Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування молочниці

Надаємо всебічну діагностику, включно із застосуванням передових методів, як-от діагностичний комплекс Timewaver Med, для більш точного виявлення кандидозу та його факторів ризику. Схема лікування кандидозу включає в себе використання передових методів медицини.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування кандидозу в жінок і чоловіків

На жаль, кандидоз зустрічається часто, і за відсутності терапії може завдати шкоди всьому організму. У центрі Медеус ми пропонуємо лікування молочниці за допомогою сучасних ефективних методик.

Причини та лікування: молочниця

Кандидоз або молочниця - це інфекція, спричинена грибком роду Candida. Найчастіше вона зустрічається на статевих органах - урогенітальний кандидоз. У жінок вона зачіпає піхву, статеві губи, у чоловіків - область статевого члена. Якщо є урогенітальний кандидоз, лікування його завжди пов'язане із застосуванням свічок або мазей місцевої дії. 

Але грибок може вражати не тільки репродуктивну систему. Він також інфікує шкірний покрив, ШКТ, стравохід, ротову порожнину і навіть очі.

Уникнути контакту з грибком неможливо. Він широко поширений у природі та живе в організмі людини. Але за наявності певних факторів ризику активно розмножується, спричиняючи захворювання.

До причин появи молочниці належать такі обставини:

 • приймання медикаментів, що порушують мікрофлору і гормональний фон;
 • зниження імунітету й алергія;
 • захворювання, що передаються статевим шляхом;
 • сильні стреси й потрясіння;
 • носіння синтетичної та тісної білизни;
 • статевий контакт з носієм інфекції.

У чоловіків грибок не завжди помітний, але вони можуть бути носіями інфекції. Якщо виявлено урогенітальний кандидоз у чоловіків, лікування проводять також і для жінки. Обидва партнери повинні приймати терапію одночасно.

Лікування кандиди у жінок

Молочниця: лікування та види

Молочницю ділять на види щодо локалізації грибка. Виділяють такі форми захворювання:

 • Кандидоз порожнини рота, лікування пов'язане з поширенням кандиди в роті. Уражені ясна, язик і вся ротова порожнина. Під час терапії використовують полоскання. Якщо є кандидоз на язиці, лікування супроводжується обробкою цієї ділянки спеціальними розчинами.
 • Кандидоз очей. Вражає слизову оболонку ока, викликаючи кон'юнктивіт і нагноєння.
 • Кандидоз шкіри, лікування якого включає застосування мазей і гелів. Уражена ділянка шкіри свербить, лущиться і червоніє. Часто грибок з'являється в складках шкіри - на зап'ясті, животі, під колінами тощо. Якщо виявлено кандидоз на шкірі, лікування також включає прийом засобів від алергії.
 • Кандидоз ШКТ. Лікування кандидозу кишківника, стравоходу і шлунка пов'язане з тим, що грибок активно розмножується в шлунково-кишковому тракті. Це часто буває при зниженні імунітету і прийомі антибактеріальних засобів. Коли кандиди стає дуже багато, вона спричиняє неприємні прояви з боку кишківника. У разі молочниці ШКТ потрібна спеціальна дієта.
 • Генітальний кандидоз. Найпоширеніша форма патології. Зачіпає жінок і чоловіків. Лікування вагінального кандидозу в жінок та урогенітального в чоловіків пов'язані з дисбалансом вагінальної мікрофлори, внаслідок якого активно розмножується патогенна мікрофлора, а також активним статевим життям і відсутністю бар'єрної контрацепції.

Крім цих видів патології також розрізняють хворобу залежно від перебігу процесу.

Лікування: молочниця хронічна та гостра форма хвороби

Характер перебігу процесу може бути різним. Тому виділяють 2 його форми:

 1. Гостра молочниця у жінки - лікування потрібно проводити відразу, поки грибок не поширився по всьому організму. Як правило, гостра форма виникає після статевого акту або після приймання медикаментів. З'являються сильний свербіж і печіння в ділянці статевих органів. Лікарі зазвичай прописують таблетки проти грибка з великою дозою діючої речовини. За правильного лікування молочниця минає досить швидко.
 2. Лікування хронічної молочниці пов'язане з тривалим перебігом процесу. Вона може тривати понад 2-4 тижні. Таке захворювання може з'являтися знову і знову протягом кількох років. Щоб позбутися його, необхідна імунотерапія.

Незалежно від форми процесу та виду захворювання, звертайтеся до лікаря одразу після виявлення перших симптомів.

Кандидоз порожнини рота лікування

Молочниця: лікування та симптоми

Симптоми молочниці можуть відрізнятися залежно від місця локалізації. Перш ніж почати лікування кандидозу статевих органів, завжди звертають увагу на такі ознаки:

 • біль під час сечовипускання;
 • сирні виділення зі статевих органів, білий наліт;
 • набряклість і свербіж статевих органів;
 • неприємний запах виділень.

Грибок у роті завжди супроводжується наявністю білого нальоту на язиці та виразками на щоках. За кандидозу ШКТ є кишкові розлади, такі як діарея і здуття. Гнійні виділення з очей можуть свідчити про кандидозний кон'юнктивіт.

Лікування молочниці будь-якої природи потрібно проводити в терміновому порядку, поки не виникли ускладнення.

Лікування кандиди у жінок і чоловіків: комплексна діагностика

Щоб підібрати оптимальний комплекс процедур для лікування в кожному окремому випадку, необхідно провести повну діагностику організму. Молочниця може впливати на різні органи і системи або ж протікати приховано. Важливо виявити всі вогнища запалення, щоб ефективно усунути їх. Лікування від молочниці на етапі діагностики включає такі обстеження:

 1. Всебічна діагностика на сучасному комплексі Timewaver Med. Для більш точного виявлення кандидозу та факторів ризику розвитку патології потрібно цілісно обстежити організм. Комплекс допомагає визначити стан імунітету, виявити приховані вогнища запалення, супутні захворювання, які можуть послаблювати захисні функції організму і спровокувати кандидоз.
 2. Лабораторні аналізи. Якщо виявлено дріжджоподібні гриби в мазку, лікування не обмежується місцевими препаратами. Слід також здати аналіз крові для уточнення нюансів процесу. Молочниця може шкодити роботі печінки та нирок, нервовій системі. Комплексний аналіз крові допомагає виявити можливі порушення.
 3. Інструментальні обстеження включають УЗД органів малого таза та черевної порожнини, показують функціональність усіх систем, а також те, як на них могла вплинути кандида. За потреби проводиться ЕЕГ з використанням шолома, який працює на основі штучного інтелекту. Це потрібно для визначення роботи нервової системи та головного мозку.

Ми оцінюємо функцію нервової та імунної системи, щоб забезпечити точне визначення та отримати додаткові дані про стан вашого організму.

Лікування кандидозу порожнини рота

Лікування молочниці в Києві: центр Медеус

Схема для лікування кандидозу включає в себе використання передових методів медицини, заснованих на застосуванні розробок науки останніх років. Ми пропонуємо тільки новітні препарати й методи терапії для знищення грибка, а також корекції станів, що впливають на частий розвиток патогенної мікрофлори. Комплексне лікування молочниці включає такі етапи:

 1. Використання електромагнітних хвиль і електромагнітних полів широкого спектра. Застосування дасть змогу нормалізувати імунну відповідь, метаболізм клітини, детоксикацію, нормалізацію кровообігу, що допоможе запустити антигрибковий ефект. Допомагає знизити запалення і зняти неприємні симптоми під час розмноження кандидозного грибка.
 2. Пептидна і внутрішньовенна терапії із застосуванням останніх розробок для прискореного відновлення, детоксикації та відновлення організму (біорегуляторна терапія). Препарати не тільки допомагають знищити грибок, а й чинять благотворну дію на організм. Вони запускають процеси самовідновлення клітин і тканин, пошкоджених у процесі захворювання.
 3. Клітинна терапія. Якщо є кандидоз, лікування доповнюють генною терапією, включно з клітинною та імуноклітинною, а також лікуванням стовбуровими клітинами. Ці методи застосовують для підтримки роботи імунної та репродуктивної систем. Це важливо для того, щоб наслідки молочниці минули безслідно для вашого організму.
 4. Медикаментозна терапія. Лікування молочниці у жінок і чоловіків супроводжується застосуванням препаратів, які індивідуально призначить лікар після огляду.

Додатково ми можемо використовувати терапію газами, такими як водень і ксенон, для підвищення ефективності лікування, зняття запалення і нервозності, пов'язаних із грибковою інфекцією.

Лікування молочниці: ціна

Вартість лікування кандидозу може відрізнятися залежно від препаратів і кількості процедур. Вона визначається після повного обстеження організму й уточнення всіх нюансів клінічної картини.

Комплексне лікування молочниці у жінок і чоловіків включає діагностику на сучасному обладнанні, призначення процедур, проведення терапії під контролем кваліфікованого медичного персоналу, а також усі необхідні медикаменти. Детальніше про вартість лікування молочниці уточнюйте у наших адміністраторів.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії