Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Невралгія

У нашому медичному центрі ми допоможемо Вам впоратися з невралгією, ліквідувати симптоми, усунути причину патології та, що важливо, пройти повну реабілітацію, щоб повернутися якомога швидше до нормального життя!

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування невралгії в Києві в Медеус

Коли людину тривалий час мучать сильні болі, але при цьому немає явних ознак захворювання, яке можна розпізнати самостійно, найімовірніше, вона страждає від симптомів невралгії. 

Саме слово "невралгія" в перекладі з грецької означає "нерв, жила" і "біль". На відміну від невриту, який характеризується запаленням окремих нервів, втратою чутливості та зниженням рухових здібностей, лікування при невралгії окремих форм може й не знадобитися. Оскільки це вважається легкою формою ураження нерва, без структурних змін, яка може минути самостійно або після прийому знеболювальних препаратів.

Звернувшись до клініки "Медеус", ви можете розраховувати на допомогу кваліфікованих фахівців, які вже багато років успішно проводять лікування невралгій різних форм і локалізацій.

У Medeus Medical Center ми допоможемо вам впоратися з цією проблемою, ліквідувати больові симптоми, усунути причину патології і, що важливо, пройти повну реабілітацію, щоб якомога швидше повернутися до нормального життя!

Невралгія лікування

Що таке невралгія: лікування, класифікація, симптоматика і причини

Невралгією називають синдром, за якого відбувається защемлення одного з нервів в організмі. Залежно від локалізації пошкодженого нерва виділяють:

 • Міжреберну — невралгія, лікування якої спрямоване на зниження больових відчуттів у правому або лівому боці.
 • Трійчасту - виникає через запальні процеси в носових пазухах або ротовій порожнині, травми обличчя, новоутворення тощо.
 • Язикоглоткову — рідкісна форма синдрому, що проявляється гострим болем у корені язика і мигдаликах. Лікування невралгії цієї форми передбачає призначення антиконвульсантів.
 • Потиличну (Арнольда) — у більшості випадків виникає через переохолодження або пошкодження шийної частини нерва Арнольда.
 • Тазову — защемлення нерва відбувається через грижі, травми нижньої частини хребта. У жінок синдром може виникнути на тлі гінекологічних захворювань.
 • Плечову — невралгія, лікувати яку найчастіше доводиться після травм плеча або початку запальних процесів у сухожиллях і зв'язках, що є сусідами плечового нервового сплетіння.
 • Сідничний (ішіас) — запалення, защемлення найбільшого нерва в нашому організмі. Прострілюючий біль у сідницях, стегнах і на задньому боці ноги.
 • Постгерпетичний — є наслідком оперізувального лишаю. Больовий синдром зберігається понад 4 місяці після висипань.
 • Крилонебну (Сладера) — найчастіше синдром локалізується в ділянці очей, носа і верхньої щелепи. Біль може поширюватися на нижню щелепу, вуха, шию, плечі тощо.

Залежно від причин виділяють:

 • Ідіопатичну (есенціальну) - первинна невралгія, діагностика якої не вказує на захворювання-першопричину і не виявляє супутніх хвороб.
 • Симптоматичну (вторинну) - причиною синдрому виступають травми, запальні процеси, новоутворення.

На лікування невритів і невралгії також впливає перебіг захворювання. Він може бути гострим, хронічним і важким.

Симптоматика 

Незалежно від виду і форми, головним синдромом є сильний, пекучий, пульсуючий біль у зоні пошкодженого нерва. Він поширюється на всі органи і частини тіла, які оперезані защемленим або запаленим нервовим волокном.

Лікування від невралгії передбачає позбавлення від інших ознак:

 • судом;
 • почервоніння шкірних покривів;
 • м'язової слабкості;
 • підвищеного потовиділення;
 • мимовільної сльозотечі тощо.
Лікування при невралгії

Етимологія

Найчастіше причиною невралгії є травми різної тяжкості, запалення, інфекційні захворювання, важкі форми застудних хвороб. У разі невралгії лікування завжди має враховувати індивідуальні особливості пацієнта, оскільки першопричиною проблеми можуть стати:

 • переохолодження;
 • вікові зміни; 
 • інтоксикація; 
 • порушення обміну речовин;
 • авітаміноз;
 • проведена операція на пошкодженому нерві тощо. 

При цьому кожен вид невралгії має свої конкретні причини. Знаючи їх, фахівці можуть призначити ефективну профілактику в кожному окремому випадку. 

Діагностика невралгії в клініці Medeus

Для призначення правильного лікування при невралгії, в медичному центрі Медеус розробили комплексну діагностику організму. Обстеження проводять висококваліфіковані фахівці, використовуючи новітнє обладнання.

 1. Діагностика починається з попереднього огляду та бесіди з лікарем, який уважно вислухає всі ваші скарги та ознайомиться з анамнезом.
 2. Обстеження організму на діагностичному комплексі TimeWaver Med. Апарат останніх розробок, який діагностує невралгію до появи симптомів.
 3. Діагностування вашої центральної нервової системи з використанням Шолома зі штучним інтелектом. Вимірює електричну активність мозку з подальшою обробкою отриманих даних штучним інтелектом.
 4. УЗД внутрішніх органів на апаратах Butterfly Network INC., Butterfly iQ+ Ulstrasound. Проводиться вашим лікарем одразу в кабінеті.
 5. ЕКГ проводиться в комфортних умовах без застосування присосок і гелю.
 6. Лабораторне дослідження крові за допомогою загального розгорнутого аналізу крові на автоматичному гематологічному аналізаторі. Оцінюються 20 параметрів усього за 1 хвилину.
 7. По завершенню лікар проводить оцінку результатів дослідження, проводить консультацію і призначає індивідуальну схему лікування.
Лікування від невралгії

Лікування невралгій у Medeus Medical Center

Виходячи з отриманих результатів, розробляється індивідуальна програма. Залежно від клінічної ситуації вам може знадобитися 1-3 курси по 10 днів. За необхідності можливе призначення препаратів для амбулаторного лікування. Так, наприклад, часто призначається медикаментозне лікування міжреберної невралгії для зниження больових відчуттів і зменшення запальних процесів.

У терапії застосовуються:

 • Апаратне лікування. За допомогою інноваційних розробок з використанням електромагнітних полів і хвиль широкого спектра для регенерації, відновлення і зняття больових відчуттів.
 • Біотехнології. Пептидне і внутрішньовенне лікування невралгії для швидкої регенерації, детоксикації та відновлення. А також генна терапія, до якої входять клітинна, імуноклітинна та стовбуровими клітинами.
 • Відновлення нервової системи з використанням електро-, магнітно- та УЗ стимуляції.
 • Терапія газами. Ксенон і водень полегшують біль і знижують запалення.

Записуйтеся на консультацію та оцініть персональний підхід, увагу і турботу нашого персоналу.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії