Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування Альцгеймера

Представляємо інноваційний пакет для лікування нейродегенеративних хвороб головного мозку, які не піддаються лікуванню наявною медициною. У центрі Medeus зібрані інноваційні методи лікування Альцгеймера, що виходять за рамки інвазивного лікування, такі як електросудомна терапія, глибока стимуляція імплантованими пристроями.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Хвороба Альцгеймера: лікування та діагностика в Медеус

Сьогодні на хворобу Альцгеймера страждають понад 50 мільйонів осіб, а за деякими оцінками, до 2030 року кількість хворих збільшиться втричі. Коли ставлять діагноз синдром Альцгеймера, лікування спрямоване на полегшення симптомів. Але повністю домогтися зцілення поки не вдається. Медичний центр "Медеус" пропонує комплексну терапію при нейродегенеративних захворюваннях, яка бореться з причинами патологій у головному мозку.

Синдром Альцгеймера: лікування та розвиток

Хвороба Альцгеймера - це нейродегенеративне захворювання, за якого в людини похилого віку (частіше старше 65 років) розвивається недоумство. На сьогодні вилікувати хворобу Альцгеймера повністю неможливо, але реально сповільнити її розвиток і полегшити симптоми патології.

Спостерігається 2 типи патології:

 1. Пізній початок. Патологія стартує з малопомітних порушень. У людини з'являються провали в пам'яті, знижуються інтелектуальні здібності. Це найпоширеніший тип захворювання, що вражає людей у віці після 60-65 років.
 2. З раннім початком. Патологія може проявлятися в людей уже в 30-річному віці. Дає про себе знати явними симптомами - різке порушення пам'яті, мови, інтелекту.
Лікування Альцгеймера

Причини та як лікувати хворобу Альцгеймера

Точні причини розвитку "Альцгеймера" невідомі, але виділяють такі фактори ризику:

 • генетична схильність;
 • патології серця і судин - атеросклероз, ішемія, гіпертонія;
 • накопичення амілоїдів у клітинах головного мозку;
 • аутоімунні захворювання;
 • вплив токсинів, інфекцій, нестачі кисню на головний мозок;
 • черепно-мозкові травми, зокрема струс мозку.

Альцгеймер: лікування та симптоми

Симптоми хвороби Альцгеймера помітити нескладно. Симптоми настають поступово - у людини погіршується пам'ять, вона забуває, що було буквально 5 хвилин тому, стає дуже розсіяною. Незабаром їй складно виконувати звичайні побутові завдання, читати і рахувати. До основних клінічних проявів належать:

 • погіршення пам'яті та труднощі сприйняття інформації;
 • відчуженість і неможливість підтримати бесіду;
 • постійна втрата своїх речей, неуважність;
 • порушення мовлення;
 • неконтрольовані рухи;
 • порушення просторового сприйняття тощо.
Синдром Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера: діагностика в клініці Медеус

Лікування Альцгеймера в Києві починається з діагностики. Нейродегенеративних захворювань досить багато, і симптоми їх дуже схожі. Тому встановлення точного діагнозу - пріоритетне завдання під час вибору терапії.

Під час діагностики в клініці Medeus Medical Center пацієнт проходить кілька етапів:

 1. Консультація досвідченого фахівця з нейродегенеративних захворювань. Лікар оглядає пацієнта, аналізує його стан, оцінює ситуацію. 
 2. Діагностика всього організму на спеціальному обладнанні, яке оцінює стан органів і систем, виявляє приховані патології.
 3. Проведення ЕЕГ за допомогою шолома, що працює за підтримки штучного інтелекту. Якісна оцінка функцій нервової системи та головного мозку вкрай важлива, щоб призначити лікування за хвороби Альцгеймера. ЕЕГ допомагає визначити, в якому стані перебувають нейрони і які центри головного мозку постраждали від патології.
 4. Оцінка стану внутрішніх органів за допомогою УЗД та ЕКГ.
 5. Розгорнутий аналіз крові з формулою для повної клінічної картини.

Після проведення діагностики призначають інноваційне лікування хвороби Альцгеймера.

Хвороба Альцгеймера: лікування в Києві в Medeus Medical Center

Ми представляємо інноваційний пакет для того, щоб ефективно лікувати хворобу Альцгеймера. За кілька десятиліть досягнення в галузі технологій і неврології привели до методів, що виходять за рамки інвазивного лікування, таких як електросудомна терапія, глибока стимуляція.

Ми зібрали передові технології світу для терапії в нашому центрі. Усі техніки є підтвердженими численними дослідженнями за кордоном і представлені в Україні в клініці Медеус. За їх допомогою проводиться лікування Альцгеймера на ранній стадії, а також на тих етапах, коли хвороба вже прогресує і значно погіршує якість життя.

Методики, які пропонує наш центр:

 1. Транскраніальна стимуляція головного мозку. До неї належить магнітна стимуляція і стимуляція за допомогою інтерференції електричних полів TEIS. В Ізраїлі підтвердили ефективність і безпеку магнітної стимуляції, як методу лікування хвороби Альцгеймера і деменції. У свою чергу TEIS спрямована на розвиток нейротехнологій для лікування складних неврологічних розладів.
 2. Наносекундне імпульсне електричне поле (nsPEF) - одна з найбільш інноваційних медичних нанотехнологій. Вона використовує імпульсне електричне поле для взаємодії з клітинами, що дає можливість тонкого налаштування їхньої життєдіяльності. Це важливо для відновлення пошкоджених нейронних зв'язків, без яких неможливо якісно лікувати хворобу Альцгеймера.
 3. Фотобіомодуляція (PBM) або низькорівнева квантова терапія полягає у використанні червоного та ближнього інфрачервоного світла для стимуляції регенерації пошкоджених клітин. У клінічних дослідженнях США було вивчено достовірний вплив фотобіомодуляції на біомаркери хвороби Альцгемера.
 4. Для зниження продуктів обміну кисню і недоокислених продуктів обміну використовують інгаляції водню і ксенону. Газотерапія в поєднанні з процедурою сухого флоатингу покращує результат лікування хвороби Альцгеймера і надає розслаблювальний ефект.
 5. Біорегуляторна системна терапія (ВST). Дозволяє використовувати новий, орієнтований на пацієнта підхід, і ефективно лікувати хворобу Альцгеймера на ранніх стадіях. Пептидна терапія - варіант біорегуляторних препаратів для підтримки роботи головного мозку. Дослідження показали, що різні групи пептидів відновлюють до норми нейропластичність мозку з генами хвороби Альцгеймера.
 6. Стовбурова та клітинна терапії. Використовуються власні та донорські стовбурові клітини й екзосоми для регенерації пошкоджених структур і відновлення втрачених функцій.

Курс лікування синдрому Альцгеймера індивідуальний і призначається лікарем.

Альцгеймер лікування

Лікування хвороби Альцгеймера в Києві: ціна

Вартість терапії при нейродегенеративних захворюваннях у центрі Медеус охоплює медикаментозне лікування, консультації профільних лікарів і всі необхідні обстеження на сучасному обладнанні. Ми застосовуємо новинки нанотехнологій, які є проривом у науці. 

Якщо вашій близькій людині поставили діагноз хвороба Альцгеймера, консультація в Києві в нашому центрі - перший крок на шляху до поліпшення стану. Записуйтеся на прийом і уточнюйте точну вартість індивідуального плану терапії.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії