Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Стовбурові клітини, стовбурова терапія

Генна терапія є новим лікувальним підходом у медицині, який спрямований на виправлення порушень у генетичній інформації організму з метою лікування та запобігання захворюванням. Вона є перспективною можливістю для лікування багатьох спадкових і генетично зумовлених захворювань.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Терапія стовбурових клітин в Україні

Терапія стовбурових клітин - перспективний напрям у медицині, генетиці та біотехнологіях. Він націлений на лікування захворювань за допомогою особливих клітин, здатних відновити загиблі або пошкоджені клітини будь-якого органу.

Така терапія застосовується в косметології, дерматології, онкології, неврології та низці інших галузей. Небагато клінік в Україні надають цю інноваційну технологію. У медичному центрі Medeus Medical Center пацієнти отримують ін'єкції стовбуровими клітинами за доступною ціною.

Терапія стовбурових клітин

Що таке клітинна терапія стовбуровими клітинами

Стовбурові клітини - це особливі структури, які є в кожному організмі. Вони недиференційовані. Це означає, що стовбурові клітини не є клітиною печінки, серця, мозку або будь-якого іншого органу. Вони являють собою певний запас, який вступає в дію, коли потрібно замінити пошкоджені клітини в тілі. Так, якщо в пацієнта уражена печінка, то стовбурові клітини набувають вигляду гепатоцитів - клітин печінки. 

Клітинна терапія стовбуровими клітинами завжди діє на корінь захворювання. Здорові клітини заміщають ушкоджені та покращують стан організму на рівні ДНК. Органи та системи поступово відновлюються, сповільнюється старіння.

Терапія стовбурових клітин: застосування

Лікування за допомогою стовбурових клітин застосовується в різних галузях:

 • у косметології для загального омолодження тіла і шкіри, усунення зморшок;
 • у неврології для лікування головного мозку стовбуровими клітинами;
 • у дерматології для загоєння рубців, саден, подряпин;
 • в ендокринології та імунології для лікування аутоімунних захворювань стовбуровими клітинами.
Терапія ембріональними стовбуровими клітинами

Дія терапії стовбурових клітин

Препарати стовбурових клітин мають унікальні властивості. За допомогою терапії стовбурових клітин досягають таких ефектів:

 • Зняття запалення. Екзосоми мезенхімальних клітин зменшують дію білків-провокаторів запалення. Водночас вони стимулюють синтез протизапальних білків.
 • Підтримка організму при аутоімунних захворюваннях. Знижуючи запалення, екзосоми прискорюють регенерацію пошкоджених тканин, зокрема за аутоімунних процесів. Якщо імунна відповідь занадто сильна, стовбурові клітини полегшують неприємні симптоми.
 • Омолодження стовбуровими клітинами в Києві. Це інноваційний спосіб згладити зморшки і зменшити в'ялість шкіри, а також отримати загальний результат з омолодження всього обличчя і тіла.
 • Антиоксидантна дія. У разі окислювального стресу в дію вступає пероксидаза з екзосом або стовбурових клітин. Цей фермент знижує вплив кисню на клітини й тканини. Таким чином можна сповільнити активність вільних радикалів і уповільнити процес старіння.
 • Уповільнення загибелі клітин у разі агресивних процесів. Активне руйнування клітин часто трапляється при захворюваннях Альцгеймера, Паркінсона тощо. Лікування за допомогою стовбурових клітин може призупинити цей процес.
 • Синтез колагену і швидке загоєння ран, зокрема великих пошкоджень, опіків і рубців.
 • Регенерація хрящової тканини при артриті, артрозі, остеоартрозі.
 • Поліпшення кровообігу завдяки підтримці кровоносного русла і стимуляції росту нових кровоносних судин.
 • Стимуляція відновлювальних процесів у тканинах міокарда після інфаркту.

Джерело отримання матеріалу

В організмі існує певний запас стовбурових клітин. Багато їх у пуповинній крові, яку зберігають при народженні дитини. Традиційно уколи стовбуровими клітинами роблять препаратами, отриманими саме з неї. Але така можливість не завжди доступна.

Сьогодні існує альтернатива для отримання стовбурових клітин. Структури, які використовують для препаратів клітинної терапії в Києві в Medeus Medical Center:

Екзосоми

Це особливі молекули, які секретують усі клітини організму. Вони містять залишки РНК, ДНК і різних білків, які транспортуються до різних органів і тканин.

Екзосоми становлять великий інтерес для клітинної терапії. Саме екзосома несе всю необхідну інформацію і компоненти для відновлювальних процесів в організмі. При цьому екзосоми легше культивувати, і вони більш біодоступні, ніж стовбурові клітини.

Ін'єкції стовбурових клітин

Стовбурові клітини нервового гребеня 

Нервовий гребінець - це набір клітин-попередників. Вони можуть перетворюватися на компоненти нервової системи, зокрема нейрони й багато іншого.

Структури з нервового гребеня використовують переважно для лікування нейродегенеративних захворювань головного і спинного мозку стовбуровими клітинами.  

Стовбурові клітини мезенхімальні

Цей вид клітин належить до стовбурових клітин дорослої людини. Так, з ембріональних стовбурових клітин, які містяться в пуповинній крові, можна отримати абсолютно всі види клітин організму. Мезенхімальні стовбурові клітини більш диференційовані: з них отримують клітини кісток і хрящів, сполучної тканини, кровоносних судин і багато інших. Тому препарати на їхній основі дуже часто застосовуються під час терапії стовбуровими клітинами. Лікарі призначають їх для загоєння ран, опіків, для лікування артриту й артрозу, корекції аутоімунних процесів і загального омолодження організму.

Також Medeus Medical Center пропонує комплексне лікування стовбуровими клітинами за допомогою поєднання декількох видів препаратів.

Отримання стовбурових клітин

Щоб досягти хороших результатів, проводячи ін'єкції стовбуровими клітинами, медичний центр Medeus Medical Center співпрацює з інноваційною біотехнологічною лабораторією. Вона має сертифікат якості та культивує очищені ефективні препарати стовбурових клітин.

Процес включає кілька етапів:

 • Забір клітинного матеріалу з мезенхімальної тканини та нервового гребеня.
 • Культивування клітин у лабораторії на сучасному обладнанні під контролем генетиків.
 • Виділення екзосом, які застосовуються для лікування стовбуровими клітинами.

У деяких випадках за погодженням з пацієнтом використовуються донорські стовбурові клітини. Матеріал ретельно перевіряється на сумісність, інфекції та інші нюанси. У результаті отримують якісні препарати для терапії стовбуровими клітинами.

Уколи стовбуровими клітинами

Стовбурові клітини найкраще виводити за допомогою ін'єкцій і крапельниць. Так препарат швидко потрапляє в кров, розноситься до потрібних тканин і органів. Ін'єкції стовбурових клітин проводять у спеціально обладнаному, чистому кабінеті для виключення інфекції.

Досвідчений лікар вводить пацієнту стовбурові клітини за допомогою крапельниці. Доза препарату підбирається індивідуально залежно від цілей лікування, віку пацієнта, наявності у нього хронічних захворювань. Один курс терапії розрахований на 1-3 крапельниці.

Ін'єкція стовбурових клітин: ціна в Києві

Центр Медеус пропонує сучасні препарати стовбурових клітин для омолодження організму, лікування патологій головного мозку, нервової, ендокринної та імунної системи.

Сьогодні клітинна терапія в Києві доступна в небагатьох клініках. Тому на укол стовбуровими клітинами ціна не буває низькою. У процедуру входить виділення стовбурових клітин і екзосом, створення препарату на їхній основі в біотехнологічній сертифікованій лабораторії, крапельниці стовбуровими клітинами.

Скільки коштує ін'єкція стовбурових клітин уточнюйте в адміністраторів центру Медеус. Записуйтеся на попередній огляд і консультацію, щоб лікар зміг визначити курс лікування, який підходить саме вам.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії