Лікування спазм м'язів після інсульту
Інсульт - одне з найнебезпечніших захворювань серцево-судинної системи. Як правило, воно не минає без наслідків, і людині потрібне постінсультне лікування. Medeus Medical Center пропонує сучасні методи відновлення після пережитого інсульту.
Лікування постінсультної спастичності: навіщо це потрібно?
Під час інсульту головний мозок залишається без постачання киснем. Достатньо кількох хвилин, щоб пошкодити здорові клітини і тканини, які практично не відновлюються. Але ж саме клітини головного мозку відповідають за роботу всього організму: за мову, рух, пам'ять тощо. Тому після інсульту в людини можуть виникати такі стани:
-
Спазм м'язів, а також повний і частковий параліч свідчить про те, що постраждав руховий центр. Лікування постінсультної спастичності - одне з головних завдань неврології та кардіології.
-
Складнощі з мовленням: сповільнена, загальмована. Виявляються порушення в мовному центрі головного мозку, потрібна його стимуляція для відновлення.
-
Судоми після інсульту, лікування яких спрямоване на корекцію роботи нервової системи.
-
Депресивний розлад, пов'язаний із пригніченим станом пацієнта.
-
Нетримання сечі або калу, втрата контролю над рухами.
Лікування спастики після інсульту, а також поступове відновлення інших процесів, дуже важливі, щоб повернути людину в нормальне русло життя.
Лікування спастичності: поставити діагноз
Перед тим як призначити терапію, лікарі клініки Медеус проводять діагностику й оцінюють загальну функціональність органів і систем, щоб підібрати потрібне постінсультне лікування. Етапи обстеження такі:
-
Консультація з лікарем та огляд пацієнта, виявлення основних скарг.
-
Діагностика організму на сучасному комплексі, який показує навіть приховані патології, що виникли після нападу.
-
Діагностика стану нервової системи та головного мозку за допомогою шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом. Нервова система і головний мозок - основні структури, які страждають від інсульту. Перед лікуванням важливо зрозуміти, в якому стані вони перебувають.
-
УЗД внутрішніх органів та ЕКГ серця. Коли є спастика після інсульту, лікування повинно включати препарати, що впливають на постраждалі органи і системи. Для цього потрібна їхня точна оцінка.
-
Лабораторні аналізи для з'ясування повної картини стану пацієнта.
Після діагностики підбирається терапія - своя в кожному індивідуальному випадку.
Постінсультне лікування в Medeus Medical Center
Ми представляємо інноваційний пакет для лікування, який допомагає швидко й ефективно відновитися після інсульту.
За кілька десятиліть досягнення в галузі технологій і неврології призвели до появи інноваційних методів, що виходять за рамки інвазивного лікування, таких як електросудомна терапія, глибока стимуляція.
Ми зібрали передові технології світу для терапії, ефективність яких підтверджена дослідженнями та науковими спільнотами. За цими технологіями постінсультного лікування стоїть саме майбутнє неврології.
-
Транскраніальна глибока стимуляція головного мозку. Це неінвазивна форма нейростимуляції, яка відрізняється від інших інвазивних і глибоких стимуляцій мозку. Вона не потребує імплантації пристроїв в організм пацієнта. За допомогою цієї технології відбувається поступове відновлення м'язів після інсульту внаслідок стимуляції нейронів головного мозку.
-
Транскраніальна електромодуляція - одна з найінноваційніших медичних нанотехнологій, яка за останні роки була широко представлена у світовому науковому співтоваристві в якості нового методу лікування нейродегенеративних захворювань і постінсультних станів. Ця методика допомагає боротися з наслідками перенесеного інсульту головного мозку, відновлює активність нейронів, а також доповнює лікування спазму м'язів після інсульту.
-
Фотобіомодуляція (PBM), відома як низькорівнева квантова терапія. Полягає у використанні червоного та ближнього інфрачервоного світла з певною довжиною хвилі. За допомогою цієї техніки відбувається стимуляція регенерації нейронів, а також насичення киснем головного мозку, виведення недоокислених продуктів обміну. Метод показує відмінні результати в клінічних випробуваннях, проведених у США.
-
Лікування воднем і ксеноном паралельно з процедурою сухого флоатингу. Це унікальна послуга, представлена в центрі Медеус. За допомогою газотерапії та флоатингу досягається глибоке розслаблення м'язів, релаксація нервової системи, запускаються нові нейронні зв'язки в головному мозку. Метод допомагає, коли у пацієнта виражена спастика м'язів, лікування якої завжди важко.
-
Біорегуляторна системна терапія (ВST) полягає в тому, що лікарські препарати з біорегуляційними властивостями сприяють відновленню здатності організму до саморегуляції. Це дає можливість безпосередньо і цілеспрямовано впливати на всі наслідки інсульту для організму.
-
Пептидна терапія за допомогою препаратів-біорегуляторів для відновлення роботи головного мозку. Дослідження показали, що різні групи пептидів відновлюють до норми нейропластичність мозку, чинить позитивну дію на регенерацію пошкоджених тканин і клітин у нервовій системі.
-
Стовбурова та клітинна терапії. Для регенерації та відновлення клітин нервової системи застосовуються стовбурові клітини та екзосоми.
Постінсультне лікування триває курсом 10 днів. Після цього пацієнту можуть призначити додаткові препарати, а також рекомендувати пройти повторний курс терапії через 2-3 місяці.