Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування аутоімунних захворювань

У Medeus Medical Center лікування аутоімунних захворювань проходить із застосуванням електромагнітних хвиль широкого спектра та електромагнітних полів. Наша мета - забезпечити вам якнайкраще здоров'я та повернути до активного й радісного життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування аутоімунних захворювань у Києві в клініці Медеус

Medeus Medical Center пропонує комплекс заходів для усунення причин аутоімунних хвороб шляхом нормалізації імунітету та енергії клітин, а також видалення патогенних мікроорганізмів.

Наші фахівці проведуть глибоку діагностику із застосуванням передових світових технологій для виявлення першопричин порушень і підберуть ефективне лікування аутоімунного захворювання з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Усі ці заходи допоможуть вам якомога швидше відчути себе знову здоровою, активною людиною.     

Лікування аутоімунних захворювань

Що таке аутоімунні захворювання: причини та лікування

Імунна система людини має захищати її від усіляких вірусів, бактерій і грибів, які потрапляють в організм ззовні, а також контролювати знищення власних недієздатних клітин, що стали небезпечними. Так, наприклад, імунітет бореться з пухлинними утвореннями.

Коли в імунній системі відбувається збій, нормальні клітини сприймаються нею, як чужорідні, небезпечні речовини, які необхідно придушити. Внаслідок цих процесів в організмі розвивається аутоімунне захворювання, лікування якого має низку складнощів і особливостей. Уже на етапі діагностики можуть виникнути труднощі: багато хвороб протікають без характерних симптомів. 

Абсолютно будь-яка частина тіла може бути схильна до аутоімунного захворювання (АЗ). Загалом відомо понад 60 АЗ, найпоширенішими з яких вважають:

До сьогодні не відома справжня природа АЗ. Вчені активно проводять дослідження і вже назвали головних її "винуватців":

 • бактерії/віруси;
 • лікарські препарати;
 • подразники хімічної природи або з навколишнього середовища;
 • генетична спадковість.
Аутоімунне захворювання лікування

Фактори ризику появи АЗ

Незважаючи на невизначену природу виникнення аутоімунних захворювань, лікуванню і профілактиці може сприяти розуміння факторів ризику утворення порушень. До них відносять:

 • Генетичну схильність - ризик розвитку безпосередньо залежить від сімейного анамнезу.
 • Стать - у жінок частіше спостерігаються аутоімунні захворювання, ніж у чоловічої половини населення, можливо через гормональні особливості організму.
 • Вік - люди середнього та похилого віку рідше потрапляють до групи ризику.
 • Етнос - представники деяких етносів частіше схильні до порушень у роботі імунної системи.
 • Інфекційні хвороби - конкретної ролі вірусів і бактерій у розвитку АЗ вчені ще не визначили, але деяку залежність уже доведено.   

Лікування аутоімунних захворювань: симптоми

Оскільки порушення імунітету можуть проявлятися в будь-якій частині тіла, немає конкретних, однакових симптомів АЗ. Основним симптомом називають запалення. У ділянці ураження спостерігаються почервоніння, підвищення температури, набряклість, больові відчуття. Крім того, за лікуванням аутоімунних захворювань часто звертаються пацієнти з:

 • зниженою вагою; 
 • підвищеними потовиділенням і температурою тіла;
 • поганим апетитом;
 • високою стомлюваністю і слабкістю;
 • болем у суглобах;
 • порушеннями шкірних покривів.
Аутоімунні захворювання лікування

Аутоімунні захворювання: професійне лікування в Києві  

Перед постановкою діагнозу і вибором лікування в медичному центрі Medeus Medical Center проводять ретельну діагностику, яка складається з декількох етапів:

 1. Огляду та бесіди з досвідченим лікарем. Спеціаліст повноцінно виявляє й аналізує всі ваші скарги та симптоми.
 2. Всебічного обстеження та оцінки стану організму на діагностичному комплексі TimeWaver Med.
 3. Діагностики стану та виявлення можливих патологій нервової системи за допомогою передового методу з використанням Шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом.
 4. УЗД внутрішніх органів для отримання детальної інформації про їхній стан. Проводиться досвідченим фахівцем прямо в нашому кабінеті. 
 5. ЕКГ, яке дає нам змогу оцінити роботу вашого серця і виявити можливі аномалії.
 6. Загального розгорнутого аналізу крові з додатковими параметрами, що допомагає отримати повну картину вашого здоров'я.
 7. Оцінки лікаря-фахівця результатів ваших досліджень. Після чого проводиться консультація і призначається індивідуальне лікування.

У Медеус у Києві лікування аутоімунних захворювань проходить із застосуванням електромагнітних хвиль широкого спектра та електромагнітних полів. 

Крім того, в терапії використовують такі методи: 

 • Пептидна і внутрішньовенна терапія препаратами останніх розробок для швидкої регенерації, ліквідації запалень, нормалізації роботи імунної системи, детоксикації та відновлення (біорегуляторна терапія). 
 • Генна терапія - клітинна, імуноклітинна та лікування стовбуровими клітинами, які використовуються для відновлення імунної системи.
 • Медикаментозна і терапія газами (водень, ксенон) для досягнення найкращих результатів.

Один курс терапії становить 10 днів. Для лікування аутоімунних захворювань потрібно щонайменше 3 курси. Додатково, залежно від клінічної ситуації, можливе індивідуальне призначення препаратів для амбулаторного лікування.

Записатися на консультацію можна за контактними телефонами центру або заповнивши онлайн форму для зворотного зв'язку на сайті.

Наша головна мета - забезпечити вам якнайкраще здоров'я та повернути до активного й радісного життя.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії