Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Крапельниці з глутатіоном

У нашому медичному центрі ми активно використовуємо глутатіон як потужний препарат у рамках біорегуляторної терапії. Біорегуляторна терапія глутатіоном спрямована на посилення рівня глутатіону в організмі, що сприяє оптимізації його функцій і забезпечує позитивний ефект.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Глутатіон - крапельниця здоров'я

Крапельниці з глутатіоном часто використовують у рамках біорегуляторної терапії. Це зумовлено тим, що глутатіон є головним антиоксидантом в організмі людини і має низку корисних властивостей. У медичному центрі Медеус застосовують сучасні біотехнологічні препарати, щоб наситити організм цією цінною речовиною.

Глутатіон-крапельниці: що це і навіщо вони потрібні

Основою людського тіла є білки. Це основний будівельний матеріал, який складається з пептидів і амінокислот. Глутатіон - трипептид, тобто молекула білка, що складається із залишків трьох амінокислот: цистеїну, глютаміну і гліцину. Усі вони вкрай важливі для росту, розвитку та повноцінного активного життя. 

Глутатіон присутній у кожній клітині людського тіла і регулює життєво важливі процеси. Він виступає головним антиоксидантом: сам протистоїть окислювальному стресу, а також підвищує дію інших антиоксидантів - вітаміну С і Е. 

Глутатіон виробляється в організмі самостійно, але амінокислоти для його синтезу потрапляють до нас із їжею. На жаль, їх не завжди вистачає для побудови глутатіону, крапельниця допоможе вирішити цю проблему. До того ж із віком вміст глутатіону в тілі стрімко падає, проявляється його нестача. Дефіцит може призвести до несприятливих наслідків:

 • передчасного старіння;
 • онкологічних захворювань;
 • розладів нервової системи;
 • слабкості імунітету та імунодефіциту;
 • захворювань шкіри;
 • патологій печінки, серцево-сосудистої системи;
 • цукрового діабету.

Відновити баланс і запобігти патологічним процесам допомагають крапельниці з глутатіоном.

Крапельниці з глутатіоном

Глутатіон-крапельниці: симптоми нестачі трипептиду

Лікарі не виділяють окремих симптомів нестачі глутатіону. Але дослідження показують, що дефіцит цієї речовини є у людей з ушкодженнями печінки, цукровим діабетом, а також у чоловіків з нестачею сперматозоїдів. Щоб знизити ризик розвитку цих станів, слід підтримувати рівень трипептиду. А якщо вони вже проявилися, проконсультуйтеся з лікарем: крапельниця з глутатіоном може доповнити основну терапію.

Глутатіон-крапельниця: показання

Використовувати глутатіон для оздоровлення можна всім людям, починаючи з 20 років, які хочуть поліпшити стан здоров'я. Крапельниці з глутатіоном показані за таких станів:

 • зайва пігментація шкіри - трипептид часто використовують для освітлення епідермісу;
 • зморшки та інші ознаки старіння;
 • втома і втрата енергії, пов'язані з окислювальним стресом;
 • алкогольна інтоксикація - для швидкого очищення організму і виведення небезпечних метаболітів;
 • висипання на шкірі;
 • знижений імунітет, постійні застуди, алергії та вразливість перед факторами зовнішнього середовища;
 • гостра нестача глутатіону у курців (тютюновий дим сприяє виведенню трипептиду з організму);
 • захворювання печінки та багато інших.

Кожна крапельниця з глутатіоном діє одразу в кількох напрямках для поліпшення вашого здоров'я.

Глутатіон крапельниця

Глутатіон: крапельниця чи БАД

Сьогодні доступні численні добавки, що містять глутатіон. Їхній ефект не завжди позитивний. Це зумовлено тим, що виробники БАДів пропонують різні за складом препарати, не завжди очищені або якісні. Крім того, будь-яка таблетована форма потрапить у кишківник, і тільки потім - у кров. Це в рази знижує дію препаратів. Крапельниця з глутатіоном має високу біодоступність: речовина відразу потрапляє в кров'яне русло і вступає в біохімічні реакції. Досить пройти курс із 5-10 крапельниць, щоб отримати відчутний ефект. Тоді як БАДи потрібно пити 1-2 місяці, що не гарантує результату.

Глутатіон-крапельниця в Києві в медичному центрі Медеус

Біорегуляторна терапія глутатіоном спрямована на посилення рівня цього цінного трипептиду в організмі. Крапельниці глутатіону надають комплексну дію:

 1. Детоксикація й очищення організму. Глутатіон бере участь у процесах детоксикації, зв'язуючи і виводячи токсини, важкі метали та інші шкідливі речовини з організму. У результаті тіло позбувається зайвих метаболітів, які накопичуються в органах і перешкоджають їхній нормальній роботі.
 2. Антиоксидантна дія. Крапельниці-глутатіон захищають клітини від ушкоджень, спричинених вільними радикалами та окислювальним стресом. Кожна клітина стає більш стійкою до несприятливих факторів.
 3. Зміцнення імунітету. Доведено, що глутатіон важливий для роботи імунної системи. Він підтримує стійкість організму до впливу вірусів та інфекцій. 
 4. Баланс енергетичного обміну. Глутатіон сприяє оптимізації енергетичних процесів у клітинах, покращуючи рівень енергії та витривалість.
 5. Антивікові ефекти. Рівень глутатіону в організмі знижується з віком. Кожна глутатіон-крапельниця може допомогти уповільнити процеси старіння, підтримувати красу й ефективна в разі комплексного омолодження.
 6. Регуляція функції печінки. Глутатіон допомагає клітинам печінки відновлюватися, а також захищає її від ушкоджень. Це відіграє важливу роль у захисті від токсинів, вірусів та алергенів.

У клініці Медеус пропонують крапельниці з глутатіоном у рамках біорегуляторної терапії. Ми використовуємо сучасні методики і дозування, індивідуально адаптуючи їх для кожного пацієнта. Це дає змогу досягти оптимального рівня глутатіону в організмі, сприяючи оздоровленню, омолодженню і поліпшенню самопочуття загалом.

Крапельниці глутатіон

Глутатіон-крапельниці: ціна 

У клініці Медеус використовуються тільки ефективні очищені препарати глутатіону, вироблені за високими стандартами якості. Ми пропонуємо нашим пацієнтам безпеку і максимально позитивний ефект. 

У вартість терапії входять консультація лікаря, повна діагностика організму, визначення показань і протипоказань, розробка індивідуальної схеми лікування і сучасні біорегуляційні препарати.

Якщо вас зацікавили крапельниці з глутатіоном, ціна визначається в індивідуальному порядку. Вона залежить від тривалості терапії та кількості курсів. Записуйтеся на консультацію, щоб дізнатися подробиці та отримати індивідуальний план лікування.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії