Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування перорального дерматиту

Надаємо всебічну допомогу в лікуванні перорального дерматиту, націлену на ліквідацію симптомів і забезпечення повної реабілітації. Команда досвідчених лікарів проведе повну перевірку стану Вашого здоров'я та повернуть Вас до радісного життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Що таке періоральний дерматит: лікування та особливості захворювання

Періоральний дерматит - захворювання шкіри, яке проявляється в ділянці рота, на лобі та носогубних складках. Патологія є не просто косметичним дефектом, а й може перерости в хронічне ураження шкіри. Тому потрібне лікування періорального дерматиту за появи перших симптомів.

Дерматит періоральний: лікування та причини

Періоральний дерматит - це висипання на обличчі, які зовні схожі на акне або вугрі. Локалізується висип біля рота, іноді біля очей, носа та на лобі. Лікування періорального дерматиту починається з виявлення можливих причин захворювання. Серед факторів ризику для розвитку патології виділяють такі:

 • Вплив глюкокортикоїдних препаратів на шкіру, в цьому випадку йдеться про лікування стероїдного дерматиту.
 • Використання паст, порошків і косметичних засобів із вмістом фтору.
 • Вода з підвищеним вмістом фторидів.

Найчастіше хвороба вражає дітей і жінок 20-40 років.

Періоральний дерматит лікування

Види, симптоми та лікування періорального дерматиту

Періоральний дерматит, як такий, не класифікують. Але все-таки можна виділити кілька типів захворювання щодо локалізації висипу.

Найчастіше зустрічається навколоротовий дерматит. Тобто, всі висипання зосереджені біля губ. Лікування навколоротового дерматиту починається саме з того, що лікар визначає захворювання за цим типовим симптомом - висипом біля рота.

Іноді дерматит поширюється на обличчя, лоб, носогубні складки. Тоді діагностувати його складніше, адже він схожий на акне чи алергію, а локалізація нетипова. Якщо визначено пероральний дерматит на обличчі, лікування призначають таке саме, як і за навколоротової форми захворювання.

Патологія розвивається поступово, симптоматика може змінюватися. Спочатку виникають невеликі почервоніння на підборідді та біля губ. Потім запалення переходить у папули та гнійники. Вони підсихають, утворюючи неприємні товсті скоринки. Шкіра в ураженій ділянці синюшна, вона пече, болить і свербить. Щойно виявлено перші симптоми, важливо звернутися до лікаря.

Лікування періорального дерматиту

Періоральний дерматит: лікування та діагностика в Медеус

У нашому центрі перед початком лікування періорального дерматиту проводиться комплексна діагностика. Вона включає низку аналізів і досліджень, що відображають повну клінічну картину в кожному конкретному випадку.

Діагностика періорального дерматиту включає такі етапи:

 1. Огляд пацієнта і детальне обговорення з лікарем скарг і симптомів. 
 2. Комплексний діагностичний метод Timewaver Med. Застосування унікального комплексу, який дає змогу провести всебічне обстеження та аналіз поточного стану організму. Це дуже важливо для розуміння причини патологічних процесів при періоральному дерматиті.
 3. Проведення ЕЕГ за допомогою шолома зі штучним інтелектом. Застосовується для оцінки стану нервової системи та виявлення можливих порушень, які могли вплинути на розвиток шкірних патологій.
 4. УЗД та ЕКГ. Ці методи дають змогу отримати детальну інформацію про стан шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, щитоподібної залози, а також серцево-судинної системи.
 5. Загальний розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами.

Після повної діагностики лікар обговорює план лікування з пацієнтом

Дерматит періоральний лікування

Як проходить лікування періорального дерматиту в Медеус 

Після діагностики призначається повторна консультація і підбирається індивідуальний план лікування з урахуванням усіх нюансів хвороби. Коли поставлено діагноз дерматит періоральний, лікування передбачає такі процедури:

 1. Електромагнітні хвилі та електромагнітні поля. Сприяють нормалізації роботи клітин і тканин, імунної відповіді, зниженню запалення, поліпшенню кровообігу в ділянці ураженої шкіри, детоксикації та протимікробному ефекту. Прискорюють регенерацію шкірного покриву і знімають подразнення.
 2. Пептидна терапія. Препарати-пептиди стимулюють регенерацію шкіри, зміцнюють імунну систему, сприяють зниженню запалення. Пептиди підтримують здоров'я шкіри, що особливо важливо для лікування періорального дерматиту.
 3. Біорегуляторна терапія. Нормалізує роботу імунної системи, прискорює детоксикацію організму і відновлення шкіри. 
 4. Генна терапія, включно з клітинною та імуноклітинною терапією, а також лікування стовбуровими клітинами для зміцнення імунної системи та регенерації пошкоджених тканин.
 5. Терапія газами (водень, ксенон). Дає змогу отримати розслаблення, покращує якість шкіри та знімає неприємні симптоми - свербіж, біль тощо.

Тривалість курсу лікування періорального дерматиту в нашому центрі становить 10 днів. Курс може бути адаптований залежно від клінічної ситуації.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії