Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram
Лікування панкреатиту Лікування панкреатиту

Лікування уретриту

Наші фахівці допоможуть Вам виявити причину уретриту, усунути неприємні симптоми, а також розроблять індивідуальну схему лікування, враховуючи особливості Вашого організму. Важливо пам'ятати, що ми також приділяємо увагу Вашій повній реабілітації, щоб Ви могли повернутися до нормального життя якомога швидше!

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Уретрит і його лікування в центрі Медеус

Уретрит - запальний процес сечовипускального каналу, який може негативно позначитися на роботі сечовидільної та репродуктивної систем. Уретрит у жінок і чоловіків вимагає термінового і комплексного лікування. Центр Медеус пропонує інновації медицини для боротьби з уретритом різного характеру.

Уретрит: лікування та причини

Уретрит - запалення сечовипускального каналу (уретри). Воно однаково вражає жінок і чоловіків різного віку. Як правило, при цьому захворюванні пошкоджується слизова оболонка, сильно розвивається інфекційний і запальний процес.

Лікування запалення сечовипускального каналу може знадобитися через низку причин:

 • інфекції; 
 • імунодефіцит;
 • переохолодження або перегрів;
 • проблеми із сечовипусканням - нерегулярне, стримане тощо;
 • травми статевих органів;
 • часта зміна статевих партнерів;
 • незахищений статевий акт;
 • перевтома і стрес;
 • сечокам'яна хвороба;
 • вживання в їжу великої кількості гострого, солоного, жирного і спиртного.
Лікування уретриту в жінок

Уретрит: лікування та класифікація

Уретрит класифікують щодо низки параметрів. 

За етимологією запалення виділяють інфекційне та неінфекційне захворювання.

Інфекційний уретрит 

У 90% випадків запалення викликане інфекцією. Це можуть бути грибки, бактерії і навіть віруси. І тоді під час терапії підбирають спеціальні препарати, які діють на збудника цієї патології:

 • Якщо виявлено вірусний уретрит, лікування вимагає підтримки імунної системи та приймання антивірусних засобів.
 • Коли є бактеріальний уретрит, лікування передбачає приймання антибіотиків.
 • Грибковий уретрит найчастіше викликаний дріжджовими грибками роду Candida, жінки знають його, як "молочницю". Лікування кандидозного уретриту має включати мазі та препарати, що знищують грибкову мікрофлору.
 • Гонококовий уретрит - серйозний діагноз, який зазвичай виявляють поряд із гонореєю. Обидві патології викликані гонококом - бактерією, що передається статевим шляхом. Лікування гонорейного уретриту вимагає особливих підходів і займає багато часу.

До інфекційних процесів також відносять неспецифічний уретрит. Він викликаний умовно патогенною мікрофлорою. Ці мікроорганізми присутні в сечостатевій системі, але активізуються тільки на тлі зниженого імунітету або пошкодженої слизової. Лікування неспецифічного уретриту схоже на терапію за інших інфекційних запалень.

Неінфекційний уретрит 

Це запалення, яке не пов'язане з інфекціями. Як правило, воно виникає, якщо сечовик був пошкоджений. Будь-яка подряпина може спровокувати біль і запалення. Також можуть вплинути на слизову оболонку уретри токсини, хімікати й алергени, наприклад, із мила або гелю для душу. Лікування неінфекційного уретриту завжди пов'язане з відновленням слизової оболонки. Додатково може призначатися прийом медикаментів. Так, якщо є алергічний уретрит, лікування вимагає прийому антигістамінних препаратів.

Інші класифікації захворювання

За локалізацією запалення патологія буває:

 • передньою;
 • задньою;
 • тотальною (запалення по всій уретрі).

Лікування заднього уретриту і переднього проходять однаково.

Залежно від характеру перебігу процесу виділяють:

 • Гострий - триває до 2 тижнів і супроводжується сильними болями, вираженою симптоматикою. Лікування гострого уретриту потрібне в терміновому порядку.
 • Хронічний. Затяжний процес, який має змазані симптоми і виникає періодично протягом життя.
Уретрит у чоловіків лікування

Уретрит: лікування та симптоми

Симптоми уретриту виникають спонтанно. Якщо в статеві шляхи потрапила інфекція, потрібно до 5 днів для її активного розмноження.

Симптоми запалення у жінок і чоловіків зазвичай схожі. Але чоловіча уретра довша, тому біль під час запалення вони відчувають швидше й інтенсивніше. За діагнозу уретрит у чоловіків лікування супроводжується прийомом знеболювальних засобів з першого дня терапії.

Основні ознаки уретриту:

 • болісне сечовипускання;
 • виділення з уретри, можуть бути гнійного характеру;
 • кров у сечі;
 • сильний свербіж, печіння і почервоніння статевих органів;
 • дискомфорт під час статевого акту;
 • підвищення температури тіла і лихоманка;
 • слабкий напір сечі.

При появі симптомів слід звернутися до лікаря і почати лікування уретриту.

Діагностика уретриту

У медичному центрі Медеус діагностика спрямована на те, щоб виявити причину уретриту, тяжкість перебігу процесу і динаміку розвитку патології. Крім того, важливо виявити супутні фактори або патології, які можуть впливати на лікування при уретриті.

Комплексна діагностика проходить у кілька етапів:

 1. Консультація професійного лікаря і збір анамнезу пацієнта. Вислухавши всі скарги, лікар направляє на аналізи.
 2. Обстеження організму на сучасному комплексі для перевірки стану органів і систем. Дозволяє виявити внутрішні причини для розвитку захворювання. А також ті проблеми, які слід врахувати, перш ніж призначати лікування уретриту. 
 3. УЗД органів сечовидільної системи та ШКТ, гінекології, урології. 
 4. Лабораторні аналізи.

Після того як встановлено діагноз, призначається терапія. Лікування уретриту в чоловіків і жінок загалом схоже.

Уретрит лікування у чоловіків

Запалення уретри: лікування в Medeus Medical Center

Для лікування уретриту ми використовуємо передові технології фізіотерапевтичного спрямування, а також біорегуляторні препарати.

У разі діагнозу уретрит, лікування призначається комплексне:

 1. Терапія електромагнітними полями і хвилями дає змогу зняти запалення, нормалізувати імунну відповідь і придушити розвиток патогенної мікрофлори. Це хороший спосіб, якщо діагностовано інфекційний уретрит, лікування якого часто супроводжується прийомом антибіотиків.
 2. Біорегуляторна терапія з використанням внутрішньовенних і внутрішньом'язових засобів з метою протизапального, детоксикуючого, регенерувального, антимікробного ефекту.
 3. Пептидну терапію використовують для нормалізації регуляторних механізмів імунної та гормональної систем, регенерації пошкоджених тканин.
 4. Технології стовбурових клітин супроводжують лікування уретриту в жінок і чоловіків, коли потрібно відновити пошкоджені клітини слизової оболонки уретри.

Лікування уретриту загалом займає 10 днів із процедурами в клініці. Після цього пацієнту можуть призначити підтримуючу терапію в домашніх умовах. Якщо поставлено діагноз хронічний уретрит, лікування може зайняти 1-3 курси з інтервалом, який визначає лікар.

Лікування уретриту в Києві: вартість терапії в Медеус

Лікування уретриту в Medeus Medical Center включає необхідні консультації, медикаменти та обстеження. Вартість курсу визначається індивідуально. Щоб докладніше дізнатися ціну на ваш курс терапії, звертайтеся на консультацію до лікаря або уточнюйте вартість у адміністраторів клініки.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії