Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Внутрішньовенна терапія

Внутрішньовенна біорегуляторна терапія являє собою передовий метод лікування, покликаний не просто маскувати симптоми, а усувати кореневі причини захворювань. Біорегулятори, що використовуються в нашому медичному центрі, спеціально розроблені для корекції метаболічних і вікових змін в організмі.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Внутрішньовенна біорегуляторна терапія 

Внутрішньовенна біорегуляторна терапія являє собою передовий метод лікування, покликаний не просто маскувати симптоми, а усувати кореневі причини хвороб. У центрі Медеус розроблено сучасну схему внутрішньовенних інфузій для загального оздоровлення, корекції метаболічних процесів, а також для боротьби з різними захворюваннями. 

Внутрішньовенна інфузійна терапія біорегуляторами - що це таке

Біорегуляторна терапія - це напрям медицини, який розглядає організм як цілісну систему. Тому при виникненні будь-якої патології потрібно виявляти причину захворювання і впливати на все тіло. 

Внутрішньовенна інфузійна терапія стимулює здатності організму до саморегуляції та самовідновлення. Це відбувається завдяки одночасному впливу препаратів на кілька органів-мішеней, пошкоджених унаслідок захворювання. Такий підхід дає можливість безпосередньо і цілеспрямовано впливати на всі етапи розвитку хвороби.

Препарати-біорегулятори надають глибинний ефект: вони проникають у клітини і тканини, сприяють їхній регенерації. Серед біорегуляторів виділяють амінокислоти, пептиди, вітаміни та багато інших комплексів.

Вітамінна терапія

Внутрішньовенна інфузійна терапія: показання

Основними показаннями до введення біорегуляторів є:

 1. Гормональний дисбаланс. Ендокринна та репродуктивна системи вкрай чутливі до стресів. Останнім часом гормональні збої все частіше спостерігаються у чоловіків і жінок по всій Україні.
 2. Часті вірусні захворювання. Почастішання застуд та інфекцій пов'язане зі зниженням імунітету, який можна підняти за допомогою крапельниць.
 3. Наявність хронічних захворювань органів і систем.
 4. Синдром хронічної втоми. Ця патологія визнана окремим захворюванням. Людина втрачає сили і постійно відчуває слабкість.
 5. Різні симптоми, які говорять про збої в роботі внутрішніх органів. Це випадіння волосся, ламкість нігтів, сухість шкіри, головний біль, анемія, розлади шлунка тощо.
 6. Природне старіння організму. Для підтримки естетичного зовнішнього вигляду і підняття сил показані вітамінні коктейлі внутрішньовенно.

Переваги внутрішньовенних інфузій

Біорегуляторні препарати можна приймати у вигляді таблеток. Але вони не мають такого ж ефекту, як крапельниці. Саме внутрішньовенне введення забезпечує доставку біорегулятора безпосередньо в кров'яне русло. Таким чином він моментально потрапляє до органів-мішеней і активно діє. Уже через 15 хвилин починається поступове лікування організму. Терапія має накопичувальний ефект - з кожною крапельницею пацієнт почувається все краще.

Внутрішньовенна терапія

Біорегуляторна та вітамінна терапія: результати

Після курсу лікування ви отримуєте дивовижні результати:

 • Підвищується імунітет. Пацієнти відзначають, що після курсу крапельниць застудних захворювань стає в рази менше протягом року. Організм легше справляється з вірусами та інфекціями за рахунок зміцнення природних захисних властивостей.
 • Значно поліпшується стан у разі хронічних захворювань. У корені всіх хронічних процесів лежить "зламаний" механізм роботи органів і систем. Щоб відновити цю роботу, потрібен комплексний вплив.
 • Повне очищення організму від токсинів, вірусів, алергенів та інших несприятливих речовин. Детокс-ефект - один з найважливіших у біорегуляційній терапії. Наш організм схильний до впливу різних речовин із повітря та харчування. Тому необхідно періодично очищати клітини й тканини.
 • Омолодження і підняття життєвих сил. Вітамінний комплекс внутрішньовенно допомагає відновити баланс гормонів і мінералів, сприяє поліпшенню стану шкіри, кольору обличчя, зміцнює нігті та волосся. Препарати антистаріння допоможуть подовжити довжину теломер, сприяючи регенерації пошкоджених органів. 
 • Антимікробна дія. Якщо ви нещодавно перехворіли на коронавірус або грип, необхідно привести організм у тонус. Крапельниці справляються з цим завданням.

Щоб дізнатися, який комплекс потрібен у вашому випадку, записуйтеся на консультацію.

Внутрішньовенна інфузійна терапія

Внутрішньовенна терапія в центрі Медеус

Біорегулятори, що використовуються в нашому медичному центрі, спеціально розроблені для корекції метаболічних і вікових змін в організмі. Вони мають антиоксидантний ефект, який допомагає боротися з вільними радикалами і зміцнює захисні функції. Ми розробили нашу схему біорегуляції. Вона враховує причини та механізми розвитку хвороби. Кожна внутрішньовенна інфузія спрямована одразу на кілька мереж, які були залучені до розвитку захворювання.

Наші препарати-біорегулятори надають підтримку різних органів і систем:

 • імунної;
 • нервової системи та головного мозку;
 • ендокринної.

Внутрішньовенна терапія чинить загальне оздоровлення, запускає приховані ресурси організму і приводить його в тонус. 

Курс лікування становить 5-10 крапельниць у клініці. Для досягнення стійкого ефекту рекомендується повторювати курс 2-3 рази на рік.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії