Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Реабілітація після вивиху

Медичний центр Medeus надає новітні методи реабілітації після вивихів, які будуються на комплексній діагностиці та персоналізованому підході до кожного пацієнта. Команда досвідчених лікарів проведе повну перевірку стану Вашого здоров'я та повернуть Вас до радісного життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Реабілітація після вивиху в Medeus Medical Center

Вивих - поширена травма, яка потребує лікування та відновлення. Реабілітація після вивиху гомілкостопа, коліна, плеча, стегна і ключиці із застосуванням сучасних підходів медицини представлена в медичному центрі Медеус.

Навіщо потрібне відновлення після вивиху

Вивих - це травма, за якої відбувається розбіжність кісток, що утворюють суглоб. При цьому суглобова сумка може розриватися. Усе це завдає сильного болю, дискомфорту і пацієнт втрачає рухливість у пошкодженій ділянці. 

Лікують вивих за допомогою вправлення суглоба і накладення гіпсової пов'язки. Але після цього необхідне відновлення.

Реабілітація після вивиху коліна, плеча, гомілкостопа та інших частин дуже важлива. Саме вона може швидше відновити рухливість у пошкодженому суглобі, повернути людину в нормальне русло життя. Реабілітація після травми плечового суглоба, ключиці, коліна, стегна може дещо відрізнятися. Але загалом усі методики спрямовані на усунення запалення і набряку, зняття болю і повернення рухової активності.

Реабілітація після вивиху

Реабілітація після вивиху: види пошкоджень

Вивих може статися в будь-якому місці, де є суглоб. Тому можна виділити такі види травм:

 1. Вивих у ділянці верхніх кінцівок. Це вивих пальця, ліктя, плеча. Найдовше завжди відбувається відновлення плечового суглоба, адже його досить складно вправити і зафіксувати в гіпсі. Також важко проходить реабілітація після вивиху ключиці.
 2. Вивихи в області нижніх кінцівок. До них належать травми стегна, коліна, гомілкостопа. Вкрай важливим є правильне відновлення кульшового суглоба, зокрема реабілітація після вивиху ендопротеза кульшового суглоба. Адже від неї залежить, чи зможе людина ходити.
 3. Вивихи в області шиї та обличчя. Це вивихи щелепи, шийних хребців та інші.

У важких ситуаціях вивих вимагає хірургічного втручання.

Реабілітація після вивиху пальця

Вивихи коліна, стегна, плеча: реабілітація та діагностика

Наші методи реабілітації після вивихів будуються на комплексній діагностиці та персоналізованому підході до кожного пацієнта. Процес обстеження включає такі ключові етапи:

 1. Первинний огляд у лікаря. Під час консультації лікар оглядає пацієнта, уточнює всі його скарги, аналізує симптоми, пов'язані з різними травмами. Адже реабілітація після вивиху стегна, пальця, плеча може відрізнятися.
 2. Комплексна діагностика на спеціальному апараті Timewaver Med. Застосовується для всебічного огляду пацієнта і визначення поточного стану здоров'я. Часто відновлення плеча або кінцівок пов'язане з паралельним лікуванням запалень, які необхідно виявити.
 3. Використання шолома ЕЕГ для аналізу нервової системи. Включає передовий метод з підтримкою штучного інтелекту для виявлення різних станів ЦНС і головного мозку.
 4. УЗД органів проводять у спеціально обладнаному кабінеті. Це важливий етап, коли потрібна реабілітація після вивиху кульшового суглоба, плеча, ключиці. Адже при таких травмах можуть бути зачеплені внутрішні органи.
 5. ЕКГ. Оцінюється робота серця, як важливе доповнення до процесу відновлення.
 6. Загальний аналіз крові з додатковими параметрами проводиться для великої оцінки здоров'я.

Слідом за комплексом процедур діагностики, призначається лікування після вивиху плеча або кінцівок. 

Також ми пропонуємо пройти безплатно консультацію реабілітолога з результатами аналізів, рентгена, МРТ і висновками травматолога, які у нього є. При цьому буде призначено схему послуг з реабілітації в нашому центрі.

Реабілітація після вивиху гомілкостопа

Реабілітація після вивиху в Медеус

Наші фахівці аналізують результати діагностики та розробляють індивідуальний план відновлення. Реабілітація після вивиху плечового суглоба, коліна, гомілкостопа та інших частин тіла включає:

 1. Дія на суглоб електромагнітних хвиль і полів. Це стимуляція регенерації та прискорене загоєння тканин. Поля і хвилі впливають на клітини, покращуючи метаболізм, підвищуючи мікроциркуляцію і знижуючи запалення, набряк і біль у зоні вивиху.
 2. Пептидна терапія. Застосовується для активації біохімічних процесів в організмі, що сприяють відновленню тканин. Діючи на клітинному рівні, пептиди запускають процес клітинного поділу, регулюючи синтез білка і беручи участь у процесах регенерації.
 3. Біорегуляторна терапія. Це пряме відновлення балансу біологічно активних речовин в організмі. Наприклад, реабілітація після вивиху ліктьового суглоба пов'язана з тим, що потрібно підтримувати баланс мінералів і вітамінів, таких як кальцій, вітамін С та інші.
 4. Генна терапія, включно з клітинною терапією, зокрема лікування стовбуровими клітинами. Активують регенерацію тканин і зміцнюють імунну систему. Знижують ризик можливих ускладнень після травм і вивихів.
 5. Терапія газами (водень і ксенон). Якщо виявлено вивих плечового суглоба, лікування і реабілітація завжди супроводжується зняттям запалення і болю. Газотерапія справляється з цим завданням, прискорюючи відновлення і полегшуючи симптоми.
 6. Поліпшення стану нервової системи за допомогою електро-, магніто- та УЗ-стимуляції нервових клітин. Знижують больові відчуття і дискомфорт, що важливо для комфортного відновлення після вивиху.

Комбіноване застосування різних методів реабілітації після вивихів створює сприятливі умови для комплексного впливу на різні аспекти загоєння і відновлення. Загальна тривалість курсу становить 10 днів. Але тривалість може відрізнятися залежно від складності ситуації. Так, реабілітація після вивиху пальця триватиме менше, ніж відновлення плеча. Детальний план реабілітації визначає лікар під час консультації.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії