Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування ожиріння

Фахівці клініки MEDEUS готові надати підтримку в подоланні ожиріння. Наша мета - позбавити Вас від неприємних симптомів і усунути причину проблеми, забезпечивши повне відновлення здоров'я. Ключовим етапом нашого підходу є комплексна діагностика.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування ожиріння в Києві

Діагноз ожиріння не йде з медичних довідників. Навіть у 21 столітті він все ще залишається актуальним. Від зайвої ваги у світі страждають сотні тисяч людей. Крім естетичного дефекту ожиріння є фактором ризику для розвитку серцево-судинних патологій, діабету, онкологічних захворювань. Центр Медеус пропонує ефективне лікування ожиріння в Києві із застосуванням цілого комплексу сучасних методик і розробок науки.

Ожиріння внутрішніх органів: лікування та причини

Ожиріння - це захворювання, за якого жирові клітини накопичуються в організмі та призводять до надмірної маси тіла. Щоб діагностувати ожиріння, достатньо стати на ваги та перевірити індекс маси тіла (ІМТ). Існує спеціальна формула для розрахунку цього показника. І якщо результат перевищує норму, то говорять про наявність зайвих кілограмів або ожиріння.

Лікування ожиріння необхідне, оскільки за його відсутності страждають внутрішні органи, можуть виникати ускладнення для всього організму.

До накопичення жирових відкладень призводять такі чинники:

 • генетична схильність;
 • переїдання, зокрема психологічні розлади апетиту;
 • відсутність фізичної активності;
 • ендокринні захворювання, зокрема щитоподібної залози і статевих залоз.

Лікування ожиріння завжди пов'язане зі встановленням його причини і корекцією способу життя пацієнта.

Лікування ожиріння у жінок

Ожиріння: лікування та ступені захворювання

Лікування ожиріння завжди починається з визначення його ступеня. При цьому виділяють 3 основні ступені, а також "прикордонні" стани - передожиріння і морбідне ожиріння (4 ступінь).

Індекс маси тіла розраховується, виходячи зі значень зросту і ваги пацієнта. У нормі ІМТ становить 18,5-24. Якщо показник перебуває в межах 25-29,9, це свідчить про наявність зайвої ваги - передожиріння. На нього варто звернути увагу, поки стан не перейшов у хворобу:

 1. Ожиріння першого ступеня, лікування якого передбачає підбір дієти і виявлення ендокринних порушень. За 1 ступеня зайва вага помітна, вже є пітливість і задишка через тиск жирової маси на легені. ІМТ за 1 ступеня становить 30-34,9.
 2. Ожиріння 2 ступеня - лікування починається, коли ІМТ досягає показників 35-39,9. Людині вже важко дихати, виникає низька працездатність, труднощі при пересуванні.
 3. Лікування ожиріння 3 ступеня призначається, коли ІМТ перевищує позначку 40. У цьому стані значно погіршується здоров'я. Є збої в роботі серця і судин, печінки та нирок, порушення в опорно-руховому апараті.

Лікування ожиріння 4 ступеня найважче, адже це небезпечний стан. 4 ступінь діагностують, якщо ІМТ удвічі перевищує допустиму норму, тобто - понад 50. Таке ожиріння часто призводить до інвалідизації пацієнта, людина вже практично не може пересуватися сама.

Лікування при ожирінні: наслідки за відсутності терапії

Щойно виявлено надмірну вагу, лікування слід призначати в терміновому порядку. Якщо хвороба прогресує, вона спричиняє низку ускладнень:

 • патології серця і судин, зокрема інфаркт та інсульт;
 • порушення дихання і часті вірусні інфекції;
 • цукровий діабет;
 • гіпертонія
 • збої менструації - лікування ожиріння у жінок часто пов'язане з безпліддям;
 • патології сечовидільної системи - сечового міхура, нирок;
 • цироз печінки;
 • остеопороз і остеохондроз через збільшене навантаження на опорно-руховий апарат;
 • артрит і артроз через тиск на суглоби.

Щоб не призвести до тяжких наслідків, слід скоригувати спосіб життя, і, якщо знадобитися, приймати медикаменти, призначені лікарем.

Ожиріння першого ступеня лікування

Діагностика та лікування ожиріння

У нашому медичному центрі ми готові надати підтримку в подоланні ожиріння. Наша мета - позбавити вас неприємних симптомів і усунути причину проблеми, забезпечивши повне відновлення вашого здоров'я. Ключовим етапом нашого підходу є комплексна діагностика, що включає такі пункти:

 1. Первинний огляд і детальний діалог з медичним фахівцем. Це дає змогу зрозуміти характер ожиріння, його тривалість, зв'язок із фізичною активністю та харчуванням.
 2. Перевірка стану здоров'я на діагностичному комплексі Timewaver Med. Якщо у пацієнта спостерігається зайва вага, цей комплекс оцінює загальний стан організму, показує дисбаланс внутрішніх процесів і можливі порушення, які можуть бути пов'язані з ожирінням, а також виявляє причину патології.
 3. УЗД внутрішніх органів. Є невід'ємним методом діагностики. Адже якщо є ожиріння внутрішніх органів, лікування призначається з урахуванням цього фактора.
 4. Діагностика стану нервової системи із застосуванням шолома ЕЕГ, який працює за допомогою штучного інтелекту. Цей важливий метод потрібен для оцінки роботи нервових функцій. Часто ожиріння пов'язане з переїданням на нервовому ґрунті та зайвою тривожністю.
 5. ЕКГ оцінює роботу серця при ожирінні. Адже зайва вага значно ускладнює роботу серцево-судинної системи.
 6. Аналіз крові є ключовим інструментом при оцінці ожиріння. Він дає змогу оцінити загальний стан здоров'я, включно з рівнем холестерину, глюкози, маркерами запалення та іншими параметрами, пов'язаними з надмірною вагою. Одними з головних напрямків дослідження є вивчення вашого гормонального фону та генетичної схильності.

Всебічна діагностика потрібна, щоб повністю вилікувати ожиріння. Адже тільки повний аналіз функціональності всього організму дає можливість призначити ефективну терапію.

Діагностика та лікування ожиріння

Лікування ожиріння: клініка Медеус у Києві

Після ретельної оцінки результатів діагностики наші фахівці розроблять індивідуальний план терапії. Комплексне лікування ожиріння в центрі Медеус включає такі процедури:

 1. Електромагнітні хвилі. Застосування цього методу сприяє поліпшенню мікроциркуляції крові в жировій тканині, що може прискорити процес руйнування жирових відкладень. Крім того, електромагнітні хвилі допомагають нормалізувати гормональний фон, стабілізувати роботу нервової та імунної систем. 
 2. Пептидна терапія. Сприяє швидкій регенерації судин і детоксикації організму. Пептиди можуть позитивно впливати на обмін речовин і прискорити розщеплення жирів, що є важливим у лікуванні ожиріння.
 3. Біорегуляторна терапія. Цей метод може допомогти стабілізувати метаболічні процеси та забезпечити баланс в організмі. Це особливо важливо під час боротьби із зайвими кілограмами.
 4. Клітинна та імуноклітинна терапії, а також використання стовбурових клітин. Інноваційні методи лікування зайвої ваги, які сприяють регенерації тканин і стимулюють метаболічні процеси.
 5. Терапія газами (водень, ксенон) і нейростимуляція. Дають змогу поліпшити стан нервової системи, яка може постраждати під час боротьби з ожирінням. Методи сприяють релаксації та загальній стимуляції нейронних зв'язків.

Індивідуальні схеми лікування ожиріння також включають застосування медикаментозних препаратів. У кожному окремому випадку можуть призначати різні методи боротьби із зайвою вагою. Вони залежать від стану внутрішніх органів, загального здоров'я пацієнта і ступеня ожиріння.

Лікування ожиріння: ціна

Щоб ефективно лікувати ожиріння, необхідний комплексний підхід. Це і діагностика, і підбір терапії, і дотримання дієти. У центрі Медеус пропонують весь комплекс для лікування зайвої ваги, на який фіксується вартість при складанні плану терапії. Дізнайтеся докладніше скільки коштує позбутися зайвої ваги під час консультації з лікарем.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії