Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Остеохондроз

Наші лікарі готові допомогти вам подолати проблеми, усунути симптоми та забезпечити повну реабілітацію після лікування остеохондрозу. Клініка Медеус пропонує інноваційні технології для терапії захворювань хребта.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування остеохондрозу в Києві

Остеохондроз залишається в лідерах серед захворювань, які щороку призводять до втрати працездатності та навіть інвалідності. Клініка Medeus Medical Center пропонує лікування остеохондрозу з використанням інноваційних технік і методів науки, які поширені за кордоном.

Лікування остеохондрозу спини

Що таке остеохондроз

Остеохондроз - це дегенеративно-дистрофічне ураження хребта. Хребет складається з 32 хребців, з'єднаних між собою дисками. Їхнє призначення - забезпечувати гнучкість і плавність рухів. Але під дією різних чинників міжхребетні диски стираються. Це призводить до болю і зниження рухової активності. Тоді говорять про остеохондроз, лікування якого має повернути пацієнта до нормального життя.

Причини остеохондрозу:

 • Малорухливий спосіб життя.
 • Надмірні навантаження на хребет.
 • Ожиріння і зайва вага.
 • Запалення та інфекційні ураження хребта.
 • Травми хребта.
 • Остеопороз.

Види остеохондрозу

Остеохондроз класифікують залежно від локалізації пошкоджених дисків:

 1. Шийний остеохондроз - це ділянка в шийному відділі хребта, яка пов'язана з головним мозком. Лікування остеохондрозу шийного відділу в Києві часто потрібне офісним працівникам і тим, хто працює за комп'ютером. 
 2. Грудний остеохондроз. Болі виникають у ділянці спини, часто під час нахилів. Лікування грудного остеохондрозу потрібне людям із зайвою вагою, оскільки їхня спина повинна витримувати підвищене навантаження.
 3. Поперековий остеохондроз. Виникає при піднятті важких предметів. Проявляється у вантажників і спортсменів частіше, ніж у інших.
 4. Остеохондроз куприка. Проявляється у літніх людей або після травми куприка.

Лікування поперекового остеохондрозу в Києві, а також лікування грудного і шийного остеохондрозу, здійснюється в центрі Медеус.

Лікування остеохондрозу шийного

Лікування остеохондрозу та стадії

Залежно від ступеня пошкодження дисків виділяють 4 стадії остеохондрозу:

 1. Перша. Диски тільки почали стиратися, біль спостерігається зрідка. Якщо виявити остеохондроз 1 ступеня, лікування може зупинити весь подальший патологічний процес.
 2. Другий. Щілина між хребцями стає вужчою, вони не можуть нормально кріпитися один до одного.
 3. Третій. Уже з'являється сильний біль і дискомфорт у спині. Диск деформується, фіброзне кільце в ньому стирається. На цій стадії часто защемлені нерви, що посилює біль у внутрішніх органах.
 4. Четверта. Диск повністю зруйнований, просвіту між хребцями немає. Біль дуже сильний, а кісткова тканина може зростатися, що призводить до повного знерухомлення.

Від ступеня ураження дисків залежить і ціна на лікування. У деяких випадках потрібен тільки масаж, а в інших - заміна диска й операція. 

Симптоми остеохондрозу

Симптоми остеохондрозу мають багато проявів:

 • Вертебральні. Сильний біль і неможливість руху в ділянці спини.
 • Рефлекторні. Уражені нервові закінчення, тому виникає біль у голові, руці, ногах.
 • Екстравертебральні. Біль, який віддає в ділянку внутрішніх органів.

Лікування остеохондрозу спини ускладнюється тим, що його симптоми часто плутають із патологією внутрішніх органів. Залежно від того, в якому відділі хребта розташовані пошкоджені диски, можуть боліти різні органи.

 • Остеохондроз шиї. Болить голова, часті запаморочення, біль віддає в руку, ліктьовий або плечовий суглоб. Можуть знизитися слух і зір.
 • Остеохондроз грудного відділу, лікування якого супроводжується наявністю постійного болю в ділянці серця. Тому часто його плутають із кардіопатологіями. Також можуть виникати проблеми зі шлунком, нирками та бронхолегеневою системою. Лікування остеохондрозу грудного відділу потрібне тим, хто страждає на застудні захворювання: при ураженнях хребта інфекції в легенях розвиваються частіше.
 • Поперековий остеохондроз. Визначається болями в попереку і нижній частині спини. Також страждає репродуктивна система й органи малого таза.
 • Остеохондроз куприка супроводжується закрепами і захворюваннями прямої кишки.
Остеохондроз суглобів лікування

Діагностика та лікування остеохондрозу хребта в Києві в Medeus Medical Center

Лікування захворювань починається з якісної діагностики. У клініці Medeus Medical Center проводять комплексну діагностику організму для встановлення причин остеохондрозу, його ступеня та глибини уражень міжхребцевих дисків. Паралельно визначають загальний стан здоров'я, щоб для хронічного і гострого остеохондрозу лікування підібрати з урахуванням усіх особливостей пацієнта.

Діагностика організму включає:

 1. Огляд хребта кваліфікованим лікарем. 
 2. Обстеження всього тіла на сучасному комплексі Timewaver Med. Таким чином лікарі отримують повну інформацію про стан організму.
 3. Визначення стану нервової системи та головного мозку. Дуже часто при патологіях хребта страждають нерви. Цей фактор важливо врахувати під час лікування шийного остеохондрозу хребта, а також грудного відділу. Діагностика ЦНС відбувається з використанням сучасного шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом.
 4. УЗД внутрішніх органів, які могли постраждати внаслідок остеохондрозу.
 5. ЕКГ для картини роботи серця. Коли виявляють шийно-грудний остеохондроз, лікування часто супроводжується збоями в роботі міокарда.
 6. Розширений аналіз крові з урахуванням 20 показників на сучасному лабораторному обладнанні.

Після проведення діагностики вибирається схема для лікування остеохондрозу.

Грудний, поперековий і шийний остеохондроз: лікування в Києві 

Клініка Медеус пропонує пацієнтам найкраще обладнання для лікування остеохондрозу. Професійні лікарі з багаторічним досвідом роботи підбирають ефективну терапію в кожному конкретному випадку. Лікування остеохондрозу шиї, грудного відділу та попереку відбувається за допомогою наукових технологій, які усувають захворювання на клітинному рівні:

 1. Застосування електромагнітних хвиль і полів. Проникаючи в тканини хребта, електромагнітне випромінювання полегшує біль у хребті, стимулює клітинний метаболізм і підвищує кровопостачання в дисках, сприяючи їх регенерації.
 2. Пептидна терапія дає змогу поліпшити стан хребта під час лікування остеохондрозу 2 ступеня. А також у разі хронічного остеохондрозу. Пептиди активізують регенерацію пошкоджених тканин, сприяючи загоєнню і зміцненню структур хребта. Внутрішньовенна терапія (крапельниці), своєю чергою, забезпечують доставку необхідних поживних речовин в організм для підтримки здоров'я і прискорення процесу відновлення. Цей комплексний підхід дає змогу ефективно боротися з остеохондрозом і покращувати якість життя пацієнтів.
 3. Зняття больових відчуттів хронічного остеохондрозу. Глибокий релаксувальний ефект і зняття болю відбуваються під час газотерапії. Ксенон і водень допомагають домогтися розслаблення, зняти дискомфорт, біль і знизити запалення.
 4. Підтримка і відновлення пошкоджених дисків і тканин за допомогою клітинної терапії, а також терапії стовбуровими клітинами. Застосування технологій генної інженерії для лікування остеохондрозу 3 ступеня використовується в провідних клініках світу, а також у Медеус в Україні.

Повний курс терапії остеохондрозу займає 10 днів під наглядом досвідчених лікарів. Для більшості пацієнтів достатньо пройти 1-3 курси на рік, щоб почуватися добре при остеохондрозі. Лікування допомагає досягти відновлення клітин, підтримки тканин і полегшення больових відчуттів.

Лікування остеохондрозу в Києві: ціни

Клініка Медеус пропонує інноваційні технології для терапії захворювань хребта. Вартість лікування остеохондрозу в нашому центрі залежить від застосовуваних процедур. Терапія включає діагностику, застосування пептидних і клітинних препаратів, газотерапії для відновлення тканин. Детальніше про те, скільки коштує лікування остеохондрозу в "Медеус", уточнюйте в адміністраторів клініки.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії