Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування атеросклерозу судин серця

Надаємо всебічну діагностику лікування судин серця, схема лікування включає в себе використання передових методів медицини. Допоможемо Вам забути про цю проблему раз і назавжди!

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування атеросклерозу судин серця в клініці Медеус

Лікування атеросклерозу судин серця - дуже важливий етап у боротьбі з патологіями серцево-судинної системи. Саме атеросклеротичні бляшки стають причиною ішемії, серцевої недостатності та інфаркту міокарда. Тому вже на перших етапах атеросклерозу коронарних артерій з ним потрібно боротися.

Атеросклероз серця лікування

Атеросклероз коронарних артерій: лікування та причини

Коронарні судини - це судини, які живлять кров'ю серце. Основною з них є аорта - найбільша артерія в організмі. Як і будь-яка інша судина, коронарні артерії можуть забиватися холестериновими бляшками. Це призводить до звуження просвіту артерії, її закупорки та недостатнього постачання серця киснем. Якщо просвіт судини перекритий повністю, розвивається інфаркт міокарда. Тому лікування склерозу аорти важливе як його профілактика.

Причинами атеросклерозу коронарних судин називають:

 • куріння;
 • порушення гормонального фону;
 • відсутність фізичних навантажень;
 • ожиріння і неправильне харчування;
 • клімакс;
 • цукровий діабет і порушення метаболізму;

Якщо є атеросклероз дуги аорти, лікування призначають терміново, оскільки воно може врятувати життя людині.

Атеросклероз серця: лікування та симптоми

Лікування атеросклерозу аорти серця починається з виявлення ранніх симптомів. До ознак захворювання належать такі прояви:

 • біль у серці;
 • біль за грудиною;
 • біль, що віддає в ліву лопатку;
 • блідість шкірного покриву;
 • задишка;
 • аритмія;
 • підвищення артеріального тиску;
 • сонливість.

Людині важко ходити, дихати, вона млява і втомлена. За появи цих симптомів слід звернутися до лікаря.

Атеросклероз дуги аорти лікування

Атеросклероз судин серця: лікування та діагностика

В основі нашого підходу до лікування судин серця лежить комплексна діагностика, що охоплює такі ключові етапи:

 1. Повний огляд лікаря та консультація. Виявлення всіх скарг, пов'язаних із патологіями серця та судин дуже важливе.
 2. Обстеження на комплексі Timewaver Med. Під час процесу лікар отримує повну інформацію про стан серцево-судинної системи та інших органів. Це важливо, адже якщо є атеросклероз аорти, діагностика має бути дуже точною. 
 3. Обстеження центральної нервової системи за допомогою шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом. Часто патології судин серця спричиняють порушення в головному мозку, які потрібно виявити.
 4. Інструментальна діагностика, зокрема УЗД усіх органів та ЕКГ. Усе в комплексі допомагає визначити стан внутрішніх органів, який залежить від серцевої діяльності, а також збої серцевого ритму. Діагностика допомагає уточнити вид захворювання: атеросклероз черевного відділу аорти, атеросклероз грудної аорти, лікування яких може відрізнятися.
 5. Аналіз крові на цукор, рівень холестерину та біохімію.

Отримані дані від досліджень аналізує досвідчений фахівець. Після цього проводиться поглиблена консультація, в рамках якої розробляється індивідуальний план терапії.

Лікування атеросклерозу коронарних артерій

Атеросклероз коронарних судин: лікування в Медеус

Для комплексної терапії використовують різні напрямки, засновані на досягненнях науки і медицини останніх років. Серед них такі техніки лікування атеросклерозу коронарних артерій:

 1. Електромагнітні хвилі та поля застосовують для поліпшення кровообігу, стимуляції регенерації клітин, зменшення бляшок, нормалізації метаболізму клітини та відновлення обміну холестерину. 
 2. Пептиди і препарати останніх медичних розробок використовуються для швидкої регенерації судин серця, детоксикації організму і загального відновлення.
 3. Генна терапія, включно з клітинною, імуноклітинною терапією та лікуванням стовбуровими клітинами. Спрямовані на підтримку і відновлення здорових тканин судин серця.
 4. Терапія газами (ксенон, водень) спрямована на зниження больових відчуттів, поліпшення загального стану і зниження запалення.
 5. Медикаментозна терапія, яка враховує особливості кожного пацієнта і його реакцію на лікування.

Коли поставлено діагноз атеросклероз серця, лікування призначається в індивідуальному порядку. Курс терапії становить 10 днів і може продовжуватися за необхідності. Процедури можна повторювати 2-3 рази на рік для досягнення стійкого позитивного результату.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії