Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування цукрового діабету 2 типу

Медичний центр Medeus Medical Center пропонує лікування цукрового діабету 2-го типу в Києві із застосуванням інноваційних технологій. Це унікальні розробки світової медицини, які застосовуються провідними клініками світу.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування цукрового діабету 2 типу в Medeus Medical Center

Цукровий діабет 2 типу досі діагностують у тисяч пацієнтів по всьому світу. Це захворювання спричинене низкою чинників, яких можна уникнути, дотримуючись дієти та рекомендацій лікарів. Але якщо патологія вже прогресує, терапію потрібно починати негайно.

Причини та лікування діабету 2 типу

Цукровий діабет (ЦД) - це патологія, за якої значно підвищується цукор у крові. Стан розвивається через те, що організм не справляється з переробкою глюкози, за розщеплення якої відповідає гормон інсулін. Якщо цукровий діабет 1 типу - це вроджений стан, пов'язаний із генетикою, то ЦД 2 типу розвивається в процесі життя. Як правило, це відбувається з 2 причин:

 1. Підшлункова залоза виробляє інсулін, але його не завжди достатньо для переробки всієї глюкози в організмі. А іноді він просто виробляється із запізненням.
 2. Розвивається інсулінорезистентність. Це стан, за якого клітини організму стійкі до інсуліну і не включають його в ланцюг метаболізму.

З початком розвитку хвороби стартує інсулінорезистентність, а вже потім самого гормону виробляється менше.

Лікування цукрового діабету другого типу

Лікування цукрового діабету 2-го типу: визначаємо симптоми

Коли розвивається діабет, його симптоми помітні не відразу. Незначно підвищується цукор у крові й починається предіабет. Людина може відчувати втому та слабкість на перших етапах і не звертає на них уваги.

Низка характерних симптомів може вказувати на цукровий діабет другого типу, лікування якого можна пройти в нашій клініці, а саме:

 • постійне відчуття голоду;
 • значна втома та нестача енергії;
 • різка втрата ваги;
 • постійне відчуття спраги;
 • часте сечовипускання;
 • сильний свербіж по всьому тілу;
 • зниження гостроти зору та його розмитість.

Далі додаються часті дріжджові інфекції, рани та виразки. Починають боліти стопи, з'являється оніміння кінцівок.

Якщо у вас з'явилися ці симптоми, зверніться до лікаря. Можливо, вам потрібне термінове лікування цукрового діабету 2 типу.

Цукровий діабет 2 ступеня: лікування та фактори ризику

Захворювання може стартувати в будь-якому віці, але є певні фактори ризику, які прискорюють процес розвитку ЦД 2 типу. До них належать:

 1. Ожиріння. Часто діабет виникає у людей з порушенням метаболізму, зайвою вагою. У їхньому організмі накопичується велика кількість жирних кислот, гормонів і підвищується гліцерин у крові. Це призводить до стійкості організму до інсуліну.
 2. Недостатня фізична активність. Глюкоза важлива для отримання цінної енергії. Але за сидячого способу життя цукор не використовується до кінця, він накопичується і може підвищуватися в крові. Лікування ЦД 2 типу часто супроводжують фізичними навантаженнями.
 3. Харчування. Продукти відіграють вагому роль. Надмірне поїдання солодкого, жирного і трансжирів підвищують ризик розвитку діабету в кілька разів.
 4. Генетика. Часто у людини, яка страждає від діабету, в родині є кілька випадків такого ж захворювання.
 Цукровий діабет другого типу лікування

Навіщо потрібне лікування діабету 2 типу

Якщо не лікувати захворювання, дуже скоро воно призводить до тяжких ускладнень.

Страждають органи зору: пошкоджується сітківка ока і розвивається короткозорість. Також ушкоджуються судини та нирки, через це на тілі виникають численні рани та синці. Вони важко загоюються і легко перетворюються на гнійні виразки.

Найважчий стан - це діабетична кома. Вона виникає на тлі різкого підвищення або зниження цукру в крові. Якщо вчасно не вжити заходів, людина може загинути.

Повне вилікування діабету 2 типу практично неможливе. Але цілком реально зменшити симптоми патології, підтримувати нормальні значення цукру в крові та вести повноцінний спосіб життя.

Діагностика та лікування діабету 2 типу в Києві в клініці Медеус

При підозрі на діабет завжди призначається комплексна діагностика. Вона спрямована на виявлення факторів, що впливають на ваше захворювання. Лікування цукрового діабету другого типу на етапі діагностики включає:

 1. Консультацію лікаря. Спеціаліст опитує пацієнта, визначає його скарги та проводить огляд. Уже під час бесіди лікар може запідозрити цукровий діабет.
 2. Аналіз крові на цукор та інші аналізи для оцінки панелі цукрового діабету.
 3. Аналіз крові загальний. Потрібен для уточнення картини захворювання та оцінки загального стану здоров'я.
 4. УЗД внутрішніх органів. Лікування при діабеті 2 типу передбачає роботу з органами, які беруть участь в обміні глюкози. Потрібно знати їхній стан перед початком терапії. 
 5. ЕКГ для оцінки роботи серця і ЕЕГ для оцінки роботи нервової системи. Міокард, судини та нервова система можуть страждати від ЦД 2 типу, тому для їхньої підтримки також призначається терапія.

Ми пропонуємо обстеження на сучасному діагностичному комплексі, який показує повну картину стану вашого організму, виявляє всілякі патології та пошкодження, спричинені діабетом.

Діабет другого типу лікування

Лікування цукрового діабету 2 типу в Києві

Коли у людини виявляють діабет 2 типу, лікування спрямоване на полегшення симптомів, сповільнення прогресування захворювання, поліпшення якості життя і підтримання нормального функціонування організму. У центрі Медеус використовуються сучасні технології та підходи для лікування 2 типу цукрового діабету:

 1. Електромагнітні хвилі та поля. Покращують кровообіг, стимулюють всі обмінні процеси в тканинах і органах, сприяють активації клітин і прискорюють регенерацію тканин. Це важливо, оскільки захворювання завдає удару по внутрішніх органах, пошкоджуючи їх і перешкоджаючи нормальній роботі.
 2. Пептидна і внутрішньовенна терапії стимулюють процеси відновлення, зміцнюють імунну систему і покращують роботу всіх органів. 
 3. Клітинна терапія. Лікування діабету 2-го типу за допомогою стовбурових клітин і екзосом сприяє регенерації пошкоджених тканин. 
 4. Терапія газами. Ксенон і водень мають антиоксидантні та протизапальні властивості. Інгаляції за допомогою цих газів значно полегшують симптоми при цукровому діабеті, знижують запалення і знімають біль.
 5. Відновлювальні процедури для нервової системи. Коли є цукровий діабет 2 типу, лікування має включати підтримку нервової системи. Вона значно страждає від прогресуючого захворювання. Електро-, магніто- та УЗ стимуляція спрямована на збудження нервової системи, що зменшує неврологічні прояви, знижує біль і дискомфорт.

Апаратні методики та основна терапія в комплексі роблять лікування діабету 2 типу максимально ефективним. Схему лікування підбирають індивідуально з урахуванням усіх особливостей вашого організму і патологічного процесу. 

Тривалість курсу становить 10 днів, але для досягнення максимально позитивних результатів слід пройти 1-3 курси, залежно від особливостей вашої клінічної ситуації.

Лікування діабету другого типу: вартість терапії

Ціна на терапію в центрі Медеус визначається проведеними процедурами і препаратами, які призначає лікар. Ми пропонуємо пацієнтам високу якість лікарських засобів, сучасні методики лікування і супровід досвідчених лікарів. Записуйтеся на консультацію та отримайте свій індивідуальний план лікування при цукровому діабеті 2 типу.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії