Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування церебрального атеросклерозу

Фахівці медичного центру MEDEUS проведуть діагностику стану здоров'я і розроблять індивідуальну програму лікування судин головного мозку з урахуванням всіх особливостей Вашого організму. Головна мета - забезпечити Вам найкраще здоров'я і повернути Вас до активного життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування при атеросклерозі судин головного мозку в Медеус

Церебральні судини (судини головного мозку) можуть страждати від атеросклерозу. Якщо виявляється непрохідність судин головного мозку, лікування проводять одразу, поки стан не перейшов в інсульт.

Атеросклероз церебральних артерій: лікування та причини

Церебральний атеросклероз - патологія, яка вражає судини головного мозку. На їхніх стінках відкладаються холестеринові бляшки. У результаті просвіт судини звужується, і мозок отримує недостатньо кисню з кровотоку. Лікування церебрального атеросклерозу дуже важливе. Якщо його не проводити, артерія може перекриватися тромбом або стискатися до критичних значень. Це швидко призводить до інсульту.

Причинами формування холестеринових бляшок є порушення метаболізму, тютюнопаління, ожиріння та зайва вага.

Церебральний атеросклероз лікування

Церебральний атеросклероз: лікування та симптоми

Лікування при атеросклерозі судин головного мозку призначають після визначення скарг. До симптомів церебрального атеросклерозу належать такі:

 • часті головні болі;
 • болі в ділянці шиї;
 • оніміння в різних частинах тіла;
 • запаморочення і непритомність;
 • відчуття хиткості, труднощі з підтримкою рівноваги;
 • порушення пам'яті та когнітивних функцій.

При прогресуванні патології можуть виникати судоми, втрата чутливості, параліч.

Атеросклероз головного мозку: діагностика

В основі лікування судин головного мозку в нашому центрі лежить комплексна діагностика. Вона охоплює цілу низку етапів, за допомогою яких можна не тільки уточнити діагноз, а й виявити основні причини розвитку патології. Коли підозрюється церебральний атеросклероз, діагностика включає такі кроки:

 1. Огляд і консультація лікаря. Під час бесіди визначають основні скарги пацієнта, стан його загального здоров'я, аналізують симптоми захворювання.
 2. Діагностичний комплекс Timewaver Med. Обстеження на цьому апараті дає змогу отримати комплексну інформацію про весь організм. Виявити, наскільки добре працюють серце та судини, визначити ділянки мозку, уражені атеросклерозом та можливі причини патології.
 3. Діагностика стану центральної нервової системи. Атеросклероз церебрального характеру завжди завдає шкоди головному мозку і нервовій системі. Щоб оцінити її роботу, роблять ЕЕГ із застосуванням шолома, який працює на штучному інтелекті. Це дає уявлення про стан ЦНС.
 4. УЗД органів для визначення функціональності внутрішніх систем. Вони теж можуть постраждати при атеросклерозі головного мозку.
 5. Електрокардіограма показує роботу серцевого м'яза.
 6. Загальний аналіз крові з різними параметрами. Цей аналіз дає змогу оцінити загальний стан здоров'я, включно з рівнем холестерину, цукру, маркерами запалення. Визначає всі параметри, які можуть свідчити про розвиток атеросклерозу судин головного мозку.

Після діагностики призначається ще одна консультація з лікарем. Під час бесіди лікар розробляє план терапії, заснований на отриманих результатах аналізів.

Лікування церебрального атеросклерозу

Церебральний атеросклероз: лікування в Києві в центрі Медеус

План терапії підбирають у кожному конкретному випадку, але загалом лікування атеросклерозу головного мозку в центрі "Медеус" включає такі етапи:

 1. Застосування електромагнітних хвиль і електромагнітних полів для нормалізації кровообігу в головному мозку, насичення його киснем, регенерації клітин, нормалізації метаболізму, відновлення ліпідного обміну і зняття головного болю.
 2. Пептидна терапія і спеціальні крапельниці для регенерації судин головного мозку, детоксикації організму і загального відновлення.
 3. Генна терапія. На цьому етапі застосовуються імуноклітинні препарати та стовбурові клітини. У комплексі це створює відновлювальний ефект для тканин головного мозку.
 4. Терапія ксеноном і воднем. Якщо є атеросклероз церебральних судин, лікування завжди пов'язане з усуненням болю. Щоб розслабити нервову систему і судини головного мозку, застосовують інгаляції ксенону і водню. Вони знімають запалення і больовий синдром.
 5. Підтримка і відновлення функцій нервової системи за допомогою стимуляції головного мозку: УЗ, магнітної та електро методиками.

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна схема терапії із застосуванням медикаментів, потрібних у конкретному клінічному випадку. 

Тривалість курсу лікування зазвичай становить 10 днів, але може бути подовжена залежно від тяжкості стану та реакції на лікування.

Церебральний атеросклероз діагностика

Вартість лікування церебрального атеросклерозу в Києві

У центрі Медеус використовують методи терапії, засновані на наукових розробках останніх років. Якщо виявлено атеросклероз мозку, лікування включає низку етапів. Це комплексна діагностика, розробка індивідуальної схеми терапії, медикаменти і процедури на всіх видах обладнання. Щоб дізнатися точну ціну на курс терапії, звертайтеся в клініку.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії