраніальна магнітна стимуляція – дозволяє стимулювати і нормалізувати роботу нейромедіаторних систем організму. Локальне вплив електромагнітного поля на нервові закінчення і відділи головного мозку дозволяє за короткий термін вивести людину на задовільний рівень самопочуття. Досить 3 хвилин, щоб людина з діагностованою депресією відчув себе краще.
 2. Многоволновое випромінювання біодинамічної терапії з інтерференційними ефектами і градієнтами поля, а також специфічна високочастотна мікрострумова терапія – методи, що дозволяють позбавити організм від згубного впливу бактерій, вірусів, грибкових збудників, гельмінтозних інвазій. При впливі руйнується саме патогенна структура, збудники хвороб стають нежиттєздатними.
 3. Технологія McMakin, що базується на ефектах інтерференції (накладення двох частот) мікрострумів дозволяє відновлювати структуру пошкоджених тканин. За допомогою методики можна стимулювати регенерацію нервових волокон, видаляти спайки і рубці, пригнічувати ріст пухлин. Інтерференційні мікроструми – спосіб усунути з організму токсичні речовини, запустити процеси відновлення клітин.
 4. Технологія магнітного поля – відновлює природний розподіл електричного потенціалу тканин організму, сприяючи нормалізації загального стану органів і систем.
 5. Фотобіомодуляція тіла – вплив червоним і інфрачервоним спектром конкретних довжин хвиль (ефективність яких доведена клінічно) в поєднанні зі сверхінтенсівним імпульсним магнітним полем підвищує енергетичний потенціал клітин більш, ніж на 500%. Для цього достатньо одноразового 10 хвилинного впливу. В результаті нормалізуються всі біохімічні процеси в організмі.
 6. ДНК тестування, з можливістю виявлення і корекції виявлених патологій.

В основі нашої роботи закладений досвід португальського вченого, провідного спеціаліста в області інтегративної медицини доктора Нуно Ніни і німецького квантового фізика Маркуса Шміке, автора технології TimeWaver.

Нашими пріоритетними напрямками стали гострі та хронічні патології нервової системи, допомогу при реабілітації після складних операцій і травм. Ми допомагаємо відновитися після важких, тривалих хвороб, заповнюємо природні енергетичні та захисні ресурси організму. За допомогою наших фахівців процес одужання і реабілітації скорочується в кілька разів. 

 1. Використовуємо передові медичні технології комплексного впливу на клітинному рівні.
 2. Швидко діагностуємо, проводимо ефективне лікування, скорочуючи час реабілітації навіть після затяжних, важких захворювань.
 3. Підтримуємо зв'язок з провідними світовими фахівцями в своїй галузі.
 4. Наші фахівці пройшли навчання за кордоном, максимально використовують наявний технологічний потенціал.

Зробіть перший крок до здоров'я, запишіться на прийом до фахівців центру і пройдіть обстеження.

Прокрутіть вниз
Інноваційні технології

Будь-вірус, бактерія, грибок, гельмінт знищується при впливі механізмів, які ми використовуємо в роботі. Многоволновое випромінювання біодинамічної терапії з інтерференційними ефектами і градієнтами поля, а також специфічна високочастотна мікрострумова терапія здатні зробити будь-який патоген нежиттєздатним.

Ефекти від накладення двочастотних мікрострумів технології McMakin ще більш великі. З її допомогою можна лікувати пошкоджені нервові волокна, зменшувати пухлини, видаляти спайки і рубці, омолоджувати тіло, проводити детоксикацію.

Будь-який орган відтепер можна повернути в здоровий стан з технологією магнітного поля. Цей метод працює більш масштабно на органах і системах організму, повертаючи їм правильний електричний потенціал і нормалізуючи функцію кожної тканини, хронічні хвороби стають виліковними, а гострі зникають назавжди.

Енергетичний потенціал клітини – це властивість від якого залежить швидкість всіх біохімічних реакцій в організмі.

Фотобіомодуляція тіла підвищує його на 500% вже за 10 хвилин. Надалі, регенерація прискорюється в рази, як і метаболізм. Лікування травм і хронічних болів з використанням технології сверхинтенсивного імпульсного магнітного поля загоює переломи в 3 рази швидше, зв'язки в 2 рази швидше, а болю будь характеру пропадають вже після одного застосування.

Людина здорова на стільки, на скільки здорова кожна його клітина і її здатність комунікації з іншими клітинами.

(Доктор Нуно Ніна) 

Принципи роботи

Здорове
майбутнє

кардинальна переорієнтація 
стандартів медицини

Прихильність до інновацій
і нанотехнологій

Впровадження нанотехнологій, 
дозволяють не тільки
діагностувати, вилікувати,
а й запобігти будь-якому
захворювання