Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування інфекційних захворювань

Пропонуємо комплексну діагностику та лікування від вірусів, бактерій, паразитів. Наші методи включають використання передового діагностичного обладнання, яке надає повну інформацію про Ваш стан здоров'я.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Особливості та лікування інфекційних захворювань

Інфекційні хвороби - одні з найпоширеніших серед усіх патологій. Медичний центр Медеус пропонує ефективне лікування інфекційних захворювань із застосуванням сучасних наукових розробок.

Інфекційні захворювання: лікування та причини

Інфекційні хвороби - це патології, спричинені патогенною мікрофлорою. Лікування інфекцій завжди починається з пошуку причини. Залежно від збудника розрізняють 4 основні види заражень:

 1. Бактеріальна інфекція. Це патологія, викликана бактеріями. Багато з них перебувають в організмі та стають агресивними лише за зниженого імунітету. Це може бути стафілокок, кишкова паличка тощо. Бактерії спричиняють розлади кишківника, дихальної та репродуктивної системи, застуди та інше.
 2. Вірусна інфекція. Вірус потрапить в організм ззовні. Якщо захисні властивості знижені, то патоген атакує практично всі органи і системи людини.
 3. Грибкова інфекція. Найчастіше в людини розвивається молочниця, спричинена дріжджовим грибком роду Кандида. Вона може вражати статеві органи, кишечник і дихальну систему.
 4. Паразитарна інвазія. Це зараження гельмінтами та найпростішими. До них належать аскаридоз, лямбліоз, ентеробіоз та інші. Паразити можуть вражати не тільки кишечник, а й головний мозок.

Лікування інфекційних хворих має проводитися під контролем лікаря. До нього потрібно звернутися одразу, щойно з'явилося нездужання або різні симптоми.

Лікування інфекцій

Діагностика та лікування інфекційних захворювань у Києві

Перш ніж призначати терапію, ми завжди проводимо комплексну діагностику, розглядаючи організм як цілісну систему. Вона включає такі методи:

 1. Консультація лікаря, збір анамнезу та виявлення основних симптомів захворювання.
 2. Діагностика на сучасному комплексі Timewaver Med. Це унікальне обладнання дає змогу отримати точні дані про стан організму пацієнта. Лікування інфекційних захворювань часто пов'язане з виявленням прихованої інфекції. Апаратура виявляє уповільнені й непомітні патологічні процеси та пошкодження.
 3. Оцінка роботи головного мозку і ЦНС за допомогою шолома, який працює на штучному інтелекті. Нервова система часто страждає під час розвитку патогенів в організмі та потребує підтримки.
 4. УЗД органів та ЕКГ для оцінки роботи серця. Лікування інфекційних хвороб супроводжується підтримкою пошкоджених тканин і органів. Виявити пошкодження можна тільки за допомогою УЗД.
 5. Загальний аналіз крові, який включає оцінку понад 20 показників для розуміння повної клінічної картини.

Після того, як провели діагностику, можна оцінити результат і почати терапію.

Інфекція в організмі лікування

Профілактика та лікування інфекційних захворювань у центрі Медеус

У нашому медичному центрі ми пропонуємо весь спектр лікування від вірусів, бактерій, паразитів, включаючи комплексний підхід і сучасні методи терапії. Коли виявлено будь-яку інфекцію в організмі, лікування призначають за допомогою таких процедур:

 1. Застосування методик з електромагнітним випромінюванням (поля і хвилі). Вони впливають на організм на клітинному рівні, активуючи імунну відповідь. Сприяють знищенню вірусів, бактерій, паразитів. 
 2. Пептиди безпосередньо впливають на патогени, викликаючи їхню загибель або придушення активності. Вони також здатні модулювати роботу імунної системи, стимулюючи вироблення антитіл. Пептидна терапія надає індивідуальний і точковий підхід у боротьбі з конкретними вірусами, бактеріями або паразитами.
 3. Крапельниці із застосуванням біорегуляторів. Включають введення біологічно активних речовин, таких як амінокислоти, вітаміни, антиоксиданти тощо. Процес спрямований на активацію процесів регуляції імунної системи і виведення з організму токсинів. 
 4. Генна терапія спрямована на активацію імунної відповіді. Клітинна та імуноклітинна терапії орієнтовані на посилення захисних механізмів, лікування інфекційних захворювань стовбуровими клітинами сприяє регенерації пошкоджених тканин. Усе разом надає комплексний підхід у боротьбі з вірусами, бактеріями та паразитами.
 5. Терапія ксеноном і воднем чинять антиоксидантну, антимікробну та противірусну дію. Також сприяє зниженню запалення і зняттю неприємних симптомів.

Лікування інфекційних захворювань у Києві в центрі Медеус спрямоване на боротьбу з різними патогенами. Тривалість курсу становить 10 днів. Як профілактику можна пройти 1-3 курси на рік, щоб підтримувати імунітет і менше піддаватися впливу інфекцій.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії