Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Реабілітація після спортивних травм

Надаємо новітні стратегії з відновлення після спортивних травм, які базуються на всебічній діагностиці та індивідуалізованому підході до кожного пацієнта. Головна мета - забезпечити Вам найкраще здоров'я та повернути Вас до активного життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Ефективна реабілітація після спортивних травм

Спортивна реабілітація в центрі "Медеус" - це застосуванням сучасних методик, апаратури та медикаментів для ефективного відновлення після перенесених переломів, вивихів, розтягнень, а також операцій з приводу спортивних травм.

Спортивна реабілітація

Для чого потрібна реабілітація після спортивних травм

Регулярні заняття спортом зміцнюють здоров'я, але водночас є фактором підвищеного ризику для отримання травми. Спортивний травматизм вимагає особливого підходу до лікування, але крім цього необхідна грамотна реабілітація спортсменів після травм. Завдяки їй можна швидко повернути людину в спорт, оптимізувати стан її здоров'я і поліпшити результати лікування травми. У клініці Медеус ми використовуємо інноваційні підходи для реабілітації після спортивного травматизму. Вони включають як апаратні методики, так і медикаментозну терапію.

Реабілітація після спортивних травм

Відновлення після спортивних травм: проводимо діагностику організму

Стратегії центру Медеус у відновленні після спортивних травм базуються на індивідуалізованому підході до кожного пацієнта. Спортивна реабілітація завжди починається з покрокової діагностики. Вона допомагає виявити навіть приховані процеси в організмі, які могли розвинутися внаслідок травми. Діагностика включає такі етапи:

 1. Первинний огляд і докладне обговорення з лікарем усіх скарг, аналіз симптомів, пов'язаних зі спортивними травмами.
 2. Обстеження всього організму на комплексі Timewaver Med, що забезпечує всебічний аналіз поточного стану вашого організму в контексті спортивних ушкоджень і загалом.
 3. Застосування шолома ЕЕГ для аналізу стану нервової системи, що допомагає виявити можливі патології, пов'язані зі спортивними травмами.
 4. Проведення УЗД внутрішніх органів, які могли бути порушені під час спортивних травм.
 5. ЕКГ для оцінки роботи серця і виявлення можливих аномалій, які могли виникнути після травми.
 6. Загальний аналіз крові з додатковими параметрами для глибокої оцінки вашого здоров'я. Враховуються всі фактори, пов'язані з травмами, отриманими в спорті.

Мета реабілітації після спортивних травм - максимальне відновлення і підтримання оптимального стану здоров'я. Тому після аналізу всіх результатів розробляється індивідуальний план реабілітації в кожному окремому випадку. 

Ви також можете принести всі результати своїх попередніх обстежень (аналізів, МРТ, рентгена) на безкоштовну консультацію реабілітолога, щоб він призначив реабілітаційну схему в нашому центрі.

Відновлення після спортивних травм

Реабілітація та лікування спортивних травм у Медеус

Під час реабілітації після спортивної травми ми застосовуємо інноваційні підходи світової медицини. До них належать такі техніки:

 1. Лікування електромагнітними хвилями і полями для стимуляції кровообігу і загоєння ран, прискореної регенерації пошкоджених тканин, зняття набряку, запалення і болю. При цьому знижується запальний процес, викликаний спортивним травматизмом.
 2. Пептидна терапія. Застосовується для активізації біохімічних процесів і для прискореного відновлення тканин. Пептиди стимулюють клітинний поділ, забезпечують більш швидке утворення нових тканин і сприяють загоєнню спортивних ушкоджень.
 3. Біорегуляторна терапія за допомогою ін'єкцій. Допомагає відновити баланс біологічно активних речовин в організмі. Сприяє поліпшенню імунітету, активації процесів регенерації та забезпечує ефективний вплив на організм після спортивних травм.
 4. Генна і клітинна терапія, а також застосування стовбурових клітин сприяє комплексному відновленню після травматизму і регенерації тканин.
 5. Терапія воднем і ксеноном. Інгаляції сприяють зняттю запалення, розслабленню м'язів і усуненню болю.
 6. Полегшення неврологічних симптомів за допомогою методів стимуляції ЦНС і головного мозку.

Відновлення спортсменів після травм проходить курсом 10 днів у клініці. За необхідності курс може бути подовжено на кілька днів, або ж пацієнту пропонують пройти 1-3 курси з певним інтервалом.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії