Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Відновлення після травм

У центрі Medeus використовуються передові підходи до реабілітації після травм з метою досягнення оптимальних результатів. Фахівці клініки завжди враховують Вашу унікальну ситуацію, щоб забезпечити найбільш ефективний підхід до відновлення.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Відновлення та реабілітація після травм

Травматизм - одна з причин, які ведуть до інвалідизації та зниження якості життя. Травми бувають різними, але всі вони так чи інакше потребують лікування і відновлення. 

Клініка Медеус пропонує сучасні методи, спрямовані на швидке відновлення травми будь-якої складності.

Що таке травматизм і реабілітація після травм

Травма - це будь-яке ушкодження, яке призводить до втрати цілісності органу або кісткової структури. Найчастіше під травмою мають на увазі переломи, вивихи, тріщини в кістці, зрушення в суглобі.

Лікуванням травм займаються хірург, ортопед або травматолог. За допомогою операцій, гіпсування і медикаментозного лікування можна досягти відмінних результатів. Переломи зростаються, коригуються патології опорно-рухового апарату і кістково-м'язової системи. 

Але навіть після вдалого лікування потрібна реабілітація травм. З її допомогою пошкоджений орган повністю повертає свої функції та зміцнюється.

Реабілітація після травми

Реабілітація після травми: коли звернутися до лікаря

Після травмування людина не відразу звертається до лікаря. Часом травма здається незначною: дрібний забій, синець, поріз. Але неправильно залікована рана або перелом може дати низку негативних наслідків для організму. Зверніться до лікаря одразу, коли у вас виникли такі симптоми:

 • пошкоджений суглоб сильно хрумтить;
 • у місці удару є сильні набряк і почервоніння;
 • травмоване місце опухло, йде нагноєння;
 • є підозра на перелом або вивих - сильний біль у кінцівці, припухлість, неприродне положення кінцівок;
 • обмеженість рухів у місці удару або травми.

Терміново відвідайте лікаря в цих випадках. Реабілітація після травми потрібна завжди, але якщо своєчасно звернутися по допомогу і пройти терапію, то період відновлення проходить набагато легше.

Навіщо потрібна реабілітація після травм

Реабілітація після травми - один із найважливіших етапів під час терапії травматизму. Вона закріплює результат лікування, підтримує його, усуває дискомфорт і біль. Одне тільки зрощення кістки не свідчить про те, що кінцівка повністю відновилася. Їй потрібно повернути її колишні функції: ноги повинні ходити, руки - утримувати предмети, пальці - виконувати дрібні рухи. А часом зрощення перелому відбувається неправильно, тоді реабілітація може частково виправити ситуацію.

Не менш важливим є відновлення зв'язок після травми. Вони страждають при переломах і вивихах, але при лікуванні не є пріоритетом. Тому під час реабілітації зв'язкам приділяють особливу увагу.

Відновлення після травми

Діагностика та відновлення після травм у Києві

Перш ніж почати реабілітацію, важливо визначити, які наслідки травма справила на організм. Для цього за необхідності виконується комплексна діагностика для виявлення всіх патологій.

Реабілітація травматологічних хворих проводиться після таких обстежень:

 1. Діагностика на сучасному комплексі Timewaver Med. Це дає нам можливість отримати повну інформацію про ваш організм, підтвердити або спростувати діагноз, а також виявити причини захворювання і фактори ризику.
 2. Лабораторні аналізи для визначення пошкоджень внутрішніх органів, на роботі яких могла позначитися травма.
 3. Інструментальні методи діагностики - ЕЕГ, ЕКГ, УЗД
 4. Оцінка роботи нервової та імунної системи для отримання більш точного діагнозу і додаткової інформації про ваш стан здоров'я. Перш ніж почати відновлення після травм, потрібно знати, як організм реагує на терапію. Для цього оцінюють загальний стан здоров'я.

Після ретельної оцінки результатів діагностики наші фахівці розробляють індивідуальний план відновлення.

Реабілітація після травм у Києві в центрі Медеус

У нашому центрі використовуються передові підходи до реабілітації після травми з метою досягнення оптимальних результатів. Ми завжди враховуємо вашу унікальну ситуацію, щоб забезпечити найбільш ефективний підхід до вашого відновлення.

Процес відновлення після травми включає в себе:

 1. Застосування електромагнітних хвиль і електромагнітних полів для стимуляції регенерації пошкоджених тканин. Згідно з дослідженнями і досвідом використання, магнітотерапія прискорює час загоєння переломів у 10 разів.
 2. Використання пептидної терапії та внутрішньовенної терапії. Унікальні пептидні препарати вбудовуються в пошкоджені клітини та відновлюють білкові ланцюги. Таким чином загоєння ран відбувається швидше, відновлюються ураження в органах, поліпшуються обмінні процеси в кістковій тканині.
 3. Застосування генної терапії, включно з клітинною, імуноклітинною терапією та лікуванням стовбуровими клітинами. Основна мета клітинних технологій - реабілітація в разі травм, пов'язаних із різними ушкодженнями. Унікальна методика значно підвищує результати при регенерації тканин і органів, сприяє їх самовідновленню.

Курс лікування зазвичай триває 10 днів, але може бути адаптований до ваших індивідуальних потреб і динаміки відновлення.

Реабілітація травм

Вартість реабілітації та відновлення після травм у Києві

Вартість на реабілітаційний курс може відрізнятися залежно від складності травми та її наслідків для організму. Ми підбираємо терапію в індивідуальному порядку, а вартість реабілітації травм включає консультації фахівців, діагностику на сучасному обладнанні, аналізи, а також препарати для лікування. Записуйтеся на прийом, і ми розробимо курс реабілітації під ваші потреби.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії