Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування Деменції

Медичний центр Medeus Medical Center пропонує лікування деменції в Києві із застосуванням інноваційних технологій. Це унікальні розробки світової медицини, які застосовують провідні клініки світу.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Діагностика та лікування деменції

Незважаючи на прогрес сучасної медицини, деменція залишається однією з недуг, з якою складно боротися. У світі налічується понад 50 мільйонів людей, які страждають від деменції різної природи. Медичний центр Medeus Medical Center пропонує лікування деменції в Києві із застосуванням інноваційних технологій. Це унікальні розробки світової медицини, які застосовуються провідними клініками світу.

Лікування деменції

Що таке деменція у літніх і молодих

Деменція - це серйозне неврологічне порушення, що веде до розладу особистісних функцій. У людини при деменції порушується пам'ять, увага, нормальна здатність виконувати щоденні дії.

Переважно виникає деменція в літніх людей, і пов'язана вона зі стрімким старінням головного мозку. Але вона може проявлятися і внаслідок різних порушень нервової, серцево-судинної, ендокринної системи. Тому зачіпає недуга молодих і людей середнього віку.

Причини деменції

Переважно до деменції призводить порушення кровообігу головного мозку, його старіння. Це може статися внаслідок різних причин:

 • Травми головного мозку - у таких випадках виникає деменція в молодих, лікування якої просто необхідне.
 • Інфекції головного мозку та інтоксикація організму.
 • Захворювання нервової системи: синдром Альцгеймера, Паркінсона, Хантінгтона та інші.
 • Старечий вік - основна причина розвитку сенільної деменції (деменція літніх).
 • Патології серця і судин: атеросклероз, інфаркт міокарда, тромбоз.
 • Цукровий діабет і гіпотиреоз.
 • Порушення в системі кровотворення.
 • Інсульти та ішемічні атаки, за яких розвивається судинна деменція - її лікування зазвичай ускладнене поганим станом серця і судин.

Також деменція нерідко розвивається на тлі шкідливих звичок - зайвого тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії.

Лікування деменції у літніх людей

Симптоми деменції літніх та інших видів порушення

Деменція завжди пов'язана зі зниженням когнітивних функцій. Коли виникає лобно-скронева деменція, лікування якої варто почати максимально швидко, діагностика показує, що не всі ділянки головного мозку зачеплені патологічним процесом. Тому симптоми можуть проявитися по-різному:

 • Погіршення запам'ятовування і здатності до навчання.
 • Втрата орієнтації в просторі.
 • Незрозуміла для оточення поведінка.
 • Порушення ходи та координації рухів.
 • Порушення жестикуляції та жування.
 • Втрата контролю над природними рефлексами - позивом до туалету, ковтанням.
 • Сплутаність свідомості та порушення мовлення, яке посилюється до ночі, і низка інших проявів.

Лікування судинної деменції, синильної, скронево-лобної та інших типів просто необхідне, щоб повернути людину до нормального здорового життя.

Деменція головного мозку: лікування та діагностика в Medeus Medical Center

Завдяки використанню сучасних підходів, лікування деменції у літніх людей стало цілком можливим. Крім того, наші методики підходять для боротьби з деменцією, що виникла внаслідок травм або захворювань у молодому віці.

Коли йдеться про таку патологію, як деменція, діагностика і лікування проводяться під контролем досвідчених лікарів. Для початку оцінюють загальний стан здоров'я, обстежують весь організм і встановлюють причину проблеми. Потім команда фахівців розробляє схему лікування деменції в кожному конкретному випадку.  

Діагностика проводиться на комплексі Teamviewer Med, який включає шолом ЕЕГ зі штучним інтелектом. Цей апарат оцінює стан центральної нервової системи, показує, які ділянки головного мозку дають збій.

Додатково перед призначенням терапії лікарі проводять УЗД, ЕКГ і  загальний аналіз крові.

Третій крок при діагностиці деменції - призначення індивідуальних обстежень для пацієнта. Можуть знадобитися лабораторні дослідження генетики, метаболізму речовин, онкоскринінг, вивчення функціонування нервової та імунної систем.

Курс лікування деменції в центрі Медеус становить 10 днів. Для досягнення стійкого ефекту необхідно пройти від 3 до 5 курсів з інтервалом, який визначає лікар. Лікування сенільної деменції та інших її видів у Medeus Medical Center включає 4 підходи:

Фізіотерапевтичний 

Використовується стимуляція головного мозку за допомогою електромагнітних хвиль і полів. Ефектом такого методу є відновлення клітин нервової системи і головного мозку. Якщо у хворого деменція після інсульту, лікування дає приголомшливий результат, оскільки вдається відновити постраждалі від хвороби клітини.

Також під час фізіотерапії використовується спеціальний комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою для лікування нейродегенеративних захворювань. Таким чином стає можливим лікування деменції при хворобі Паркінсона та синдромі Альцгеймера.

Лікування сенільної деменції

Медикаментозний 

У центрі Медеус терапія проводиться препаратами, які впливають на різні клітини головного мозку на рівні ДНК. Ми розробили нашу схему біорегуляції, щоб надійно впровадити новий, орієнтований на пацієнта підхід.

Біорегуляторні препарати доставляються в організм за допомогою крапельниць та ін'єкцій. Ці медикаменти спрямовані відразу на кілька нейромереж, залучених до розвитку захворювання.

Курс пептидної терапії забезпечує заміну "хворої" ланки в білковому ланцюзі всередині клітини. Це дає змогу поліпшити стан при нейродегенеративних захворюваннях головного мозку. У разі діагнозу деменція альцгеймерівського типу, лікування пептидами незамінне! 

Газотерапія 

Ще одним важливим підходом у лікуванні деменції є терапія газами. У Medeus Medical Center використовують ксенон і водень. Ці гази впливають на головний мозок і виводяться з організму без шкоди. 

Ксенон пригнічує гіперактивацію нейронів, запобігає токсичності, може перервати процес апоптозу.

Інгаляції водню ліквідовують побічні продукти окислювального стресу, який прискорює старіння і руйнування клітин головного мозку.

Генна терапія 

У деяких випадках лікування деменції доповнюється генною терапією. Коли пацієнта зачіпає стареча деменція, лікування генною терапією допомагає омолодити клітини мозку. Для цього використовують клітинну, імуноклітинну терапію та лікування стовбуровими клітинами.

Лікування деменції в Києві: вартість

Ціну на лікування деменції після інсульту, у літніх людей та інших видів патології уточнюйте за телефоном у наших адміністраторів. Клініка Medeus Medical Center - одна з небагатьох, яка надає в Україні цілий спектр спеціальних методик і світових наукових розробок для терапії різних неврологічних розладів.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії