Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Квантова медицина

тест фото

Багаточисленні експерименти свідчать, що висновки теорії ймовірностей не застосовні до ситуацій, де бере участь людина. Людський фактор незрозумілим чином впливає на експерименти.

Теорія ймовірностей справедлива в неживій природі. Багато фізичних процесів, що відбуваються за присутності людей, йдуть ненатуральним шляхом. Наприклад, Вольфганг Паулі — теоретичний фізик, фатально впливав на результати експериментів. Іноді експеримент навіть відкладали, тому що перегоряли запобіжники, ламається апаратура.

Ромі Шомер — відомий етолог (наука про поведінку тварин) провів дослідження з участю дітей. Посадивши їх біля лічильника Гейгера з капсулою, що містить радіоактивний метал, він сказав, що з капсули будуть виходити "червоні кульки", а вони повинні будуть ними уявно завадити. Виявилося, що людина справді може впливати на процеси розпаду.

Під гіпнозом внушалось, що піддослідний стає космонавтом і наступає невагомість. І ваги реєстрували зменшення ваги! Мислено змінюються швидкості хімічних реакцій, інтенсивність лазерного променя тощо. Все це зафіксовано документально і знято на кіноплівку. Офіційна наука цього не помічає, оскільки не здатна пояснити.

Тим не менш, факти не можна ігнорувати.

Так, кандидат філософських наук А. Солодилов у статті "Психофізична технологія майбутнього не обійдеться без людини" детально описує практичні кроки експериментаторів, досліди, в яких психічний фактор виступає як основний, що визначає та керує фізичними параметрами.

Було виявлено, що в результаті психічного впливу людини-оператора можуть суттєво змінюватися фізико-технічні характеристики приладів і технічних пристроїв. Більше того, вони набувають нових функціональних можливостей.

У 80-х роках американський фізик Роберт Джан провів серію експериментів щодо взаємодії психіки з різними генераторами випадкових чисел. В дослідах виявилося, що послідовність чисел перестала бути випадковою: воля людини-оператора вносила в неї певний порядок, або ж послідовність залишалась випадковою, але ймовірність "передбачення" наступного числа, яке видає генератор, перевищувала всі очікувані та мислені можливості.

Р. Джан створив концепцію квантово-механічного взаємодії свідомості з фізичними системами. Він визначив це взаємодію, узагальнивши спосіб взаємодії атомів в теорії ковалентних хімічних зв'язків.

Інформація сама по собі, як поняття, не має самостійності, не має матеріального втілення. Вона не може самостійно переміщатися, концентруватися чи перетворюватися. Вона — це засіб, інструмент живих систем для управління та виживання.

Незважаючи на безліч засобів передачі, запису, обробки інформації, оптимальним, універсальним і найбільш поширеним в природі залишається коливальний процес, званий хвильовим. Саме хвилі є універсальним і всюдисущим транспортом інформації. Вони здатні доставляти її з різною швидкістю — від кількох кілометрів на секунду до 300 тис. км/с (швидкість світла).

Використовуючи хвилі, можна змінювати стан такої системи, як людина, впливаючи на генетичному рівні. Можна створювати такі поєднання хвиль, які стануть "спусковим гачком" для процесів у організмі, спрямованих на одужання.

Не слід змішувати те, що нам здається неймовірним і ненатуральним, з абсолютно неможливим.

Гаусс

За допомогою апаратів квантової медицини з'явилася можливість аналізувати хвильові імпульси, які випромінюють 52 органи людини і порівнювати їх з хвильовим випромінюванням, яке є стандартним для здорового органу, використовуючи методику, що розроблялася протягом 15 років. Як ви вже зрозуміли з інформації вище, за допомогою такого методу органи та системи також можна приводити в здоровий стан завдяки хвильовим коливанням, які резонансно впливають на тканини.

Зв’язатися
Бажаєте консультацію?