УЗД апарат

Уявіть, що громіздкий апарат для ультразвукового обстеження зменшили до розміру електробритви і навчили підключатися до смартфону!

У нашому медичному центрі до Ваших послуг портативне надкомпактне кишенькове ультразвуковий пристрій, яке забезпечує точну і швидку візуалізацію всіх органів і систем. Маючи 20 програм і 4 режими для діагностики, зображення в реальному часі проглядаються на смартфоні або планшеті через дротове з'єднання.

Цей прилад принципово відрізняється від звичних громіздких і застарілих УЗД-апаратів тим, що всі компоненти ультразвукової системи об'єднані в єдиному, мініатюрному електронному чіпі. У цьому чіпі можливості трьох типових УЗД-датчиків інтегровані в єдиний двомірний матричний масив, що складається з тисяч мікроелектромеханічних систем, тобто один датчик використовується для діагностики як прилеглих органів людини, так і що знаходяться глибоко в його тілі.

Тісна інтеграція всіх електронних елементів в одному чіпі дозволяє нам швидко і точно отримувати зображення з високою роздільною здатністю і виконувати всі завдання, як і повнорозмірні ультразвукові апарати. Більш того, всі дані можна зберегти або відправити по електронній пошті за частки хвилини!

FULL REBOOT
полное обследование организма в Киеве
Полная диагностика организма
Терапия пептидами
иммуностимулляция
Восстановление иммунной системы
Восстановление после травм
Лечение аллергии любой стадии
Лечение от вирусов, бактерий, паразитов
Комплексное омоложение и продление жизни
Восстановление нервной системы квантововолновыми технологиями