Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування плекситу

Надаємо всебічну допомогу в подоланні проблем з плекситом, націлену на ліквідацію симптомів і забезпечення повної реабілітації. У центрі Medeus застосовуються передові методи лікування, орієнтовані на досягнення оптимальних результатів.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Сучасне лікування плекситу в Києві

Запальні процеси в нервових сплетеннях називаються плекситом або плексопатією. Ця патологія може виникати в різних нервових пучках, від цього фахівці виокремлюють плечову, шийну та попереково-крижову форми хвороби. Оскільки уражаються самі нерви, а не тканини навколо них, помилково називати цю патологію невралгією.

Це захворювання не тільки завдає величезного дискомфорту, а й може призвести до паралічу. Тому дуже важливо звернутися по допомогу до професіоналів на початку розвитку хвороби. У Medeus Medical Center лікування плекситу плеча, шиї або попереку проводиться за індивідуальною схемою із застосуванням новітніх методик сучасної медицини. Фахівці клініки надають всебічну допомогу для ліквідації хворобливих проявів і подальшої реабілітації.

Плексит: лікування та прояви хвороби

Для захворювання характерні сильні болі, які можуть виникати не тільки в ураженій ділянці, а й на сусідніх із нею. Так, наприклад:

 • За шийної плексопатії больові відчуття виникають у передній і бічних ділянках шийного відділу, поширюючись по інших частинах голови (потилиці, скронях тощо). М'язи шиї стають слабшими, людині складно повертати голову, нахиляти її. Якщо діагностовано шийний плексит, лікування необхідно починати негайно, оскільки в пацієнта може утруднитися дихання, йому буде важко говорити.
 • За плечової патології біль виникає в ключиці й передається на руку. Коли страждає плечове нервове сплетіння, лікування також пов'язане з поверненням функціональності руки, зняттям набряклості. Шкіра стає блідою зі зниженою температурою.
 • За попереково-крижової форми болять як поперековий відділ, так і область таза. Больові відчуття поширюються на нижні кінцівки. Рухатися стає дуже важко, оскільки це багаторазово збільшує біль. Якщо спостерігається попереково-крижовий плексит, відновлення має передбачати розробку атрофованих м'язів ноги.
Лікування плекситу плечового суглоба

Плексопатія: лікування та причини патології

Існує безліч чинників, які можуть спричинити запалення в нервових пучках і стовбурі. Одним із найпоширеніших чинників є травмування. Більшій кількості пацієнтів потрібне саме лікування плекситу плечового суглоба (брахіоплекситу), тоді як запалення в шийному та попереково-крижовому спостерігаються рідше. До основних чинників можна віднести:

 • Травмування. Травми можуть бути отримані внаслідок сильного удару, наприклад, під час падіння або аварії. При цьому нерви можуть частково або повністю пошкодитися. Так при вивиху плеча часто виникає плексит плечового нерва. До цього чинника також належить родова плексопатія.
 • Здавлювання нервових сплетінь (компресійний плексит). Запальні процеси часто виникають через здавлювання нервових сплетінь пухлинами, збільшеними лімфовузлами тощо. Крім того, до цього чинника відносять тривалий фізичний тиск ззовні. Наприклад, плечовий плексит, лікування якого передбачає з'ясування причин патології, буває через носіння важкого рюкзака протягом тривалого часу.
 • Ураження різними інфекціями. Вони можуть поширюватися і переходити з м'язової тканини на нервову.
 • Захворювання, пов'язані з порушенням обміну речовин в організмі. Часто лікування плекситу в Києві потрібне пацієнтам, які страждають від цукрового діабету, подагри, остеохондрозу, ліподистрофії тощо.

Причиною може стати переохолодження, що спричинило набряк відростків нервових клітин з подальшим запаленням.

Найчастіше виникає одностороння форма патології, але у виняткових випадках може бути і двосторонній плексит, до якого потрібна підвищена увага фахівців під час терапії.

Плексит плечового сплетення лікування

Діагностика та лікування плекситу плеча, шиї та попереку в Медеус

Для постановки діагнозу і призначення коректного лікування плекситу плечового сплетіння або іншого виду в клініці "Медеус" проводиться ретельне обстеження всього організму, до якого входять:

 1. Первинний огляд фахівцем, доповнений бесідою для збору анамнезу.
 2. Діагностика органів і систем організму за допомогою сучасного комплексу Timewaver Med. Так фахівці зможуть поставити точний діагноз, встановити причини запалення і всебічно вивчити організм пацієнта.  
 3. Дослідження стану ЦНС за допомогою шолома ЕЕГ. Отримані дані аналізуються штучним інтелектом. Такий нанометод допомагає поставити діагноз і визначити локалізацію уражених корінців без застосування додаткових досліджень.
 4. УЗД органів проводиться лікарем у кабінеті для більш точного вивчення стану внутрішніх органів. 
 5. Електрокардіографія з метою оцінки роботи серцевого м'яза. Дослідження проводиться в комфортних умовах лікарем.
 6. Загальний розгорнутий аналіз крові за допомогою автоматичного аналізатора, виробництва США. У дослідженні аналізуються понад 20 параметрів крові для отримання додаткових відомостей про здоров'я пацієнта.

Коли підтверджено діагноз плексит плечового сплетіння, лікування буде проводитися за індивідуальним планом, складеним лікарем після оцінки результатів обстеження.

Брахіоплексит лікування

Плексит: ефективне лікування в Києві

Спеціаліст не тільки розробляє план терапії, а й спостерігає за перебігом лікування для його своєчасного коригування. Коли виявлено попереково-крижовий або шийно-плечовий плексит, лікування рекомендується проходити протягом 10 днів, з можливим повторенням курсу 1-3 рази. 

Для вашого одужання в клініці Медеус застосовуються ефективні сучасні методики та підходи, а саме:

 • Вплив на клітини за допомогою електромагнітних полів і хвиль широкого спектра. Такий підхід ефективний для зниження больових відчуттів і регенерації нервових волокон. Доведено, що після травм із плечовою плексопатією таке лікування сприяє прискоренню відновлювальних процесів у 5 разів.
 • Пептидна і внутрішньовенна терапії. Сучасні препарати діють на організм комплексно, допомагаючи прискорити регенерацію, детоксикацію і відновлення. Це досягається завдяки запуску механізмів саморегуляції та самовідновлення.
 • Генна терапія. Клітинна терапія проводиться із застосуванням екзосом і стовбурових клітин, які допоможуть у підтримці та відновленні тканин.
 • Газотерапія ксеноном і воднем. Інгаляційні процедури м'яко знижують больовий симптом і запальні процеси.

Якщо вас мучить плексопатія будь-якого виду, зокрема плечовий плексит, лікування в Києві найкраще проходити в Medeus. Тільки у нас представлений найширший перелік інноваційних методик, які ми з радістю застосуємо для вашого одужання.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії