Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування електромагнітним полем та хвилями

Сприяє руйнації патогенних бактерій, вірусів та алергенів, активізуючи власні захисні функції організму. Оптимізує метаболізм клітин та організму в цілому, нормалізує роботу імунної та ендокринної систем. Допомагає в боротьбі з онкологією, хронічними захворюваннями та передчасним старінням.

Залежно від результатів діагностики, ми підбираємо індивідуальний план лікування. Лікування електромагнітним полем та хвилями прискорює регенерацію тканин та клітин у кілька разів, знімає запалення і набряки, посилює імунну відповідь та усуває хронічні захворювання.

Корисний у таких випадках

  • Імунопатологічні стани
  • Порушення гормонального фону
  • Захворювання опорно-рухового апарату
  • Неврологічні стани та захворювання
  • Алергії та непереносимості 
  • Синдром хронічної втоми
  • Нестача енергії та сил
  • Період реабілітації 
  • Наявність пухлин 
  • Хронічні захворювання
Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Апарати

Імпульсне магнітне поле PEMF

Цей апарат став проривом у сучасній медицині. З його допомогою можна прискорити регенерацію пошкоджених тканин утричі. Вже через 30 хвилин процедури у пацієнта нормалізується тиск та повністю проходить біль. Процедура також ефективно бореться з мігренями, артритом, неврозами, депресією та хронічними захворюваннями. 

Фотобіомодуляція Theralight 360 з інгаляцією водню

Капсула Theralight 360 — це багатохвильова світлодіолна система, в якій обʼєднані хвилі червоного та ближнього інфрачервоного світла. Вони покращують поділ клітин та підвищують виробітку АТФ у сотні разів. Інгаляція водню виведе токсини та вільні радикали з організму. Процедура має детоксикуючий ефект та допомагає при неврологічних розладах, порушеннях сну, втомі, стресі, хронічних захворюваннях, захворюваннях шкіри та порушеннях роботи імунітету. 

Наносекундне імпульсне електричне поле

Технологія направлена на взаємодію з живими клітинами та трансмембранними білками. У процесі руйнуються патологічні міжмолекулярні хімічні звʼязки, тому вже за 5 процедур в організмі пацієнта нормалізується мікрофлора. Технологія ефективна в лікуванні онкології, аутоімунних захворювань та імунодефіцитів. 

Частотно-специфічна мікротокова терапія

У процедурі використовуються електромагнітні імпульси, які виходять синхронно з двох каналів через прямокутну хвилю та впливають на організм.  

За рахунок комбінування двох частот досягається максимальний терапевтичний ефект: усуваються хронічні захворювання, відбувається регенерація клітин, нормалізується гормональний фон та імунітет, омолоджується тіло. 

Транскраніальна стимуляція глибоких структур головного мозку

Це інноваційний метод терапії, заснований на позитивній дії магнітної та електричної стимуляції на структури головного мозку. Позбавляє хронічної втоми та депресії, ПТСР, усуває та запобігає появі нейродегенеративних розладів, таких як хвороба Альцгеймера, Паркінсона, деменція та енцефалопатія та інші. Завдяки використанню магнітної та електростимуляції глибоких структур головного мозку нормалізує циркадні ритми та показники нейромедіаторів — це стабілізує сон, настрій та покращує якість життя. 


Обертове магнітне поле (RMF)

Нові методики обертового магнітного поля дозволяють синхронізувати роботу великої кількості структур організму: від обміну речовин, до активності органів та систем. У результаті підвищується рівень обмінних процесів, змінюється швидкість ферментативних реакцій, покращується мікроциркуляція крові. Технологія ефективна в боротьбі з пухлинами, хронічними захворюваннями, порушенням гормонального фону, цукровим діабетом та ожирінням.

Інші процедури

Генна, клітинна, іммуноклітинна терапія

Забезпечує регенерацію на клітинному рівні. Підвищує опірну здатність імунітету, нормалізує гормональний фон, усуває хронічні стани й сприяє загальному оздоровленню.

Біорегуляторна терапія

Повертає здатність організму до саморегуляції й самовідновлення. Покращує імунітет, усуває хронічні захворювання, запобігає процесам старіння та має детоксикуючу дію.

Фотобіомодуляція Theralight 360

Фотобіомодуляція (PBM), також відома як низькорівнева квантова терапія, полягає у використанні червоного та ближнього інфрачервоного світла певних довжин хвиль для стимуляції загоєння, полегшення болю та зменшення запалення.

Зробити УЗД

УЗД у нашій клініці здійснюється за допомогою інноваційного апарату, який забезпечує швидку і точну візуалізацію будь-якої ділянки тіла. За допомогою УЗД можна обстежити буквально всі ділянки тіла, при цьому не пошкоджуючи шкірний покрив і не проводячи складних маніпуляцій. Пропонуємо зробити УЗД за допомогою точної апаратури і під контролем досвідчених лікарів-діагностів.

Магнітотерапія

Лікування високоінтенсивним электромагнітним полем, компания BTL представляє інноваційний та ефективний фізіотерапевтичний метод лікування. Високоінтенсивна магнітотерапія швидко усуває больові відчуття на будь-яких стадіях розладів - хронічних або гострих. Широкий діапазон частот дозволяє використовувати надінтенсивне магнітне поле на будь-якій стадії болісного стану пацієнта.

IV терапія

Препарати з біорегуляційними властивостями сприяють відновленню здатності організму до саморегуляції та самовідновлення за рахунок одночасного впливу на кілька мішеней у порушених механізмах внаслідок захворювання.

Лікування панкреатиту

Загальний аналіз крові

Загальний розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами виконується на автоматичному гематологічному аналізаторі MicroCC-20Plus, HTI, США. Під час аналізу оцінюється 20 параметрів крові, з диференціюванням лейкоцитів, використовуємо передові лабораторні технології, реагенти на Ваш аналіз будуть готові протягом 1 хвилини.

Лікування аутоімунних захворювань

У Medeus Medical Center лікування аутоімунних захворювань проходить із застосуванням електромагнітних хвиль широкого спектра та електромагнітних полів. Наша мета - забезпечити вам якнайкраще здоров'я та повернути до активного й радісного життя.

Лікування хламідіозу

Здійснюємо комплексну діагностику та лікування хламідіозу. Лікування хламідіозу включає: застосування електромагнітних полів і хвиль, біорегуляторну терапію, пептидну терапію, газову терапію. Наші фахівці розроблять для Вас індивідуальну схему лікування з урахуванням усіх особливостей вашого організму.

Ксенотерапія

Проведені дослідження довели наявність у ксенону цілого спектра фармакологічних ефектів: аналгетичного, спазмолітичного, анксіолітичного, ноотропного, нейропротекторного, кардіотонічного, імуностимулюючого, антиаритмічного.

Лікування безсоння

У нашому медичному центрі ми готові надати Вам підтримку в разі порушень сну та забезпечити комплексне обстеження для виявлення можливих чинників, що впливають на Ваш сон.

Лікування імунодефіциту

Проводимо грамотну діагностику першопричин зниження імунної системи. У нашому центрі індивідуально підбирається курс імуноклітинної терапії. Досвідчені фахівці клініки Medeus гарантують повне відновлення Вашого здоров'я.

Лікування герпесу

Наш центр надає сучасні методи лікування герпесу, фахівці проведуть всебічну діагностику Вашого здоров'я і розроблять індивідуальну схему лікування з огляду на особливості Вашого організму і патологічний процес.

Лікування псоріазу

У нашому центрі під час лікування псоріазу ми проводимо ретельну діагностику, яка включає огляд і бесіду з досвідченим лікарем для повного виявлення скарг і симптомів. Далі, ми використовуємо комплексний діагностичний метод Timewaver Med, а також передовий метод з використанням Шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом.

Внутрішньовенна терапія

Внутрішньовенна біорегуляторна терапія являє собою передовий метод лікування, покликаний не просто маскувати симптоми, а усувати кореневі причини захворювань. Біорегулятори, що використовуються в нашому медичному центрі, спеціально розроблені для корекції метаболічних і вікових змін в організмі.

Сухий флоатинг

Флоатинг - це особливий терапевтичний метод, за допомогою якого досягається глибока релаксація. Унікальна та інноваційна система Zerobody дає змогу перебувати на поверхні води завдяки м'якій запатентованій мембрані. Вам не потрібно роздягатися або безпосередньо контактувати з водою: просто лягайте, розслабляйтеся й отримуйте результат.

Крапельниці з глутатіоном

У нашому медичному центрі ми активно використовуємо глутатіон як потужний препарат у рамках біорегуляторної терапії. Біорегуляторна терапія глутатіоном спрямована на посилення рівня глутатіону в організмі, що сприяє оптимізації його функцій і забезпечує позитивний ефект.

Аутоімунний тиреоїдит

Наші методи лікування аутоімунного тиреоїдиту забезпечують ефективне подолання захворювання та зменшення можливих ускладнень. Команда досвідчених лікарів із багаторічним досвідом діагностики та лікування гарантує відновлення Вашого здоров'я.

Лікування імунітету

Жодне захворювання не минає без збою імунної системи, тому особливо важливо проходити під час виявлення та лікування будь-яких захворювань діагностику імунної системи та лікування за виявленої патології. У нашому центрі ми використовуємо діагностику всього організму, спрямовану на виявлення імунодефіциту і причин, які призводять до нього.

Крапельниці

Основоположний принцип біорегуляторної системної терапії (ВST) полягає в тому, що лікарські препарати з біорегуляційними властивостями сприяють відновленню здатності організму до саморегуляції та самовідновлення завдяки одночасному впливу на кілька мішеней у порушених механізмах унаслідок захворювання.

Стовбурові клітини, стовбурова терапія

Генна терапія є новим лікувальним підходом у медицині, який спрямований на виправлення порушень у генетичній інформації організму з метою лікування та запобігання захворюванням. Вона є перспективною можливістю для лікування багатьох спадкових і генетично зумовлених захворювань.

Пептидна терапія

Оновлює роботу клітин, сприяючи омолодженню організму та усуненню хронічних і генетичних захворювань.

Постковідний синдром

Наші лікарі, що спеціалізуються на постковідному синдромі, проведуть всебічну діагностику Вашого здоров'я та розроблять індивідуальну схему лікування, зважаючи на особливості Вашого організму та патологічний процес. Діагностика в нашому центрі відіграє важливу роль, даючи змогу виявити причину та причинно-наслідковий зв'язок, а також запобігти розвитку хвороби та перемогти її за наявності.

Лікування дерматиту

Комплексна діагностика для ефективного лікування дерматиту. Наша схема лікування дерматиту включає в себе інноваційні методи, засновані на використанні електромагнітних хвиль і електромагнітних полів широкого спектра. Застосовуємо сучасні біотехнології для прискорення процесу регенерації шкіри.

Транскраніальна електростимуляція мозку

Представляємо комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою для лікування нейродегенеративних захворювань. Методика дає змогу проводити нейростимуляцію глибоких тканинних структур для лікування багатьох спадкових і генетично зумовлених захворювань.

Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС)

Транскраніальна магнітна стимуляція (TMS) - це неінвазивна форма нейростимуляції, яка відрізняється від інших інвазивних і глибоких стимуляцій мозку, що вимагають імплантації пристроїв в організм пацієнта. Ми представляємо комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою для лікування нейродегенеративних захворювань.

Повна діагностика організму

Діагностика в нашому центрі посідає основоположну роль. Виявлення причини та причинно-наслідкового зв'язку дає можливість вчасно запобігти розвитку хвороби, перемогти хворобу за її наявності. Ми проводимо комплексну діагностику всього організму із застосуванням як інноваційних апаратних методик так і стандартних досліджень.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії