Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Зробити УЗД

УЗД у нашій клініці здійснюється за допомогою інноваційного апарату, який забезпечує швидку і точну візуалізацію будь-якої ділянки тіла. За допомогою УЗД можна обстежити буквально всі ділянки тіла, при цьому не пошкоджуючи шкірний покрив і не проводячи складних маніпуляцій. Пропонуємо зробити УЗД за допомогою точної апаратури і під контролем досвідчених лікарів-діагностів.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

УЗД діагностика в Києві

Ультразвукове дослідження або УЗД - сучасна альтернатива багатьом інвазивним методам діагностики. За допомогою УЗД можна обстежити буквально всі ділянки тіла, при цьому не пошкоджуючи шкірний покрив і не проводячи складних маніпуляцій. 

Центр Medeus Medical Center пропонує зробити УЗД у Києві за допомогою точної апаратури та під контролем досвідчених лікарів-діагностів.

УЗД у клініці

Як працює метод УЗД

Ультразвукова діагностика є неінвазивним і безпечним методом. Її принцип заснований на дії ультразвукових хвиль. Вони генеруються за допомогою спеціального датчика і проходять через досліджувану область. Хвилі не завдають шкоди організму, але передають точне зображення на екран монітора. Таким чином, лікар бачить стан органів і систем візуально.

УЗД дає можливість зазирнути всередину організму за допомогою одного невеликого датчика і виявити низку патологій. Саме тому ультразвук залишається золотим стандартом діагностики низки захворювань.

Що показує ультразвукова діагностика

Якщо пройти УЗД на професійному обладнанні, можна побачити ряд захворювань просто на моніторі. Структура тканини, розмір органів, наявність новоутворень - усе це видно на УЗД.

Патології, які виявляють:

  • Новоутворення та пухлини.
  • Захворювання щитоподібної залози, такі як АІТ, гіпотиреоз, дифузний зоб.
  • Хвороби репродуктивної системи жінок і чоловіків - кістоз, ендометріоз, патології яєчників і матки, простатит,
  • Хвороби ШКТ - гастрит, холецистит, підозра на виразку.
  • Патології нирок і печінки та багато іншого.
УЗД діагностика

Показання, за яких потрібен запис на прийом УЗД

Зазвичай на УЗД направляють сімейний лікар або терапевт. Але призначити УЗД консультацію може будь-який фахівець - ендокринолог, мамолог, уролог, гінеколог, гастроентеролог і багато інших лікарів.

Записатися на прийом УЗД потрібно відразу, якщо ви виявили неприємні симптоми в будь-якій ділянці вашого тіла:

  • Біль у животі, правому підребер'ї, печія можуть свідчити про патологію ШКТ, тому гастроентеролог призначає УЗД органів черевної порожнини.
  • Біль у шиї, сильна втома і безсоння можуть свідчити про хвороби щитоподібної залози. Попросіть в ендокринолога направлення на УЗД. 
  • Біль у кінцівках, тілі свідчать про патологію опорно-рухового апарату, тому ортопед або травматолог також направляють на УЗД.
  • Болі внизу живота, безпліддя, збитий менструальний цикл у жінок - сигнал до перевірки органів малого таза.

Записатися на УЗД у Києві також необхідно в плановому порядку. Ультразвукова діагностика є частиною профілактичного обстеження в низці галузей - ендокринології, гінекології, урології, гастроентерології. Так, лікарі рекомендують щорічно робити УЗД щитоподібної залози, органів малого таза жінкам і чоловікам.

Якщо у вашій родині були випадки хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, то слід робити УЗД черевної порожнини також щороку.

Протипоказання до УЗД

УЗД не має виражених протипоказань. Ультразвукові хвилі жодним чином не чинять негативного впливу на організм. Вони не випромінюють згубну радіацію, як рентген-апарат, а просто проходять через тканини й органи.

УЗД показано дітям і навіть вагітним жінкам. Ба більше, саме за допомогою УЗД можна безпечно обстежити плід в організмі матері. Це дає змогу виявити можливі патології в розвитку, встановити небезпеку і припинити її.

Підготовка до УЗД

Зважайте на той факт, що вартість УЗД у Києві та правила підготовки до обстеження залежать від того, яку ділянку дивиться лікар під час процедури. Деякі види УЗД не потребують підготовки зовсім, а перед проведенням інших потрібно дотримуватися низки правил.

Якщо робити УЗД м'яких тканин, щитоподібної та передміхурової залози, тимуса, то готуватися до них не потрібно. Перед обстеженням інших областей дотримуйтеся таких рекомендацій:

УЗД органів черевної порожнини

Необхідно прийти в клініку натщесерце з очищеним шлунком. Тому почніть підготовку за тиждень. Не їжте жирної та смаженої їжі, продукти, які сприяють газоутворенню. Не пийте газовану воду та алкоголь.

Не приймайте їжу за 6-8 годин до процедури. Краще пройти УЗД черевної порожнини вранці, а повечеряти до 18 години вечора напередодні. Перед візитом спорожніть кишківник або поставте очисну клізму.

УЗД нирок і сечового міхура

Дослідження сечового міхура відбувається з повним органом. Тому перед діагностикою потрібно випити 0,5-1 л простої негазованої води й не ходити в туалет. 

УЗД органів малого таза 

Трансабдомінальне УЗД (через живіт) вимагає такої ж підготовки, як і під час обстеження сечового міхура. Випийте воду за кілька годин до процедури, і не відвідуйте туалет.

УЗД молочних залоз

Цей вид обстеження варто проводити в певний день менструального циклу.  Зазвичай лікарі просять пройти УЗД грудей у проміжку 7-14 день циклу.

Важливо виконувати всі рекомендації лікаря, щоб УЗД пройшло комфортно, точно й ефективно.

Ультразвукова діагностика

УЗД у клініці Medeus Medical Center

Ультразвукова діагностика в нашому центрі є елементом комплексного обстеження організму, і не проводиться як окрема процедура. Якщо ви збираєтеся пройти УЗД у Києві в центрі "Медеус", вам необхідно знати про правила проведення і про апаратуру, яка використовується.

Ультразвукова діагностика проводиться в окремому кабінеті в комфортних умовах. Лікар-діагност проводить датчиком УЗД-апарата по потрібній ділянці, і картинка із зображенням органів передається на екран.

У Medeus Medical Center запис УЗД здійснюється за допомогою інноваційного апарату. Він не займає багато місця, на відміну від громіздкої звичної техніки.

Лікарі використовують портативний датчик УЗД, який забезпечує швидку і точну візуалізацію будь-якої ділянки тіла.

Пристрій являє собою компактний датчик УЗД Butterfly iQ+ Ultrasound, який підключається до смартфона, комп'ютера або планшета. Незважаючи на мініатюрний розмір, апарат містить унікальний чип, на якому записано 20 програм і 4 режими для проведення ультразвукової діагностики. З його допомогою можна обстежити практично всі органи і системи, не використовуючи додаткове обладнання.

Після запису УЗД результат виводиться на будь-який носій інформації або надсилається на вашу пошту. 

УЗД у Києві: ціна та від чого вона залежить

Незаперечною перевагою обстеження є його вартість. Зробити УЗД у Києві за ціною, нижчою за МРТ, рентген і КТ, цілком можливо. Це один із найдоступніших видів інструментальної діагностики, тому УЗД дуже популярне серед лікарів і пацієнтів.

Ціни на УЗД у Києві дуже різні. Ви маєте право на безкоштовне ультразвукове обстеження в державній поліклініці або лікарні. Але запис на УЗД без оплати може бути на місяць наперед. Це не варіант, якщо обстежитися потрібно в терміновому порядку.

Тому багато хто воліє пройти діагностику в приватній клініці. Послуга УЗД в центрі Medeus Medical Center проводиться на новітньому технологічно точному апараті. Це приваблює пацієнтів у наш центр.

Скільки коштує УЗД у Києві в центрі "Медеус" і як записатися на прийом, уточнюйте в адміністраторів клініки. Пам'ятайте: вчасно проведена діагностика може врятувати здоров'я, нерви та навіть життя. Прайс на УЗД залежить від багатьох нюансів, детально дізнатися про нього можна безпосередньо в медичному центрі.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії