Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Здоровʼя нервової системи та мозку

Відновлення нервової системи та лікування нейродегенеративних захворювань. Знижуємо тривожність, підвищуємо когнітивні функції мозку, покращуємо якість сну та попереджаємо депресію.

Ми пропонуємо процедури, які впливають на структури головного мозку, виліковують хвороби Альцгеймера та Паркінсона, допомагають у боротьбі з деменцією, енцефалопатією, затримкою розвитку, розсіяним склерозом та постстресовим станом. 


Щодня наш мозок продукує нові нейрони та формує нейронні звʼязки, що допомагає зберігати ясність мислення. Цьому перешкоджає хронічний стрес, відсутність соціальної активності та нових досвідів, а також генетика. Наші процедури сприяють відновленню, лікуванню та профілактиці нейродегенеративних хвороб.

Які проблеми вирішуємо

  1. Нейродегенеративні захворювання (Альцгеймера, Паркінсона, деменція, енцефалопатія та ін.)
  2. Порушення когнітивних функцій
  3. Депресія та тривожність 
  4. Безсоння 
  5. Нейропатичні болі 

Процедури

Крапельниці

Основоположний принцип біорегуляторної системної терапії (ВST) полягає в тому, що лікарські препарати з біорегуляційними властивостями сприяють відновленню здатності організму до саморегуляції та самовідновлення завдяки одночасному впливу на кілька мішеней у порушених механізмах унаслідок захворювання.

Крапельниці з глутатіоном

У нашому медичному центрі ми активно використовуємо глутатіон як потужний препарат у рамках біорегуляторної терапії. Біорегуляторна терапія глутатіоном спрямована на посилення рівня глутатіону в організмі, що сприяє оптимізації його функцій і забезпечує позитивний ефект.

Дослідження геному

Генетичне дослідження якості життя - це потужний інструмент, який допомагає рано виявляти генетичні ризики та вживати заходів для їх усунення. Рання діагностика дасть змогу запобігти та мінімізувати вплив генетичних розладів на якість Вашого життя.

IV терапія

Препарати з біорегуляційними властивостями сприяють відновленню здатності організму до саморегуляції та самовідновлення за рахунок одночасного впливу на кілька мішеней у порушених механізмах внаслідок захворювання.

Внутрішньовенна терапія

Внутрішньовенна біорегуляторна терапія являє собою передовий метод лікування, покликаний не просто маскувати симптоми, а усувати кореневі причини захворювань. Біорегулятори, що використовуються в нашому медичному центрі, спеціально розроблені для корекції метаболічних і вікових змін в організмі.

Лікування нейродегенеративних захворювань

Представляємо інноваційний пакет для лікування нейродегенеративних хвороб головного мозку, які не піддаються лікуванню існуючої медицини. У клініці Medeus зібрані передові технології світу для діагностики та терапії. За цими технологіями майбутнє неврології.

Фотобіомодуляція Theralight 360

Фотобіомодуляція (PBM), також відома як низькорівнева квантова терапія, полягає у використанні червоного та ближнього інфрачервоного світла певних довжин хвиль для стимуляції загоєння, полегшення болю та зменшення запалення.

СДУГ (у дітей)

Наша клініка виділяється спеціалізованим комплексним підходом до діагностики та інноваційних методів лікування СДУГ у дітей. Команда досвідчених лікарів проведе повну перевірку стану Вашої дитини і розробить унікальну програму лікування.

Лікування постстресового синдрому (ПТСР)

В основі нашого підходу до лікування постстресового синдрому (ПТСР) лежить комплексна діагностика організму за допомогою сучасного обладнання та новітніх світових методик. У лікуванні ПТСР ми спираємося на інноваційні підходи світової медицини і застосовуємо електромагнітні хвилі широкого спектра.

Лікування Альцгеймера

Представляємо інноваційний пакет для лікування нейродегенеративних хвороб головного мозку, які не піддаються лікуванню наявною медициною. У центрі Medeus зібрані інноваційні методи лікування Альцгеймера, що виходять за рамки інвазивного лікування, такі як електросудомна терапія, глибока стимуляція імплантованими пристроями.

Лікування постінсультних парезів

Представляємо інноваційний пакет для лікування постінсультних станів. Ми зібрали передові технології світу для терапії в нашому центрі, підтверджені дослідженнями та науковими спільнотами. За цими технологіями майбутнє неврології.

Лікування безсоння

У нашому медичному центрі ми готові надати Вам підтримку в разі порушень сну та забезпечити комплексне обстеження для виявлення можливих чинників, що впливають на Ваш сон.

Лікування невралгії сідничного нерва

Надаємо всебічну допомогу під час лікування невралгії сідничного нерва, ліквідовуємо симптоми та забезпечуємо повну реабілітацію. У нашому медичному центрі використовуються передові методи лікування, націлені на досягнення найкращих результатів.

Лікування невралгії потиличного нерва

У Medeus Medical Center лікарі готові допомогти вам подолати проблеми, усунути симптоми і забезпечити повну реабілітацію після лікування невралгії потиличного нерва. Наша клініка використовує передові методи лікування, щоб досягти найкращих результатів, і завжди враховуємо Вашу індивідуальну ситуацію.

Лікування міжреберної невралгії

У нашому медичному центрі Medeus Medical Center ми готові допомогти вам подолати міжреберну невралгію, усунути симптоми і ліквідувати причину патології, а також забезпечити повну реабілітацію.

Невралгія

У нашому медичному центрі ми допоможемо Вам впоратися з невралгією, ліквідувати симптоми, усунути причину патології та, що важливо, пройти повну реабілітацію, щоб повернутися якомога швидше до нормального життя!

Підвищення когнітивних функцій

Medeus Medical Center допоможе вам впоратися з когнітивними розладами. Схема лікування в клініці Medeus Medical Center складається з інноваційних розробок світової медицини з використанням електромагнітних хвиль широкого спектра та електромагнітних полів.

Лікування депресії

Лікування депресій - одне з важливих завдань медицини. Діагностика в Medeus Medical Center посідає основоположну роль. Вона дає змогу визначити причинно-наслідкові зв'язки, які призвели до депресії. У процесі діагностики застосовуються сучасні інноваційні методики та високотехнологічна апаратура.

Лікування неврозу

Лікування неврозу в Києві в центрі Медеус охоплює комплекс процедур, терапію на сучасному обладнанні, інноваційні препарати з біотехнологічних лабораторій.

Лікування Деменції

Медичний центр Medeus Medical Center пропонує лікування деменції в Києві із застосуванням інноваційних технологій. Це унікальні розробки світової медицини, які застосовують провідні клініки світу.

Лікування панічних атак

Медичний центр Medeus Medical Center, діагностуючи у пацієнта синдром панічних атак, пропонує сучасне та ефективне лікування. Лікарі нашого медичного центру проведуть діагностику стану здоров'я і розроблять для Вас індивідуальну схему лікування з урахуванням всіх особливостей вашого організму і патологічного процесу.

Сухий флоатинг

Флоатинг - це особливий терапевтичний метод, за допомогою якого досягається глибока релаксація. Унікальна та інноваційна система Zerobody дає змогу перебувати на поверхні води завдяки м'якій запатентованій мембрані. Вам не потрібно роздягатися або безпосередньо контактувати з водою: просто лягайте, розслабляйтеся й отримуйте результат.

Електроенцефалограма

Під час діагностики стану центральної нервової системи використовується шолом ЕЕГ iSyncWave зі штучним інтелектом (AI-EEG), що використовується для вимірювання електричної активності мозку та обробки цих даних за допомогою штучного інтелекту. У результаті отримуємо точну картину стану мозку пацієнта - це сучасний підхід до діагностики та лікування неврологічних захворювань на ранніх стадіях.

Транскраніальна електростимуляція мозку

Представляємо комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою для лікування нейродегенеративних захворювань. Методика дає змогу проводити нейростимуляцію глибоких тканинних структур для лікування багатьох спадкових і генетично зумовлених захворювань.

Лікування панкреатиту

Загальний аналіз крові

Загальний розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами виконується на автоматичному гематологічному аналізаторі MicroCC-20Plus, HTI, США. Під час аналізу оцінюється 20 параметрів крові, з диференціюванням лейкоцитів, використовуємо передові лабораторні технології, реагенти на Ваш аналіз будуть готові протягом 1 хвилини.

Зробити УЗД

УЗД у нашій клініці здійснюється за допомогою інноваційного апарату, який забезпечує швидку і точну візуалізацію будь-якої ділянки тіла. За допомогою УЗД можна обстежити буквально всі ділянки тіла, при цьому не пошкоджуючи шкірний покрив і не проводячи складних маніпуляцій. Пропонуємо зробити УЗД за допомогою точної апаратури і під контролем досвідчених лікарів-діагностів.

Магнітотерапія

Лікування високоінтенсивним электромагнітним полем, компания BTL представляє інноваційний та ефективний фізіотерапевтичний метод лікування. Високоінтенсивна магнітотерапія швидко усуває больові відчуття на будь-яких стадіях розладів - хронічних або гострих. Широкий діапазон частот дозволяє використовувати надінтенсивне магнітне поле на будь-якій стадії болісного стану пацієнта.

Стовбурові клітини, стовбурова терапія

Генна терапія є новим лікувальним підходом у медицині, який спрямований на виправлення порушень у генетичній інформації організму з метою лікування та запобігання захворюванням. Вона є перспективною можливістю для лікування багатьох спадкових і генетично зумовлених захворювань.

Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС)

Транскраніальна магнітна стимуляція (TMS) - це неінвазивна форма нейростимуляції, яка відрізняється від інших інвазивних і глибоких стимуляцій мозку, що вимагають імплантації пристроїв в організм пацієнта. Ми представляємо комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою для лікування нейродегенеративних захворювань.

Повна діагностика організму

Діагностика в нашому центрі посідає основоположну роль. Виявлення причини та причинно-наслідкового зв'язку дає можливість вчасно запобігти розвитку хвороби, перемогти хворобу за її наявності. Ми проводимо комплексну діагностику всього організму із застосуванням як інноваційних апаратних методик так і стандартних досліджень.

Ксенотерапія

Проведені дослідження довели наявність у ксенону цілого спектра фармакологічних ефектів: аналгетичного, спазмолітичного, анксіолітичного, ноотропного, нейропротекторного, кардіотонічного, імуностимулюючого, антиаритмічного.

Лікування газами

Розслаблююча процедура, яка позитивно впливає на психоемоційний стан, покращує мозковий кровообіг та ефективно бореться із хронічними захворюваннями.

Пептидна терапія

Оновлює роботу клітин, сприяючи омолодженню організму та усуненню хронічних і генетичних захворювань.

Біорегуляторна терапія

Повертає здатність організму до саморегуляції й самовідновлення. Покращує імунітет, усуває хронічні захворювання, запобігає процесам старіння та має детоксикуючу дію.

Генна, клітинна, іммуноклітинна терапія

Забезпечує регенерацію на клітинному рівні. Підвищує опірну здатність імунітету, нормалізує гормональний фон, усуває хронічні стани й сприяє загальному оздоровленню.

Стимуляція головного мозку

Інноваційна методика дозволяє проводити нейростимуляцію глибоких тканьових структур й усувати симптоми хвороб Паркінсона, Альцгеймера, а також розсіяного склерозу та деменції.

Процедура Full Reboot

Full Reboot — це ксенонотерапія в поєднанні з процедурою сухого флоатингу. Пацієнт лягає на поверхню Zerobody, яка дозволяє перебувати на поверхні води завдяки м’якій мембрані. Паралельно виконується інгаляція. У результаті процедури відбувається покращення сну, омолодження організму, нормалізується когнітивне та емоційне здоровʼя.

Лікування електромагнітним полем та хвилями

Сприяє руйнації патогенних бактерій, вірусів та алергенів, активізуючи власні захисні функції організму. Оптимізує метаболізм клітин та організму в цілому, нормалізує роботу імунної та ендокринної систем. Допомагає в боротьбі з онкологією, хронічними захворюваннями та передчасним старінням.

Інші напрямки

Відновлення імунітету
Лікування хронічних захворювань
Контроль старіння

Ми розробили комплекс процедур, які допоможуть відновити імунну відповідь при дефіциті або гіперактивності імунної системи, алергіях, аутоімунних захворюваннях.

Використовуємо глибинну діагностику, щоб виявити першопричину захворювання. Застосовуємо інноваційні методи лікування задля регенерації та відновлення на всіх рівнях, починаючи з клітинного.

Детальніше

Процедури:

Лікування цукрового діабету 2 типу Лікування непереносимості глютену Лікування непереносимості лактози Лікування хламідіозу Крапельниці Лікування стрептококів Лікування стафілокока Лікування фарингіту Крапельниці з глутатіоном Дослідження геному IV терапія Лікування ендометріозу Лікування виразкового коліту Лікування алергічного дерматиту Лікування себорейного дерматиту Лікування атопічного дерматиту Лікування дерматиту Внутрішньовенна терапія Лікування гаймориту Лікування бронхіту Лікування дуоденіту Лікування герпесу Лікування харчової алергії Фотобіомодуляція Theralight 360 Лікування синуситу Лікування бронхіальної астми Лікування енцефалопатії Лікування постінсультних парезів Лікування хронічної втоми Лікування порушення толерантності до глюкози Лікування рефлюксного езофагіту Лікування судинної дистонії Лікування гігроми Лікування дисбактеріозу Лікування аднекситу Лікування уретриту Лікування циститу Лікування пієлонефриту Лікування холангіту Лікування дискінезії жовчовивідних шляхів Лікування холециститу Виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки Лікування коліту Лікування панкреатиту Лікування простатиту Аутоімунний тиреоїдит Лікування псоріазу Цитомегаловірус Вірус Епштейна-Барр Лікування гастриту Хелікобактер Пілорі Ревматоїдний артрит Лікування артрозу Остеохондроз Хвороба Крона Лікування невралгії сідничного нерва Лікування міжреберної невралгії Сухий флоатинг Транскраніальна електростимуляція мозку Загальний аналіз крові Зробити УЗД Магнітотерапія Стовбурові клітини, стовбурова терапія Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС) Повна діагностика організму Ксенотерапія Лікування газами Пептидна терапія Біорегуляторна терапія Генна, клітинна, іммуноклітинна терапія Стимуляція головного мозку Лікування електромагнітним полем та хвилями
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії