Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Крапельниці

Основоположний принцип біорегуляторної системної терапії (ВST) полягає в тому, що лікарські препарати з біорегуляційними властивостями сприяють відновленню здатності організму до саморегуляції та самовідновлення завдяки одночасному впливу на кілька мішеней у порушених механізмах унаслідок захворювання.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Корисні крапельниці в Києві від Medeus Medical Center

Сучасна медицина часто бореться із симптомами хвороби, але в медичному центрі Медеус ми дотримуємося іншого підходу. Сьогодні розроблено унікальні схеми лікування за допомогою послуги "крапельниця" в рамках біорегуляторної терапії. Цей метод допомагає діяти на корінь захворювання - його причину, усуваючи її та відновлюючи організм загалом.

Крапельниця в Києві: для чого це потрібно

Крапельниці - це сучасний метод доставки корисних речовин до різних органів і систем. У клініці Медеус ми пропонуємо три напрямки крапельниць:

 1. Пептидні препарати.
 2. IV-терапія.
 3. Біорегулятори.

Усі процедури проходять у рамках біорегуляторної терапії.

Це напрям у медицині, який полягає в тому, що лікарські препарати з біорегуляційними властивостями сприяють відновленню здатності організму до його саморегуляції. Біорегулятори мають низку переваг:

 • Діють на причину патології, а не просто полегшують симптоми.
 • Чинять дію за різних захворювань, тому їх застосовують для лікування низки хвороб.
 • Мають загальну оздоровчу й омолоджувальну дію. Якщо зробити крапельницю з метою терапії, додатково вона надає косметичний ефект.

Біорегуляційний підхід дає нам змогу краще справлятися зі складною природою захворювань, з якими ми сьогодні стикаємося. Це є плюсом і для лікарів, і для пацієнтів, які прагнуть спільної мети - виліковування від гострих і "невиліковних" хронічних захворювань, поліпшення якості життя, антистаріння.

У центрі Медеус розроблено власну схему лікування біорегуляторами. Вона спрямована на боротьбу з різними патологіями, і може коригуватися залежно від клінічної картини.

Поставити крапельницю

Показання до крапельниць у Києві

Прокапати крапельницю можна в будь-якому віці, якщо у вас є такі симптоми:

 • ознаки старіння;
 • млявий стан шкіри;
 • випадіння волосся;
 • знижений імунітет;
 • хронічні патології печінки, нирок, серця і судин;
 • розлади нервової системи - стреси, депресії, панічні атаки;
 • нестача вітамінів і мікроелементів;
 • гормональний дисбаланс;
 • брак енергії та життєвих сил, млявість, втома;
 • порушення травлення.

Консультуйтеся з лікарем щодо протипоказань до кожного виду крапельниць.

Прокапати крапельницю чи пропити курс БАДів?

 • Будь-які препарати можна приймати у вигляді таблеток або ін'єкцій. Крапельниці мають незаперечну перевагу перед таблетованими формами:
 • Доставляють корисні речовини безпосередньо в кров, і вони швидко доходять до потрібних органів.
 • Краще всмоктуються, оскільки минають кишечник і шляхи метаболізму.
 • Чинять менше можливих побічних реакцій. Часто непереносимість таблеток пов'язана з їхнім навантаженням на ШКТ. Але крапельниці не потрапляють до нього, тому й не подразнюють слизову оболонку.
 • Якість і висока безпека. Кожна крапельниця в клініці Медеус - це перевірений сертифікований препарат із біотехнологічної лабораторії. 

Якщо поставити крапельницю, ціна її буде відрізнятися від курсу вітамінів або БАДів. Крапельниця містить оптимальне дозування речовини і доставляє її відразу в кров. Тому ефект настає швидко. Тоді як вітамінні комплекси потрібно пити тривалий час і платити гроші за кожну наступну упаковку.

Послуга крапельниця

Крапельниця в Києві в медичному центрі Медеус

Біорегуляторна терапія розглядає організм як цілісну структуру. Тому наші препарати діють на кілька органів-мішеней, щоб лікування проходило комплексно в різних напрямках.

Перш ніж зробити крапельницю, рекомендується пройти комплексну діагностику. Це необхідно для підбору препаратів і визначення вразливих місць вашого організму. Діагностика проходить у кілька етапів:

 • Огляд і бесіда з лікарем для розбору скарг.
 • Обстеження інструментальними методами - УЗД, ЕКГ, ЕЕГ, діагностичним комплексом TIMEWAVER med для точного визначення стану внутрішніх органів і систем.
 • Лабораторні аналізи для уточнення діагнозу та стану здоров'я.

Після діагностики ми пропонуємо різні оздоровчі послуги, крапельниці входять до їх переліку.

Курс крапельниць можна провести за допомогою однієї групи препаратів або комбінувати їх за рекомендацією лікаря. Клініка пропонує:

 1. Біорегуляторні крапельниці. Препарати, які вмикають в організмі механізм саморегуляції та самовідновлення. З їхньою допомогою ми не просто діємо на симптоми захворювання, але даємо можливість організму відновитися самому і значно підвищити свої захисні функції.
 2. Пептидні препарати. Пептиди - особливі речовини, які є частиною кожної живої клітини. Препарати на основі пептидів чинять потужну біорегуляторну дію на весь організм, вони вбудовуються в пошкоджену клітину та відновлюють її на нанорівні. 
 3. IV-крапельниці. Часто люди приходять, щоб прокапати крапельницю вітамінами й амінокислотами. Ця процедура допомагає оздоровити організм загалом, значно поліпшити стан шкіри та волосся, сприяє омолодженню.

Крапельниці в Києві: основна дія

Крапельниці впливають на різні системи і процеси:

 1. Імунну систему. Підвищують загальні захисні властивості, допомагають усунути наслідки вірусних захворювань, зокрема грипу і КОВІДу, зміцнюють організм для подальших атак мікроорганізмів і алергенів.
 2. Нервову систему. Полегшують стан у разі стресів, депресій, знімають симптом хронічної втоми, позитивно впливають на якість сну.
 3. Ендокринну систему. За допомогою біорегуляторів можна коригувати гормональний баланс, пов'язаний із порушенням внутрішніх залоз - яєчників, надниркових залоз, щитоподібної залози тощо. 
 4. Загальний енергетичний баланс і метаболізм. Крапельниці в клініці Медеус допомагають поліпшити регенерацію, підвищити енергію, покривають нестачу вітамінів, мікроелементів і амінокислот, яких потребує організм.
 5. Регенерацію клітин і оздоровлення тканин. 

Курс крапельниць завжди підбирається в індивідуальному порядку залежно від особливостей стану пацієнта. Загалом потрібно 5-10 крапельниць, щоб домогтися очікуваного ефекту. Курс можна повторювати кілька разів на рік.

Крапельниця в клініці

Скільки коштує поставити крапельницю в Києві

Крапельниці пептидні, біорегуляторні препарати, а також коктейлі IV-терапії мають різну ціну. Вона залежить від препаратів, які підібрав для вас лікар, а також від тривалості курсу. 

У центрі Медеус послуга "крапельниця" включає прийом лікаря та консультацію, повний огляд і діагностику на сучасному комплексі з визначенням патологій, розробку індивідуального плану лікування та препарати для нього. Докладніше про те, скільки коштує поставити крапельницю, дізнайтеся у наших адміністраторів.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії