Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Цитомегаловірус

Лікарі нашого медичного центру проведуть ретельну діагностику стану здоров'я і розроблять індивідуальну схему лікування цитомегаловірусу, з огляду на особливості вашого організму і патологічний процес. Ми пропонуємо інноваційні схеми лікування, які недоступні в більшості клінік України.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування цитомегаловірусної інфекції в клініці Medeus 

Цитомегаловірус - один із найпоширеніших вірусів на планеті. Його носіями є мільйони жителів, і він становить небезпеку, оскільки може викликати низку ускладнень. Коли лікарі визначають цитомегаловірус, лікування починається в терміновому порядку. Клініка Медеус пропонує при діагнозі ЦМВ лікування за допомогою сучасних методів, які доступні в країнах Європи, але ще мало практикуються в Україні.

Цитомегаловірус лікування

Що таке цитомегаловірус?

Цитомегаловірус - це один із видів герпесу, а саме герпесвірус людини 5 типу. Віруси герпесної групи викликають висипання на губах, вітрянку, оперізувальний лишай. 

ЦМВ може не проявляти себе, але він несе підвищену небезпеку для деяких груп населення, якщо входить в активну стадію. Так, у разі виявлення цитомегаловірусу в мазку, лікування призначають у терміновому порядку вагітним, пацієнтам з імунодефіцитом. 

ЦМВ легко вражає імунну і нервову системи, дихальну функцію. Страждає від нього і сечостатева система, тому за діагнозу ЦМВ лікування рекомендовано всім.

Цитомегаловірус: лікування та способи передачі

Встановлено, що ЦМВ найчастіше передається від матері до дитини під час пологів. Коли йдеться про цитомегаловірус, лікування у жінок під час вагітності дуже важливе, оскільки він може вплинути і на матір, і на плід.

Крім того, цитомегаловірус може передаватися таким чином:

  • статевим шляхом;
  • через загальні предмети побуту;
  • під час чхання і кашлю;
  • під час поцілунків;
  • під час лактації від матері до дитини;
  • під час контакту із зараженою кров'ю (ін'єкції, переливання крові, пересадка органів тощо).

Коли інфекція потрапляє в організм, вона може не проявляти себе відразу. Насамперед ЦМВ вражає імунну систему, нирки, дихальні шляхи.

Накопичується вірус переважно в клітинах слинних залоз і виділяється через слину. Тому при ЦМВ лікування передбачає попереднє взяття мазка.

Основні групи ризику при зараженні ЦМВ:

  • пацієнти з імунодефіцитами;
  • новонароджені діти;
  • пацієнти при трансплантації органів і переливанні крові тощо.
Цитомегаловірус лікування у жінок

Цитомегаловірус: лікування та симптоми

Клінічна картина при лікуванні ЦМВ дуже різна. Через відсутність характерних симптомів терапія та діагностика ускладнюються, інфекцію плутають із низкою інших захворювань. Після тривалої відсутності симптомів у пацієнта можуть виникати:

  • запалення сітківки ока;
  • запалення спинного мозку;
  • виразковий коліт;
  • порушення функції кісткового мозку та інші патології.

Загальні симптоми при гострому перебігу хвороби, спричиненої ЦМВ, такі:

  • лихоманка і температура;
  • набрякання лімфовузлів;
  • грудний біль;
  • кашель і нежить;
  • висип на шкірі;
  • набряк слинних залоз.

Якщо інфекція поводиться агресивно, може провокувати загострення хронічних захворювань печінки, легенів, серця, підшлункової залози, органів зору та головного мозку.

Цитомегаловірус: лікування в Медеус

Лікування цитомегаловірусної інфекції в Медеус проводять професіонали з багаторічним досвідом роботи. Ми давно допомагаємо пацієнтам перемогти вірус і уникнути розвитку ускладнень. Завдяки унікальним розробкам сучасної науки, відновлення організму після ЦМВ відбувається швидко й ефективно.

Перед лікуванням ЦМВ інфекції проводиться повне обстеження організму зі встановленням точного діагнозу та супутніх патологій. Після цього лікарі починають боротьбу з цитомегаловірусом: лікування ґрунтується на індивідуальних особливостях організму пацієнта.

Діагностика перед лікуванням ЦМВ включає:

  • Візуальний огляд під час консультації з лікарем, збір анамнезу та аналіз скарг пацієнта.
  • Обстеження на діагностичному комплексі TimeWaver Med для встановлення уражених ділянок організму.
  • Обстеження нервової системи і головного мозку за допомогою шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом. Цей етап дуже важливий, оскільки вірус цитомегаловірус часто завдає удару по ЦНС.
  • УЗД та ЕКГ, як додаткові методи діагностики.
  • Лабораторні аналізи. Обов'язково проводиться загальний розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами. Додатково можуть бути призначені дослідження генетики, метаболізму речовин, стану мікробіома, функціонування нервової та імунної систем, онкоскринінг.

При діагнозі цитомегаловірусна інфекція, лікування включає:

  1. Інноваційні фізіотерапевтичні процедури, що сприяють відновленню на клітинному рівні. Це комплекс неінвазивної терапії електричними полями і хвилями для ліквідації вірусу. Він також сприяє зняттю запалення, запуску обмінних процесів, усуненню больового синдрому, регенерації клітин і загальної детоксикації організму.
  2. Лікування ЦМВ у чоловіків і жінок за допомогою сучасних медикаментів. Це внутрішньовенні ін'єкції та крапельниці, пептидна терапія для посилення регенерації тканин і відновлення функціональності органів.

Після того як лікарі визначають цитомегаловірус, лікування проводять курсом у 10 днів. Він проходить безпосередньо в клініці. Щоб повністю перемогти вірус ЦМВ, лікування потрібно проводити з деякими інтервалами. Буде потрібно 3-5 курсів залежно від ситуації.

Цитомегаловірус у мазку лікування

Цитомегаловірус: лікування у дорослих і його вартість

Ціна на лікування цитомегаловірусу включає діагностику, медикаментозні препарати і терапію на сучасному обладнанні. Тому вартість у клініці Медеус на лікування ЦМВ у різних випадках відрізняється.

Записуйтеся на консультацію та діагностику, щоб лікар визначив індивідуальний курс терапії та його вартість у вашому випадку.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії