Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування бронхіальної астми

Наші схеми лікування бронхіальної астми ґрунтуються на інноваційних розробках світової медицини, де ми успішно застосовуємо електромагнітні хвилі широкого спектра та електромагнітні поля.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Ефективне лікування бронхіальної астми в Medeus Medical Center

Бронхіальна астма є одним із найпоширеніших захворювань. В Україні від цієї недуги страждає близько 1,5 мільйона осіб. Для патології характерне звуження та набряк дихальних шляхів із виділенням в'язкого слизу. Хвороба негативно впливає на здоров'я, тому що може спричиняти задишку, кашель і напади задухи.

Щоб упоратися з бронхіальною астмою, лікування потрібно починати якомога раніше. Для цього звертайтеся в медичний центр "Медеус", де працюють кваліфіковані фахівці, які використовують передове і сучасне медичне обладнання, що не має аналогів в Україні.

Лікування бронхіальної астми у дорослих: причини виникнення патології

Зазвичай захворювання розвивається через комплекс чинників, а не якусь одну причину. Розглянемо найпоширеніші з них:

 • Генетична схильність. Якщо в людини є родичі з такою хворобою, збільшується ризик, що в майбутньому їй теж знадобиться лікування від астми. Це одна з основних причин розвитку хвороби в дорослих і дітей.
 • Вплив шкідливих речовин. Це найбільш застосовно до співробітників підприємств, на яких їм доводиться регулярно взаємодіяти з пилом або парами шкідливих хімічних сполук.
 • Екологічні чинники. Відомо, що люди частіше страждають від бронхіальної астми, якщо вони вдихають повітря з безліччю аерополютантів (шкідливі та/або токсичні забруднення).
 • Алергени. Погіршення стану може відбуватися через контакт людини з шерстю тварин, косметикою та іншими алергенами. Через це виникає напад бронхіальної астми: лікування передбачає використання інгалятора з ліками. Якщо ви вже використовуєте інгалятор, все одно варто записатися в клініку Медеус на обстеження.
 • Куріння тютюну. Під час вдихання диму в людини відбувається скорочення м'язів бронхів. Це призводить до розвитку запалення і звуження дихальних шляхів, а також нападів задухи. У разі регулярного куріння у здорової людини можуть розвиватися не тільки хронічні захворювання (астма), а й бронхіт або інші подібні патології.
Бронхіальна астма

Особливості харчування

Якщо у пацієнта хронічна бронхіальна астма, лікування повинно включати не тільки приймання ліків, а й зміни в раціоні. Це важливо, тому що надлишок омега-6 жирних кислот, як і нестача омега-3, призводять до запалення в бронхах. Через це збільшується ризик як виникнення чергового нападу, так і розвитку астми.

Важлива інформація про лікування від бронхіальної астми

Методики лікування підбирають залежно від стану пацієнта, а також форми хвороби. Астма має дві форми:

 • Алергічну (атопічну). Мова про захворювання, яке виникає після контакту з алергенами: пилком рослин, звичайним пилом, шерстю тварин тощо.
 • Неалергічну. Астма, лікувати яку потрібно після детального обстеження в клініці. Це важливо, тому що хвороба в цій формі розвивається на тлі інфекційних патологій, стресів та інших факторів ризику.

Більшість пацієнтів страждають від персистуючої форми хвороби, яка має три ступені:

 • Легкий. Ступінь, за якого буває як 1 напад на тиждень, так і щоденні епізоди задухи. Протягом місяця можуть відбуватися 2-3 нічних загострення. Зауважимо, що ступінь не завжди легко визначити одразу, бо за наявності інших хвороб, таких як гайморит, стан пацієнта може погіршуватися.
 • Середня. Задишка та інші симптоми виникають щодня, тому потрібно регулярно використовувати інгалятор для купірування хвороби. Нічні напади бувають 1 раз на тиждень або частіше.
 • Важка. Бронхіальна астма 3 ступені, лікування якої слід починати негайно. У людини щодня виникають серйозні загострення, які суттєво обмежують її повсякденну діяльність. Як правило, лікування бронхіальної астми важкого ступеня передбачає прийом різних препаратів. Одночасно з цим лікарі застосовують сучасне обладнання, щоб відновити правильну роботу імунної системи й нейтралізувати запалення бронхів.
Алергічна бронхіальна астма

Діагностика та лікування бронхіальної астми в клініці Медеус

Першим і важливим кроком у боротьбі з будь-якою патологією є діагностика. Лікарі Medeus Medical Center використовують інноваційне обладнання, щоб провести ретельне обстеження пацієнта і почати результативне лікування персистуючої бронхіальної астми.

Етапи діагностики

Діагностика включає кілька етапів:

 • Досвідчений фахівець проводить огляд і розмовляє з вами, щоб виявити всі симптоми й проаналізувати ваші скарги.
 • За допомогою діагностичного комплексу Timewaver Med ми проведемо всебічне обстеження. Це дасть змогу оцінити стан вашого організму і дихальних шляхів, а також визначити причину патології.
 • Під час діагностики вашого стану і для виявлення патологій нервової системи лікарі користуються передовою методикою. Вона включає використання Шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом.
 • Оскільки лікування бронхіальної астми в міжнападний період вимагає актуальну інформацію про стан ваших внутрішніх органів, лікар проведе УЗД. Процедура здійснюється прямо в нашому кабінеті.
 • Для оцінки роботи серця додатково проводиться ЕКГ.
 • Останнім етапом стане загальний розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами. Він дасть змогу фахівцям отримати всю інформацію про ваше здоров'я.

Ґрунтуючись на результатах обстеження, лікарі підберуть сучасні методи лікування бронхіальної астми, які будуть найефективніші конкретно для вас.

Діагностика та лікування бронхіальної астми

Як проводиться лікування атопічної бронхіальної астми в Києві 

Схеми лікування в клініці "Медеус" ґрунтуються на успішному застосуванні електромагнітних полів, а також хвиль широкого спектра та інших сучасних методиках. Ми застосовуємо різні передові методи лікування бронхіальної астми в період ремісії:

 • Пептидна, а також внутрішньовенна терапія препаратами останніх розробок. Вони призначені для прискорення регенерації клітин, усунення запалення, нормалізації роботи імунної системи, детоксикації та відновлення (біорегуляторна терапія).
 • Генна, клітинна та імуноклітинна терапії, включно з лікуванням столовими клітинами. Таке лікування за бронхіальної астми дає змогу відновити роботу імунної системи.
 • Терапія газами (ксенон, водень) і медикаментозне лікування забезпечать найкращі результати.

Курс лікування в клініці Медеус зазвичай становить 10 днів. Однак для аутоімунних хвороб потрібно від 3 курсів. Якщо вас цікавить лікування загострення бронхіальної астми, залежно від клінічної картини ми можемо індивідуально призначити вам ефективні препарати.

Наша головна мета - забезпечити вам відмінне здоров'я і допомогти повернутися до активного і радісного життя. Ми беремося також за лікування бронхіту при бронхіальній астмі, синуситу, і багатьох інших захворювань. Зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб отримати персональну консультацію.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії