Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Ксенотерапія

Проведені дослідження довели наявність у ксенону цілого спектра фармакологічних ефектів: аналгетичного, спазмолітичного, анксіолітичного, ноотропного, нейропротекторного, кардіотонічного, імуностимулюючого, антиаритмічного.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Ксенотерапія в Medeus Medical Center

Ксенотерапія — сучасний метод лікування безсоння, стресу, тривоги та різних порушень нервової системи. За допомогою інгаляцій ксенону можна значно підвищити працездатність, стимулювати пам'ять і покращити настрій. Водночас ксенотерапія не викликає звикання та побічних ефектів.

Безпечність ксенонотерапії

Ксенон — це інертний, благородний газ, що міститься в повітрі. Фактично людина отримує його щодня в процесі дихання. Сучасна наука встановила: якщо підвищити концентрацію ксенону та дати людині подихати спеціальною сумішшю з цим газом, можна досягти оздоровчого ефекту.

Потрапляючи до організму, ксенон не вступає в хімічні реакції, і тому швидко виводиться легенями в незміненому вигляді. Але водночас він позитивно впливає на нервову, імунну, серцево-судинну системи.

Інгаляція ксеноном

Як працює терапія ксеноном

Інгаляції ксеноном — новий напрямок у медицині з доведеною ефективністю. Ксенотерапія входить до комплексу процедур, що застосовуються для лікування хронічних захворювань, больового синдрому, патологій нервової системи. Також вона підвищує тривалість життя здорових клітин.

 1. Низка клінічних досліджень показує, що терапія ксеноном покращує взаємодію нервових клітин головного мозку (нейронів), стимулює передачу імпульсів між ними.
 2. Газ діє на NMDA-рецептори, які відповідають за збудження. Пригнічуючи їхню підвищену активність, ксенотерапія має заспокійливий ефект.
 3. Лікування газом ксеноном запобігає токсичному впливу деяких речовин, уповільнює окислювальні процеси, у такий спосіб перешкоджаючи клітинній смерті. Це дуже важливий фактор під час виведення алкоголю з організму та захисту печінки від його впливу. Додатково ксенон активує власні ферменти печінки, стимулюючи повноцінну роботу органу. Тому ксенонові інгаляції використовують як додатковий метод лікування для боротьби з абстинентним синдромом алкоголізму та наркоманії.

Лікування газом ксеноном: показання

Прямими показаннями до ксенонотерапії виступають:

 • депресивні розлади;
 • тривоги та фобії;
 • постійний стрес, втома, збудливість;
 • біль у м'язах, спині, при остеохондрозі;
 • мігрені;
 • гормональні збої;
 • патології бронхолегеневої системи;
 • хвороби серця та судин;
 • імунодефіцити та аутоімунні захворювання;
 • розлади нервової системи, як-от хвороба Альцгеймера, Паркінсона, розсіяний склероз.

Часто інгаляцію ксеноном використовують спортсмени перед змаганнями. Адже ксенотерапія не є допінгом, але значно підвищує витривалість організму та покращує загальне самопочуття.

Ксенотерапія

Ефект від ксенонотерапії

За допомогою ксенонотерапії можна досягти приголомшливих результатів:

 • Зняття больового синдрому за допомогою аналгетичної дії.
 • Зняття напруги в м'язах і спазмів різної природи.
 • Зменшення тривожності та підвищеної емоційності (анксіолітичний ефект).
 • Підвищення концентрації уваги, пам'яті, когнітивних функцій загалом (інгаляції ксенону показують себе як ноотропний засіб).
 • Підтримка нервової діяльності за допомогою нейропротекторних властивостей газу. Ксенотерапія захищає нейрони від несприятливого впливу різних факторів.
 • Стимуляція міокарда та відновлення серцево-судинної системи завдяки кардіотонічному ефекту.
 • Зміцнення імунних функцій.

Ксенотерапія в Києві в медичному центрі Medeus

Лікування газом ксеноном у клініці Medeus проводить досвідчений лікар анестезіолог. Перед тим як прийти на процедуру, обов'язково проводиться консультація спеціаліста. Це дозволяє лікарю визначити стан вашого організму та підібрати оптимальний курс ксенонотерапії. Під час консультації пояснюють усі нюанси лікування, ефекти, визначають кількість процедур та їх тривалість. У разі сильного болю, напруження та поганого самопочуття, сеанс триватиме довше.

Процедура проводиться так:

 • Безпосередньо перед інгаляцією ксенону не рекомендується їсти за 3-4 години. А за одну годину до відвідування клініки не можна пити рідину.
 • Процедура проходить у спеціально обладнаному кабінеті із сучасною апаратурою. Для інгаляцій використовується високоякісний медичний ксенон. Під час сеансу пацієнт надягає маску, через яку подається ксеноново-киснева суміш.
 • Спочатку ви можете відчувати легке поколювання в тілі, "мурашки". Незабаром настає розслаблення та покращується настрій. Процедура триває від 3 до 15 хвилин, залежно від курсу, який було вибрано для вас лікарем.
 • Після зняття маски ви можете розслабитися та полежати ще якийсь час. Загалом один сеанс ксенонової терапії займає 20-30 хвилин.

Після процедури відчувається легкість, думки стають ясними, покращується працездатність, знімаються напруження та тривога.

Ксенон виводиться з організму й не чинить негативної дії на свідомість пацієнта, не викликає звикання.

Ксенонова терапія

Протипоказання до лікування ксеноном

Медичний ксенон можна застосовувати всім пацієнтам, але ми не рекомендуємо проводити ксенотерапію за таких станів:

 • Онкологічні захворювання мозку, легенів.
 • Інфекції верхніх дихальних шляхів у стадії загострення.
 • Індивідуальна непереносимість.

Вартість ксенонотерапії в Києві в Medeus Medical Center

У Медеус ми пропонуємо пацієнтам комплекс FULL REBOOT, до якого входять одразу дві процедури: ксенотерапія та метод сухого флоатингу. Цей унікальний комплекс процедур позбавить вас від хронічної втоми, тривог і депресій, підвищить працездатність, відновить когнітивні функції. Вже після першого сеансу ви можете відчути приплив сил і гарного настрою.

Ціна на ксенотерапію визначається кількістю сеансів та їх тривалістю. Детальніше про ціни на інгаляцію ксеноном у клініці Medeus ви можете дізнатися, записавшись на консультацію. Зробити це можна за контактними телефонами або заповнивши спеціальну онлайн форму на сайті.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії