Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування непереносимості глютену

Наш підхід до лікування непереносимості глютену забезпечує ефективне усунення цього стану і мінімізацію можливих ускладнень. Пропонуємо інноваційні схеми лікування, які недоступні в більшості клінік України.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування целіакії в Medeus Medical Center

Непереносимість глютену в дорослих трапляється досить часто - на кожні 100 осіб є той, хто страждає на целіакію. Крім того, спостерігається вона й у дітей. Цей стан потребує діагностики та лікування, оскільки може призвести до тяжких наслідків.

Що таке непереносимість глютену

Глютен - це білок, який міститься в злакових культурах - ячмені, пшениці, житі. Як і інші компоненти їжі, білок злакових має перетравлюватися кишечником. Але існує стан, за якого перетравлення білка неможливе - глютенова непереносимість або целіакія.

При захворюванні страждає кишківник, його слизова пошкоджується, поживні речовини не засвоюються і виникають різні неприємні симптоми. 

Причина патології - аутоімунні процеси. Кишковий епітелій занадто чутливий до глютену, через що виникає стійке запалення.

Непереносимість глютену

Непереносимість глютену: аналіз і симптоми

Целіакія може протікати приховано і виявитися вже після 50 років, але може показати себе і в дитячому віці. Основні симптоми непереносимості глютену такі:

 • діарея і закрепи, які чергуються між собою;
 • зневоднення на тлі діареї;
 • жирні випорожнення, сліди яких видно на унітазі й погано відмиваються;
 • недостатнє всмоктування корисних речовин і розвиток авітамінозу;
 • різка втрата ваги;
 • висип на шкірі;
 • біль у суглобах.

Непереносимість глютену завдає удару по всьому організму. Виникають постійна слабкість, втома і поганий настрій, діти можуть відставати в розвитку.

Непереносимість глютену: класифікація

Целіакія поділяється на 3 основні групи. Кожна з них визначається віком пацієнта та характером перебігу патології:

 1. Типова целіакія. Розвивається у дітей, зазвичай у перші роки життя. Як тільки дитина пробує злакову кашу, виникають перші симптоми, лікар рекомендує здати аналіз на непереносимість глютену.
 2. Стерта целіакія. Вік пацієнта може бути будь-яким. Зазвичай це люди середнього віку - 35-45 років. У них спостерігаються симптоми, які не стосуються ШКТ. Це анемія, остеопороз, кровоточивість ясен, біль у суглобах тощо.
 3. Латентна. Непереносимість глютену в латентній формі трапляється у літніх людей. Зазвичай її виявляють тільки здавши аналіз.

Будь-яка форма захворювання потребує лікування, інакше можуть виникнути ускладнення.

Целіакія: лікування та його відсутність

За стійкої непереносимості глютену можуть розвиватися онкологічні процеси. Рак кишківника часто виникає у тих, хто страждає від целіакії. Але частіше розвиваються патологічні процеси в слизовій оболонці кишківника - це гастрит, виразка і коліт

Анемія - ще одне ускладнення целіакії. На тлі непереносимості глютену розвивається стійкий залізодефіцит і нестача вітаміну Д.

Целіакія лікування

Діагностика та аналіз на непереносимість глютену в Києві

Ключовим етапом нашого підходу в лікуванні є комплексна діагностика. Вона включає такі етапи:

 1. Бесіда з лікарем і попередня оцінка стану вашого здоров'я.
 2. Застосування діагностичного комплексу Teamviewer Med, який надає повну інформацію про організм. Він може показати непереносимість глютену без лабораторного аналізу, а також визначити супутні ураження в органах.
 3. Діагностика стану центральної нервової системи із застосуванням сучасного шолома ЕЕГ з підтримкою штучного інтелекту.
 4. УЗД для більш точної оцінки стану внутрішніх органів.
 5. ЕКГ для оцінки роботи серця.
 6. Загальний аналіз крові з додатковими параметрами для повного розуміння вашого здоров'я.
 7. Генетичні аналізи на непереносимість глютену для виявлення схильності або наявності вродженої целіакії.

Після діагностики призначається додаткова консультація з лікарем і розробляється план лікування.

Целіакія: лікування в Києві

Наш підхід до лікування непереносимості глютену забезпечує ефективне усунення цього стану і мінімізацію можливих ускладнень. Медичний колектив центру "Медеус" складається з досвідчених фахівців з багатим практичним досвідом ведення пацієнтів з целіакією.

Якщо аналіз на непереносимість глютену виявився позитивним, лікування підбирається в індивідуальному порядку. Воно включає кілька етапів і методик:

 1. Електромагнітні хвилі та поля. Використовуються для полегшення больових симптомів і прискорення процесу регенерації пошкоджених тканин. Таким чином відновлюється слизова оболонка шлунка та кишківника, які пошкоджені при целіакії.
 2. Терапія пептидами та біорегуляторне лікування. Використовуються для прискорення процесів відновлення та детоксикації організму. Якщо є непереносимість глютену, лікування доповнюється цими препаратами. Вони сприяють загоєнню пошкоджених тканин і зменшенню запальних процесів за непереносимості глютену.
 3. Генна терапія і лікування стовбуровими клітинами спрямовані на підтримання і відновлення здорових тканин в організмі, включно з тканинами шлунково-кишкового тракту. Аналізи на непереносимість глютену часто показують, що причиною патології є спадковість. 
 4. Терапія газами. Застосування антиоксидантних властивостей водню та протизапальної дії ксенону може допомогти зменшити біль і запалення, які часто виникають за непереносимості глютену.
 5. Відновлювальні процедури для нервової системи. Електро-, магніто- та УЗ стимуляція можуть бути ефективними для полегшення неврологічних симптомів.

Лікування целіакії в медичному центрі Медеус полягає в інтеграції перерахованих методів для досягнення максимально ефективного результату. Після терапії значно покращується якість життя пацієнтів.

Тривалість курсу терапії зазвичай становить 10 днів. У більшості випадків рекомендується пройти від 1 до 3 курсів залежно від особливостей вашої клінічної ситуації. Наше лікування целіакії завжди спрямоване на потреби пацієнта. Тому терміни та план терапії адаптовані до індивідуальних особливостей та вимог пацієнта.

Непереносимість глютену аналіз

Аналіз на непереносимість глютену: ціна на діагностику та лікування целіакії

У медичному центрі "Медеус" ми проводимо комплексну діагностику, в тому числі пацієнти здають аналіз непереносимості глютену. Після цього призначається індивідуальний план лікування в кожному конкретному випадку.

У вартість діагностики та терапії входить огляд і консультація лікаря, обстеження на сучасному обладнанні, аналізи в лабораторії та складання індивідуального плану терапії. Також оплачуються препарати, які призначає лікар для лікування непереносимості глютену.

Точні ціни на лікування целіакії уточнюйте під час консультації у лікаря в клініці Медеус.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії