Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування пієлонефриту

В основі нашого підходу до лікування пієлонефриту лежить комплексна діагностика організму за допомогою сучасного обладнання та новітніх світових методик. У лікуванні ми спираємося на інноваційні підходи світової медицини і застосовуємо електромагнітні хвилі широкого спектра та електромагнітні поля.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Пієлонефрит: діагностика та лікування в Medeus Medical Center

Пієлонефрит - небезпечне і неприємне захворювання, яке вражає нирки. Клініка Медеус пропонує сучасне лікування пієлонефриту, з попередньою діагностикою причин його розвитку, а також загального стану організму з використанням передових наукових розробок.

Пієлонефрит: лікування та причини

Пієлонефрит - це запалення нирок, спричинене низкою чинників. Основним із них є розвиток патогенної мікрофлори, яка може потрапити в нирки різними шляхами. 

Пієлонефрит також може виникати через наявність інших патологій, наприклад, за сечокам'яної хвороби. Тоді кажуть, що необхідне лікування вторинного пієлонефриту.

Основні причини пієлонефриту:

 • інфекції сечостатевих шляхів;
 • патології нирок, сечового міхура, передміхурової залози або придатків;
 • аутоімунні процеси, такі як цукровий діабет 2-го типу;
 • вагітність;
 • порушення метаболізму і гіповітаміноз;
 • переохолодження;
 • дія токсинів;
 • імунодефіцитні стани;
 • часта зміна статевих партнерів тощо.
Хронічний пієлонефрит лікування

Гострий або хронічний пієлонефрит: лікування

Захворювання ділять на кілька типів залежно від перебігу процесу та ділянки ураження нирок.

За одностороннього ураження лікування потребує тільки одна нирка. Двосторонній пієлонефрит - лікування потрібне для обох нирок.

Відмінності гострої та хронічної форм:

 • Лікування хронічного пієлонефриту супроводжується періодичною терапією протягом життя. Це затяжний процес, що дає рецидиви. 
 • Гостра форма виникає спонтанно і потребує термінової терапії. Лікування за гострого пієлонефриту передбачає прийом антибактеріальних препаратів.

Якщо не лікувати гостру форму, вона переходить у гнійне запалення і дає ускладнення. Надалі він стає хронічним. Тому, коли вже є гнійний пієлонефрит, лікування потрібне термінове й серйозне.

Лікування при пієлонефриті: розпізнати симптоми

Лікування може залежати від форми захворювання. Тому потрібно розрізняти симптоми гострого та хронічного типу.

Гостра форма виникає швидко і має 3 явні ознаки:

 • висока температура;
 • біль у спині, попереку;
 • кров у сечі та болісне сечовипускання.

Якщо є загострення пієлонефриту, лікування потрібне одразу, тож за виникнення симптомів слід звернутися до лікаря.

Хронічний пієлонефрит протікає не настільки бурхливо. У нього можуть бути такі симптоми:

 • постійний біль у попереку;
 • незначне підвищення температури тіла;
 • стомлюваність і млявість;
 • порушення з боку серцево-судинної системи;
 • метеоризм;
 • наявність еритроцитів у сечі.

За діагнозу хрон. пієлонефрит лікування потрібне тривале.

Гострий пієлонефрит лікування

Пієлонефрит: діагностика та лікування в клініці Медеус

Першим кроком під час лікування пієлонефриту є професійна діагностика. Захворювання можна сплутати з іншими патологіями, тому необхідне повне обстеження організму.

У центрі Медеус для діагностики пієлонефриту застосовують:

 1. Первинний огляд і детальний діалог із лікарем. Це дає нам змогу повністю зрозуміти скарги пацієнта і детально проаналізувати симптоми, пов'язані із захворюванням, підібрати індивідуальне лікування від пієлонефриту.
 2. Другим кроком є обстеження організму за допомогою комплексу Timewaver Med. Він дає змогу провести всебічне обстеження та проаналізувати поточний стан. Важливо розуміти, хронічний чи пієлонефрит гострий: лікування цих патологій може відрізнятися. До того ж можуть виникати ускладнення через наявність інших захворювань.
 3. За пієлонефриту може страждати нервова система. Тому ми обстежуємо її із застосуванням передового методу - Шолома ЕЕГ із підтримкою штучного інтелекту.
 4. Лікування пієлонефриту в жінок і чоловіків неможливе без проведення УЗД. Цей крок обов'язковий у діагностиці.
 5. ЕКГ дає змогу оцінити роботу міокарда, адже серцево-судинна система витримує додаткове навантаження при запаленні нирок.
 6. Розгорнутий аналіз крові та сечі для встановлення стану нирок.

Отримані результати діагностики аналізує лікар, після чого проводиться детальна консультація та складається індивідуальний план лікування пієлонефриту залежно від результатів обстеження.

Лікування: пієлонефриту в Медеус

Якщо встановлено діагноз пієлонефрит, лікування підбирається залежно від тяжкості перебігу процесу, загального стану організму, наявності ускладнень.

У лікуванні пієлонефриту ми спираємося на інноваційні підходи світової медицини. Серед них:

 1. Електромагнітні хвилі широкого спектра та електромагнітні поля. Вони впливають на запальний процес, знижуючи його і руйнуючи патогенні мікроорганізми. Це чудове лікування гострого пієлонефриту і підтримка функції нирок у разі хронічного процесу.
 2. Пептидна та імуноклітинна терапії використовують низку спеціальних препаратів, що чинять комплексну дію. Лікування хронічного пієлонефриту зазвичай супроводжується цими методиками. Оскільки під час терапії потрібно нормалізувати функцію імунної системи й запустити активну регенерацію пошкоджених тканин, із цим справляються клітинні препарати. Якщо ж встановлено діагноз гострий пієлонефрит, лікування пептидами допомагає швидко зняти запалення, а додаткові препарати борються з мікроорганізмами. Також використовується біорегуляторна терапія із застосуванням крапельниць, що мають метаболічний, антизапальний і детоксикаційний ефекти. 
 3. Лікування загострення пієлонефриту доповнюється газотерапією. Ксенон і водень не тільки знімають запалення, а й швидко розслаблюють м'язи, знімають спазм і біль. 

Лікування пієлонефриту в "Медеус" проводиться курсом у 10 днів. Якщо ситуація складна, може знадобитися від 1 до 3 курсів з інтервалом, який визначає лікар.

Лікування хронічного пієлонефриту

Вартість лікування пієлонефриту в Києві

На лікування пієлонефриту ціна визначається вартістю препаратів, а також кількістю курсів, які вам необхідно пройти. Ціну на індивідуальну терапію можна дізнатися після здачі всіх аналізів, проходження діагностики та консультації лікаря.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії