Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування вірусних захворювань

Медичний центр Medeus надає комплексну діагностику та лікування від вірусних захворювань. Головна мета фахівців - забезпечити Вам найкраще здоров'я та повернути до активного життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Якісне лікування вірусної інфекції в Medeus Medical Center

Лікування вірусів часто зустрічається в практиці лікарів. Вірусна мікрофлора широко поширена в навколишньому середовищі, тому заразитися нею дуже легко. У клініці Медеус пропонують сучасне лікування вірусних інфекцій, а також реабілітацію після перенесеного захворювання.

Що таке віруси, лікування від них

Вірус - це патогенний мікроорганізм, який проникає в клітину органу, вражає її та починає активно розмножуватися. Пошкоджуючи все більше і більше клітин в організмі людини, вірус спричиняє захворювання. Хвороби можуть бути різними - від легкої застуди (ГРВІ) до важкого захворювання (наприклад, гепатит).

Лікування вірусного захворювання пов'язане з підняттям імунітету для боротьби зі збудником інфекції, а також із прийомом лікарських засобів.

Вірусна інфекція лікування

Вірусні захворювання: лікування різних видів

У вірусів дуже широка класифікація. Але можна виділити кілька груп вірусних захворювань:

 • Кишкові інфекції. Пов'язані з розладом шлунка. Супроводжуються діареєю, блювотою і нудотою, порушенням травлення. Лікування від вірусу, який діє на шлунково-кишковий тракт, передбачає також захист печінки і нирок. Ці органи страждають під час інфекції.
 • Респіраторні. Вражають органи дихання. Найпоширеніші віруси викликають ГРВІ. Також до цієї групи можна віднести грип, коронавірус та інші інфекції. Серед загальних симптомів виділяють температуру, кашель, лихоманку.
 • Віруси, що впливають на нервову систему. Швидко викликають енцефаліт, менінгіт, поліомієліт тощо.
 • Інфекції шкірних покривів. Лікування від вірусів, які вражають шкіру та слизові оболонки, часто пов'язане з вірусом папіломи людини. Він легко передається від однієї людини до іншої. Характерним симптомом є наявність новоутворень на шкірі.

При виявленні будь-якого симптому важливо вчасно звернутися до лікаря.

Вірусна інфекція: лікування та діагностика

Вірусні інфекції не завжди можна визначити за аналізом симптомів. Дуже багато ознак різних інфекцій схожі між собою. Тому лікування організму від вірусів починається з покрокової діагностики. Вона включає кілька етапів:

 1. Огляд лікаря. Виявлення всіх скарг, симптомів, збір анамнезу. Лікар також може встановити наявність факторів ризику для схильності до тієї чи іншої вірусної інфекції.
 2. Повна діагностика на спеціальному обладнанні (діагностичному аналізаторі Time Waver med (Німеччина)). Ця апаратура дає змогу виявити вогнища запалення й ураження в різних органах, наявність вірусної інфекції та патології, спричиненої нею.
 3. УЗД внутрішніх органів для визначення їхньої функціональності, аномалій, запалень і особливостей.
 4. Лабораторна діагностика. Якщо виявлено вірусне захворювання, лікування завжди вимагає здачі аналізу крові. Необхідно знати рівень лейкоцитів, а також деякі біохімічні показники, щоб точніше визначити клінічну картину.
 5. Діагностика нервової системи і головного мозку за допомогою спеціального шолома ЕЕГ. Вірусні інфекції можуть пошкоджувати нейронні зв'язки та ЦНС, тому важливо оцінити її стан на момент виявлення вірусу.
 6. Електрокардіограма для оцінки роботи серця і судин, які могли постраждати під час вірусної інфекції.

Після проведення всієї діагностики розробляється індивідуальний план лікування в кожному окремому випадку.

Лікування вірусної інфекції

Вірусна інфекція: лікування в центрі Медеус

Лікарі оцінюють усі результати аналізів, симптоми і призначають терапію. Лікування вірусної інфекції в Медеус включає такі процедури:

 1. Застосування електромагнітних хвиль і полів. Сприяє зниженню запалення і має антивірусний ефект. При цьому прискорюються обмінні процеси, оновлюючи клітини організму і позбавляючи його токсинів, нормалізується імунна відповідь і регенерація.
 2. Терапія пептидами. Спеціальні пептидні комплекси активізують біохімічні процеси в тілі, сприяють відновленню тканин і органів, які могли постраждати від вірусної дії. Поступово відновлюються клітини, пошкоджені під час вірусної атаки, нормалізується імунна відповідь.
 3. Біорегуляторне лікування (внутрішньовенна терапія). Лікування вірусної інфекції супроводжується відновленням балансу активних речовин, адже багато обмінних процесів порушено під час хвороби. Завдяки відновленню балансу відбувається стимуляція імунної системи для боротьби з вірусною інфекцією, запускається детоксикаційна функція.
 4. Генна терапія та лікування стовбуровими клітинами - передові методики терапії вірусної інфекції та наслідків, спричинених їхньою дією, особливо в разі пошкодження нервової системи.
 5. Терапія газами (воднем і ксеноном) сприяє антиоксидантному ефекту, швидкому виведенню токсинів, що накопичуються під час захворювання. Крім цього, гази благотворно впливають на нервову систему, приводячи її в тонус. 
 6. Стимуляція головного мозку за допомогою магнітних методів, УЗ-методик. Спрямована на підтримку нервової системи та швидке відновлення нейронної активності після вірусної інфекції.

Курс терапії становить 10 днів у клініці. Якщо захворювання завдало великої шкоди організму, рекомендується пройти 1-3 курси. Їх також можна повторити через деякий час для подолання всіх наслідків вірусного впливу.

Лікування вірусів

Вартість лікування від вірусів

У вартість лікування від вірусів у центрі Медеус входить комплекс послуг. Це огляд лікаря, повна діагностика із застосуванням сучасної апаратури, лабораторні аналізи, а також індивідуальний план терапії та медикаменти. Точні ціни на лікування вірусних захворювань уточнюйте в адміністраторів клініки.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії