Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування простатиту

У нашому центрі діагностика та лікування простатиту проводяться із застосуванням сучасного обладнання та новітніх світових методик терапії. Головна мета Medeus Medical Center і його співробітників - забезпечити пацієнтам найкраще здоров'я і повернути до активного і радісного життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування простатиту в клініці Медеус

На тлі активного розвитку міських агломерацій дедалі більше людей ведуть малоактивний спосіб життя, частіше віддаючи перевагу шкідливим звичкам перед здоровими. У чоловічої половини населення це веде до простатиту - застою секрету в передміхуровій залозі з подальшим запальним процесом. 

Щоб неприємні, але терпимі симптоми не переросли в незворотні наслідки (імпотенція, рак тощо), необхідно вчасно звернутися по якісну, висококваліфіковану допомогу. Ми пропонуємо лікувати простатит у Києві в Medeus Medical Center.

Наш центр застосовує тільки інноваційні методи лікування, визнані в усьому світі. Для коректного призначення терапії в Медеус вам проведуть комплексну діагностику на новітньому обладнанні, аналогів якому немає в Україні. 

Лікування простатиту

Запалення передміхурової залози: класифікація

Залежно від перебігу захворювання розрізняють гострий і хронічний простатит, лікування останнього не гарантує 100% одужання:

 • За гострої форми захворювання характеризується яскравою вираженістю симптомів. Часто спочатку супроводжується різким стрибком температури до 40 °C і мігренню. 50% пацієнтів перебувають у віці до 40 років.
 • Хронічна форма може тривалий період не давати про себе знати (асимптоматичний простатит), а проявлятися тільки на тлі зниження імунних функцій організму. Лікування хронічного простатиту в чоловіків обов'язкове, оскільки захворювання часто призводить до циститів, безпліддя та пухлин.

Залежно від причини, яка спричинила захворювання, розрізняють простатит:

 • Бактеріальний - внаслідок урогенітальних інфекцій.
 • Небактеріальний - може виникати через безліч чинників (вроджені патології, травми, аутоімунні хвороби тощо). 
 • Вірусне запалення передміхурової залози, лікування якого потребує комплексного підходу, зазвичай відбивається на всій чоловічій статевій системі.

Запалення простати: симптоми, лікування та причини захворювання

Часто простатити у чоловіків, лікування яких показало високу ефективність у нашій клініці, виникають у віці від 25-55 років. Переважна частина пацієнтів (90%) отримали цю патологію внаслідок недотримання статевої гігієни.

Поділяють інфекційні та неінфекційні причини хвороби. Перша форма може виникнути через:

 • ведення безладних статевих зв'язків;
 • різних маніпуляцій (біопсія простати) або хірургічного втручання в органи таза;
 • вроджених або набутих імунних захворювань тощо.

Також може виникнути неінфекційне запалення простати, лікування якого потрібне в разі:

 • ведення сидячого способу життя;
 • порушеннях статевих стосунків або їх відсутності;
 • гемороях та закрепах;
 • тривалого впливу вібрацій на нижню частину організму;
 • аутоімунних порушень тощо.

Лікування неінфекційного простатиту передбачає, крім іншого, усунення фактора ризику для подальшої нормалізації роботи передміхурової залози, а також систематичне ведення профілактичних заходів.

Простатит у чоловіків лікування

Які симптоми дає запалена простата

Гостра та хронічна форми захворювання можуть проявлятися по-різному. Перша виникає несподівано з яскравим проявом клінічної картини. Тоді як характерні симптоми за хронічної можна відчути в періоди загострення. 

Можна зрозуміти, що пора лікувати простатит, коли спостерігаються:

 • Збої в сечовипусканні: збільшується частота, знижується потік сечі, у рідині з'являються сліди крові.
 • Симптоми інтоксикації: підвищена температура, больові відчуття в м'язах і суглобах, нудота тощо.
 • Порушення еректильної здатності: зниження лібідо, передчасна і болісна еякуляція.
 • Больові відчуття в зоні тазостегнового суглоба, крижів і паху. 

У більшості пацієнтів захворювання проявляється різними комбінаціями симптомів. 

Зрозуміти, що необхідне лікування хронічного простатиту, якщо він у стадії ремісії, без звернення до фахівця і відповідної діагностики практично неможливо. Тому рекомендується звертатися по допомогу за перших проявів, а також відвідувати лікаря 1 раз на рік. 

Діагностика простатиту в Києві в Medeus 

Після звернення пацієнта з характерними скаргами в наш медичний центр, проводиться ретельне обстеження з подальшою постановкою діагнозу і розробкою індивідуального плану лікування. Якщо діагностується простатит, діагностика та лікування проводяться із застосуванням сучасного обладнання та новітніх світових методик терапії. 

Обстеження включає такі етапи:

 • Попередній огляд і бесіду з досвідченим фахівцем. Лікар вислухає ваші скарги, проаналізує симптоми, що проявилися.
 • Всебічне обстеження та оцінка стану організму на діагностичному комплексі TimeWaver Med, який дає змогу виявити проблему ще до проявів симптоматики запалення простати. 
 • Діагностику стану та виявлення можливих патологій нервової системи за допомогою передового методу з використанням шолома ЕЕГ. Обробка результатів проводиться штучним інтелектом (AI-EEG).
 • УЗД внутрішніх органів. Проводиться для повної оцінки стану організму. Крім того, щоб виявити простатит, у нашій клініці пропонується діагностика ТРУЗД (трансректальне ультразвукове дослідження). Процедури виконує лікар у своєму кабінеті. 
 • Оцінку роботи серця для виявлення можливих аномалій. Для ЕКГ використовується сучасне обладнання без застосування присосок і гелю.
 • Загальний розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами. Здійснюється на автоматичному гематологічному аналізаторі американського виробництва. Оцінюються 20 параметрів крові всього за 1 хвилину. Це допомагає отримати повну картину вашого здоров'я.

По завершенню обстеження ваш лікар оцінить отримані результати, проведе повторну консультацію та розробить індивідуальну схему терапії.  

Лікування хронічного простатиту

Сучасне лікування простати

У клініці Медеус ви можете пройти лікування простати в Києві, що базується на інноваційних розробках світової медицини.

Наші фахівці намагаються максимально адаптувати план лікування під ваші потреби. Тривалість терапії та використовувані методики залежать не тільки від результатів обстеження й особливостей організму, а й ваших побажань, прогресу лікування. 

Ціни на лікування простатиту в Києві залежатимуть, зокрема, від термінів лікування. У нашому центрі курс терапії зазвичай становить 10 днів. При діагностуванні аутоімунних порушень будуть потрібні 3 курси і більше. Крім того, клінічна ситуація може вимагати призначення препаратів для амбулаторного лікування.

У Medeus Medical Center лікування від простатиту передбачає використання:

 • Електромагнітних полів і хвиль широкого спектра, які допомагають знизити запальні процеси, нормалізувати роботу імунної системи. Терапія має антимікробний і протизапальний ефект, внаслідок якої відбувається лімфодренаж і нормалізація кровообігу, полегшення больових відчуттів.
 • Біорегуляторної терапії. Зокрема пептидна та внутрішньовенна терапії препаратами останніх розробок сприяють регенерації, ліквідації запалення, нормалізації роботи імунної системи, детоксикації та відновленню. 
 • Генної терапії. Лікування запалення простати у чоловіків включає клітинну та імуноклітинну, а також терапію стовбуровими клітинами, що допомагає у відновленні вашої імунної системи. 
 • Медикаментозної та газової терапій. На комплексне лікування простатиту ціна залежатиме від вибору препаратів і тривалості їх застосування. Для досягнення найкращих результатів застосовуються водень і ксенон. Гази зменшують запальні процеси та полегшують больові відчуття.

Якщо вас турбує простатит, консультація в нашому центрі проводиться за попереднім записом. Використовуйте для цього контактні телефони клініки або онлайн форму на офіційному сайті.

Записавшись на консультацію ви не тільки докладніше дізнаєтеся про наші методи діагностики та терапії, а й попередню вартість лікування простатиту в Києві.

Головна мета Medeus Medical Center і його співробітників - забезпечити вам найкраще здоров'я і повернути вас до активного і радісного життя.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії