Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування цукрового діабету 1 типу

У медичному центрі Medeus використовуються передові підходи до лікування цукрового діабету 1-го типу, щоб домогтися найкращих результатів. Ми завжди адаптуємо лікування до Вашої унікальної ситуації, прагнучи забезпечити максимальну ефективність одужання.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування при цукровому діабеті 1 типу в клініці Медеус

Коли виявляють цукровий діабет 1 типу, лікування без уколів інсуліну неможливе. Медичний центр "Медеус" пропонує підтримуюче лікування при діабеті 1 типу, яке полегшує симптоми захворювання, сповільнює аутоімунні руйнування і підтримує нормальне функціонування всіх органів і систем.

Цукровий діабет 1 тип: лікування та розвиток

Цукровий діабет 1 типу або інсулінозалежний - це захворювання аутоімунної природи, яке частіше виявляють у дитячому та підлітковому віці. Патологія пов'язана з порушенням функції підшлункової залози. Її клітини генетично працюють неправильно, і не виробляють гормон інсулін. Без цього гормону глюкоза в організмі не розщеплюється, і в результаті накопичується цукор, що спричиняє діабет.

Лікування цукрового діабету 1 типу проводять виключно за допомогою ін'єкцій інсуліну. Якщо в разі діабету 2 типу допомагає дієта, і людина може тривалий час уникати погіршення стану, то в разі цд 1 типу це неможливо. При цьому інсулінотерапія призначається на все життя.

Точна причина виникнення ЦД 1 типу невідома. Але часто патологія передається з покоління в покоління. Крім того, лікування діабету 1 типу може проводитися після видалення підшлункової залози, операції на ній або після ураження органу інфекціями (наприклад, поліомієлітом).

Лікування цукрового діабету 1 типу

Цукровий діабет 1 типу: лікування та симптоми

Діабет 1 типу практично відразу проявляється характерними ознаками. Хворий часто ходить до туалету, оскільки організм намагається вивести цукор з організму. Зі свого боку відбувається зневоднення, і діабетика мучить спрага. Крім того, людина різко може втратити вагу. Але апетит при цьому в неї високий.

Якщо підозрюють ЦД 1 типу, лікування призначають після повної оцінки всіх симптомів. Серед них бувають:

 • сухість шкіри, надмірне запалення та свербіж;
 • постійні грибкові інфекції;
 • дрібні ранки та виразки на тілі, які погано загоюються;
 • біль у м'язах;
 • запах ацетону з рота і наявність ацетону в сечі;
 • зниження зору, туман перед очима;
 • оніміння рук і ніг.

Якщо є подібні ознаки, слід негайно звернутися до лікаря і почати лікування ЦД 1 типу.

Цукровий діабет 1: лікування та його відсутність

Якщо довго не починати терапію, у людини можуть розвиватися небезпечні стани. Без корекції лікування при цукровому діабеті 1 типу можуть виникнути такі ускладнення:

 • серцевий напад;
 • сильне падіння зору або сліпота;
 • розлади нервової системи;
 • ураження нирок.

У деяких випадках діабет викликає кому, некроз тканин та інші небезпечні стани.

Цукровий діабет 1 типу лікування

Діагностика діабету 1 типу

У нашому медичному центрі ми готові надати підтримуюче лікування 1 типу цукрового діабету, а також здійснити комплексне обстеження для виявлення можливих чинників, що впливають на ваше захворювання. Ключовим етапом нашого підходу є комплексна діагностика, що включає такі пункти:

 1. Бесіда з лікарем для обговорення ваших симптомів, анамнезу захворювання та інших важливих аспектів загального стану здоров'я. Лікарю важливо знати, який спосіб життя ви ведете, чи дотримуєтеся дієти, чи є фізична активність тощо.
 2. Діагностичний комплекс Timewaver Med дає нам змогу провести всебічну оцінку функціональності органів і систем. Це дуже важливо, оскільки цукровий діабет істотно впливає на внутрішні органи, тканини та процеси.
 3. Розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами, включно з кров'ю на рівень цукру, біохімією та генетичними аналізами, якщо потрібно.
 4. УЗД для виявлення можливих порушень внутрішніх органів, які можуть спричинити діабет.
 5. Електрокардіографія. Лікування цукрового діабету 1-го типу часто супроводжується прийомом препаратів для серця. Адже міокард і судини дуже страждають при аутоімунних процесах.
 6. Використання сучасного приладу для ЕЕГ, який працює на комп'ютеризованій системі. Може оцінити стан головного мозку з високою точністю.

Після отримання всіх результатів обстежень лікар призначає додаткову консультацію та складає детальний план лікування.

Цукровий діабет 1 тип лікування

Лікування цукрового діабету 1 типу в Києві

Застосування сучасних методів допомагає полегшити симптоми за діабету 1 типу, сповільнити прогресування захворювання, поліпшити якість життя пацієнтів. Коли у пацієнта виявляють цукровий діабет 1 типу, клініка Медеус пропонує наступний комплекс процедур:

 1. Електромагнітні технології з використанням хвиль і полів. Сприяють поліпшенню кровообігу, стимуляції обмінних процесів у тканинах, також активації клітин, прискорюють метаболізм і самовідновлення тканин, що особливо важливо в разі ушкоджень, пов'язаних із цукровим діабетом 1-го типу.
 2. Терапія пептидами та спеціальними крапельницями. Стимулюють регенеративні процеси, підвищують імунітет. Пептиди сприяють активації метаболізму і загалом підтримують здорову функцію органів і систем.
 3. Генна терапія (включно з клітинною та імуноклітинною терапіями). Застосовується для відновлення травмованих тканин і клітин, корекції генетичних аномалій. Лікування спрямоване на вдосконалення генів або введення нових генів для відновлення функцій пошкоджених клітин і органів.
 4. Терапія газами. Лікування цукрового діабету першого типу завжди пов'язане зі зменшенням запального процесу та зняттям неприємних відчуттів у тілі. Інгаляції водню допомагають вирішити це завдання. Також застосовується ксенон зі своїми властивостями детоксикації.
 5. Підтримка і відновлення нервової системи. Полегшення неврологічних симптомів, таких як біль і дискомфорт. Стимуляція із застосуванням апаратних методик спрямована на підтримку нервової системи, що може зменшити неврологічні симптоми, які супроводжують цукровий діабет 1-го типу.

Наші фахівці розробляють індивідуальний план лікування, який враховує нюанси вашого захворювання і стан організму. Застосування нових методів у лікуванні цукрового діабету 1-го типу може покращити ефективність терапії та дає змогу краще керувати захворюванням. Запобігає ускладненням, повертаючи людину до нормального життя.

Тривалість курсу лікування в нашому центрі зазвичай становить 10 днів. Часто пацієнти проходять від 1 до 3 курсів для досягнення максимально позитивного ефекту.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії