Діагностно-терапевтична система TimeWaver Med

Унікальна система діагностики TimeWaver Med - остання розробка кращих лікарів і фізиків з усього світу, яка допомагає отримати повну «картину» стану організму пацієнта. Дослідження є нешкідливим. На відміну від стандартних методів, дозволяє отримати вичерпну інформацію про роботу всіх органів і систем за 15 хвилин.

Діагностика складних захворювань за допомогою квантового аналізатора

Timewaver Med - апарат нового покоління, найточніша і велика база, яка дозволяє визначити наявність проблем до появи симптомів захворювань. Нанотехнології створює справжню революцію в традиційній медицині і дозволяє відразу досліджувати понад 50 параметрів.

Принцип квантової діагностики заснований на вивченні глибинних зв'язків між органами. База взаємодіє з електромагнітним полем кожного органу і зчитує інформацію про стан. Результати діагностики конкретного пацієнта порівнюють зі здоровим електромагнітним полем, що дозволяє отримати точні відомості про здоров'я людини.

Timewaver Med допомагає оцінити стан:

  • Органів шлунково-кишкового тракту, бронх, легких, шкірного покриву.
  • Ендокринної системи, печінки.
  • Гормонального фону, головного мозку.

Під час діагностики визначається кількість амінокислот, вітамінів і мінералів, наявність важких металів і інших речовин.

Діагностико-терапевтична система дає висновок про стан всіх органів, клітин (в тому числі ДНК) і їх функціонування. Метод дозволяє визначити існуючі й передбачувані хвороби.

Наш Medeus Medical Center пропонує пройти дослідження на основі нанотехнологічної системи майбутнього TimeWaver Med. Всього 15 хвилин часу і в руках з'явиться документ, де дані точні відомості про ваше здоров'я.

FULL REBOOT
полное обследование организма в Киеве
Полная диагностика организма
Терапия пептидами
иммуностимулляция
Восстановление иммунной системы
Восстановление после травм
Лечение аллергии любой стадии
Лечение от вирусов, бактерий, паразитов
Комплексное омоложение и продление жизни
Восстановление нервной системы квантововолновыми технологиями