Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування синуситу

Medeus центр надає сучасні методи лікування синуситу, фахівці проведуть всебічну діагностику Вашого здоров'я за допомогою інноваційних методів, розроблять індивідуальну програму лікування, з огляду на особливості Вашого організму і патологічний процес.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Сучасне та ефективне лікування синуситу в клініці Медеус

Синуситом називається поширене захворювання слизової оболонки верхніх дихальних шляхів. Воно зачіпає одну або дві придаткові пазухи носа. Зазвичай хвороба є ускладненням під час різних інфекційних патологій і найчастіше діагностується у дітей від 3 до 15 років. Однак захворювання може зустрічатися й у дорослих, наприклад, через алергічну реакцію, інфекцію або з інших причин.

Звертайтеся в клініку Медеус, якщо у вас з'явився синусит: лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Вони використовують передове та сучасне обладнання, яке не має аналогів в Україні. Лікарі розроблять схему лікування, яка дасть змогу оперативно усунути симптоми хвороби та полегшити ваш стан.

Синусит носа: лікування та причини

Захворювання може виникати з різних причин. Їх можна розділити на дві категорії - загальні та місцеві. До перших належать такі чинники:

 • алергічні реакції;
 • наявність супутніх патологій, таких як сильний нежить або грип;
 • індивідуальні анатомічні особливості, наприклад, викривлення перегородки носа.

Лікування запалення пазух носа може відрізнятися, якщо хвороба спричинена місцевими причинами:

 • Бактеріальними або вірусними інфекціями, які вражають безпосередньо слизову оболонку синусів.
 • Впливом різних подразників: диму, пилу, хімічних речовин тощо.
 • Наявністю поліпів або пухлин, які блокують природний відтік слизу з носових пазух. Через це може розвиватися сильне запалення (синусит), гайморит та інші хвороби.
Лікування синуситу

Коли потрібно починати лікування при синуситі: симптоми

Існує низка характерних симптомів, за появи яких потрібно звертатися до лікаря за консультацією. Лікувати синусит починають після діагностування хвороби, яка зазвичай супроводжується:

 • закладеністю носа;
 • дискомфортом або тиском у ділянці вилиць і навколо очей;
 • головним болем у зоні чола, вилиць і верхньої частини носа;
 • сильним кашлем, особливо в нічний час;
 • погіршенням нюху;
 • рясним виділенням слизу з носа.

За наявності таких симптомів потрібно звернутися в клініку "Медеус", щоб фахівці провели обстеження і своєчасно розпочали лікування від синуситу. В іншому разі можуть виникати ускладнення, наприклад, у вигляді розвитку бронхіту.

Лікування при синуситі у дорослих і дітей: види хвороби

Захворювання може проявлятися по-різному залежно від причини, ступеня тяжкості та тривалості. Існують такі форми синуситу:

 • Гостра. Зазвичай виникає раптово, наприклад, унаслідок алергічної реакції. Якщо з'являється гострий синусит, лікування в клініці Медеус допоможе вам перемогти хворобу за 3-4 тижні. Після цього зазвичай минають усі симптоми та прояви патології.
 • Хронічна. Форма синуситу, який може тривати близько 12 тижнів або більше. У цій формі захворювання може гірше піддаватися лікуванню.

Залежно від причини хвороби виділяють такі види синуситу:

 • Бактеріальний. Запалення, викликане відповідною інфекцією. При бактеріальному синуситі лікування, як правило, передбачає прийом антибіотиків. Захворювання може мати як гостру, так і хронічну форму.
 • Вірусний. Розвивається внаслідок впливу вірусів на слизову оболонку. У разі вірусного синуситу лікування зазвичай спрямоване на полегшення симптомів і боротьбу із супутніми захворюваннями, наприклад, грипом або застудою.

Іноді хвороба вражає не одну, а одразу дві пазухи. Якщо виникає такий двосторонній синусит, лікування може відрізнятися залежно від стану пацієнта і причин запалення. Зауважимо, що спочатку захворювання може зачіпати тільки один бік, а потім поширюватися на другий. Це підтверджує, що звертатися до лікаря слід за перших симптомів хвороби.

У нас працюють кваліфіковані лікарі, які знають все про синусит і його лікування. Завдяки цьому ви швидко позбудетеся патології та почуватиметеся помітно краще. Нехтувати терапією не можна, тому що запалення може зачіпати інші ділянки обличчя. Це може спричинити розвиток кон'юнктивіту або інших захворювань.

Двосторонній синусит

Діагностика синуситу в Києві

Перед безпосереднім лікуванням захворювання потрібне комплексне обстеження в Medeus Medical Center. Мова про цитодіагностику - метод мікроскопічного дослідження клітин, яке займає близько 1 години. Це важлива процедура, що дає змогу лікарям виявити причину, а також причинно-наслідковий зв'язок між станом організму та хворобою. Цитодіагностика дає змогу як запобігти розвитку хвороби, так і оперативно вилікувати її.

Навіть якщо у вас синусит без нежитю, лікування важливо почати якомога раніше. Для цього потрібно своєчасно виявити захворювання, тому ми:

 • Проводимо комплексну діагностику організму.
 • Застосовуємо інноваційні апаратні методики.
 • Виконуємо низку стандартних досліджень.

Усе це дає змогу лікарям визначити причину, через яку розвинулося запалення пазух носа.

Синусит і запалені пазухи носа: лікування в клініці Медеус

У боротьбі з синуситом ми підбираємо для клієнта комплексну терапію, що передбачає застосування передових технологій, клінічних досліджень і досвіду світових клінік.

Якщо виникають запалення і біль у пазухах носа, лікування може проводитися з використанням сучасних біотехнологій. Мова про пептидну або внутрішньовенну (біорегуляторну) терапію. Вона передбачає застосування препаратів останніх розробок, спрямованих на прискорену регенерацію клітин, детоксикацію і відновлення тканин. Лікарі також можуть віддавати перевагу лікуванню стовбуровими клітинами: генна, клітинна, імуноклітинна терапії.

У разі запалення навколоносових пазух лікування також може бути апаратним. Наші лікарі застосовують інноваційні розробки, дія яких заснована на електромагнітних полях і хвилях широкого спектра. Ці методики не тільки потрібні для детоксикації та зняття запалення, а й нормалізації роботи імунної системи та мікрофлори носових пазух.

Зв'яжіться з фахівцями клініки Медеус, якщо у вас залишилися питання або потрібна персональна консультація.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії