Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС)

Транскраніальна магнітна стимуляція (TMS) - це неінвазивна форма нейростимуляції, яка відрізняється від інших інвазивних і глибоких стимуляцій мозку, що вимагають імплантації пристроїв в організм пацієнта. Ми представляємо комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою для лікування нейродегенеративних захворювань.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Транскраніальна магнітна стимуляція головного мозку в Україні

Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС/TMS) - це неінвазивний метод лікування захворювань неврологічного та психічного характеру шляхом впливу на кору головного мозку короткими магнітними імпульсами. Вони стимулюють нейрони в певних ділянках мозку і змінюють функціонування задіяних мозкових ланцюгів збудження. Це дає змогу викликати певну активність у частині головного мозку без дискомфорту для пацієнта. ТМС мозку здатне відновити пошкоджені нервові зв'язки як у конкретній ділянці, так і в головному мозку загалом. Вважається, що зміни мозкової активності є саме тим механізмом, за допомогою якого відбувається лікування. 

Для проходження безпечної, ефективної та неінвазивної терапії звертайтеся до Medeus Medical Center. У нас доступна транскраніальна магнітна стимуляція в Києві із застосуванням інноваційного обладнання, аналогів якому немає у всій країні. Усього за один нетривалий трихвилинний сеанс ви зможете позбутися хронічної втоми та безлічі інших проблем. Методика вважається найкращим рішенням для лікування депресії та обсесивно-компульсивних розладів.

Транскраніальна магнітна стимуляція

Транскраніальна стимуляція - безпечна та ефективна процедура

За відносно короткий термін існування ТМС діагностика стала застосовуватися в лікуванні безлічі захворювань у різних країнах. Це стало можливим після проведення понад 30000 клінічних випробувань по всьому світу. Метод завоював найвищий рівень доказовості (А) і має дозвіл FDA і європейської РЄ, завдяки чому повсюдно використовується в США, Ізраїлі, країнах Європи та інших розвинених державах.

Для чого застосовується магнітна стимуляція головного мозку

Метод терапії використовують у психіатрії, неврології та епілептології. ТМС може призначатися в разі неефективності застосування препаратів, як окрема терапія, або бути доповненням до загального курсу лікування. Актуальна й ефективна транскраніальна магнітна стимуляція в разі депресії, крім того лікування призначають у разі:

Окремо варто відзначити високу ефективність лікування, яку показує транскраніальна магнітна стимуляція при аутизмі.

Доведено, що TMS позитивно впливає на головні симптоми аутизму. Пацієнти стають менш тривожними, поліпшується здатність до соціалізації та налагодження контактів, з'являється зацікавленість до навколишнього світу. Результативність лікування підвищується зі збільшенням кількості проведених сеансів.

Метод транскраніальної магнітної стимуляції

Як проводять ТМС головного мозку

Лікування відбувається з використанням новітнього обладнання. Процедура проводиться за допомогою індуктора, пов'язаного з блоком магнітного стимулятора. Індуктор встановлюється в конкретній зоні головного або спинного мозку, в якій необхідно провести магнітну стимуляцію. 

Така магнітна стимуляція мозку вважається новою формою ТМС, яка була схвалена FDA. Її називають стимуляцією тета-сплеску. Процедура триває всього близько 10 хвилин і рекомендована для щоденного застосування протягом кількох тижнів.

Транскраніальна стимуляція головного мозку: переваги перед іншими методами

Поряд із ТМС мозку існують й інші методики лікування захворювань неврологічного та психічного характеру. Кожна терапія має свої переваги та недоліки. 

На відміну від глибокої стимуляції мозку (DBS) або методу стимуляції вагусного нерва (VNS), TMS є неінвазивною процедурою. Вплив відбувається на відстані, без хірургічного втручання. При цьому магнітна стимуляція мозку також ефективно застосовується для придушення епілептичної активності та лікування інших неврологічних захворювань.

Сьогодні існує вдосконалений метод ТМС, його називають стимуляцією тета-спалахів (iTBS). Перевагою такого методу вважається повторення природної активності мозку. До того ж результат від iTBS ідентичний TMS, але досягається вдвічі швидше.

Дослідження iTBS показали сильніші та швидші позитивні результати при лікуванні нейродегенеративних захворювань.

Магнітна стимуляція головного мозку

У яких випадках протипоказаний метод транскраніальної магнітної стимуляції

Як і інші методи лікування, транскраніальна стимуляція головного мозку потребує попередньої консультації фахівця. Здоров'я та безпека клієнтів - наш головний пріоритет. Тому фахівці Medeus уважно ставляться до проведення попередньої діагностики з подальшим призначенням необхідного курсу лікування. Крім того, пацієнт повинен заздалегідь пройти електроенцефалограму (ЕЕГ).

TMS не рекомендується до проведення пацієнтам із:

  • кардіостимулятором;
  • внутрішньочерепними металевими імплантатами;
  • слуховим апаратом / кохлеарним імплантом.

Також вам відмовлять у проведенні процедури після черепно-мозкової травми з подальшою втратою свідомості, нейрохірургічної операції або в разі великих аневризм судин мозку. Слід утриматися від проведення ТМС мозку в період вагітності. Процедуру небажано поєднувати із застосуванням великої кількості судинозвужувальних препаратів.

Транскраніальна магнітна терапія в Medeus Medical Center

Інноваційна клініка Medeus Medical Center пропонує пройти комплексне обстеження з подальшим лікуванням за індивідуально розробленими програмами. Якщо вас зацікавила транскраніальна магнітна стимуляція, ціна залежатиме від ступеня захворювання, тривалості та кількості сеансів.

Ми допоможемо поліпшити якість вашого життя завдяки використанню інноваційних методик, сучасному обладнанню, індивідуальному підходу та досвіду професіоналів. Крім транскраніальної магнітної стимуляції наші експерти проводять генну, клітинну та імуноклітинну терапію, лікування електромагнітним полем і багато іншого.

Записатися на консультацію ви можете за контактними телефонами клініки або заповнивши спеціальну онлайн форму на сайті.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії