Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування хронічних захворювань

Використовуємо глибинну діагностику, щоб виявити першопричину захворювання. Застосовуємо інноваційні методи лікування задля регенерації та відновлення на всіх рівнях, починаючи з клітинного.

Хронічні захворювання супроводжують людину все життя і розвиваються на фоні психоемоційних стресів, незбалансованого харчування, низької активності та шкідливих звичок, некоректного лікування.

Ми пропонуємо процедури, які відновлять баланс у вашому організмі, усунуть хронічне захворювання або переведуть його в стан тривалої ремісії. 

Які проблеми вирішуємо

  1. Хронічні захворювання та болі
  2. Порушення гормонального фону
  3. Розлади імунітету
  4. Порушення роботи всіх систем організму

Процедури

Лікування цукрового діабету 2 типу

Медичний центр Medeus Medical Center пропонує лікування цукрового діабету 2-го типу в Києві із застосуванням інноваційних технологій. Це унікальні розробки світової медицини, які застосовуються провідними клініками світу.

Лікування непереносимості глютену

Наш підхід до лікування непереносимості глютену забезпечує ефективне усунення цього стану і мінімізацію можливих ускладнень. Пропонуємо інноваційні схеми лікування, які недоступні в більшості клінік України.

Лікування непереносимості лактози

Наш підхід до лікування непереносимості лактози забезпечує ефективне подолання цього стану і зниження можливих ускладнень. Ключовим етапом нашого підходу є комплексна діагностика. Досвідчені фахівці клініки Medeus гарантують повне відновлення Вашого здоров'я.

Лікування хламідіозу

Здійснюємо комплексну діагностику та лікування хламідіозу. Лікування хламідіозу включає: застосування електромагнітних полів і хвиль, біорегуляторну терапію, пептидну терапію, газову терапію. Наші фахівці розроблять для Вас індивідуальну схему лікування з урахуванням усіх особливостей вашого організму.

Крапельниці

Основоположний принцип біорегуляторної системної терапії (ВST) полягає в тому, що лікарські препарати з біорегуляційними властивостями сприяють відновленню здатності організму до саморегуляції та самовідновлення завдяки одночасному впливу на кілька мішеней у порушених механізмах унаслідок захворювання.

Лікування стрептококів

У нашому медичному центрі ми пропонуємо комплексну діагностику та лікування інфекції стрептокока, використовуючи комплексний підхід і сучасні методи терапії. Гарантуємо повне відновлення Вашого здоров'я.

Лікування стафілокока

У нашому медичному центрі ми пропонуємо весь спектр діагностики та лікування інфекції стафілокока, включаючи комплексний підхід і сучасні методи терапії. Перш за все, ми дотримуємося принципу всебічної діагностики для точного визначення стану пацієнта і вибору найбільш ефективної стратегії лікування.

Лікування фарингіту

У медичному центрі Medeus використовуються передові методи лікування фарингіту, забезпечуючи пацієнтам швидке відновлення, поліпшення якості життя і запобігання ускладнень, пов'язаних із цим захворюванням.

Крапельниці з глутатіоном

У нашому медичному центрі ми активно використовуємо глутатіон як потужний препарат у рамках біорегуляторної терапії. Біорегуляторна терапія глутатіоном спрямована на посилення рівня глутатіону в організмі, що сприяє оптимізації його функцій і забезпечує позитивний ефект.

Дослідження геному

Генетичне дослідження якості життя - це потужний інструмент, який допомагає рано виявляти генетичні ризики та вживати заходів для їх усунення. Рання діагностика дасть змогу запобігти та мінімізувати вплив генетичних розладів на якість Вашого життя.

IV терапія

Препарати з біорегуляційними властивостями сприяють відновленню здатності організму до саморегуляції та самовідновлення за рахунок одночасного впливу на кілька мішеней у порушених механізмах внаслідок захворювання.

Лікування ендометріозу

У медичному центрі Medeus використовуються передові методи лікування ендометріозу, націлені на досягнення найкращих результатів. Команда досвідчених лікарів проведе повну перевірку стану Вашого здоров'я і розробить унікальну програму лікування ендометріозу.

Лікування виразкового коліту

У нашому медичному центрі застосовуються передові методи лікування неспецифічного виразкового коліту, які орієнтовані на досягнення оптимальних результатів. Після ретельної діагностики, фахівці розробляють індивідуальну схему лікування, засновану на передових технологіях.

Лікування алергічного дерматиту

Пропонуємо комплексну діагностику та лікування алергічного дерматиту. Наші методи включають використання передового діагностичного обладнання, яке надає повну інформацію про стан Вашої шкіри, підтвердити або спростувати діагноз алергічний дерматит.

Лікування себорейного дерматиту

Надаємо всебічну допомогу під час діагностики та лікування себорейного дерматиту, ліквідуємо симптоми та забезпечуємо повну реабілітацію після хвороби. У нашому медичному центрі використовуються передові методи лікування себорейного дерматиту, націлені на досягнення найкращих результатів.

Лікування атопічного дерматиту

Проводимо комплексну діагностику для лікування атопічного дерматиту. Наша схема лікування атопічного дерматиту включає в себе інноваційні методи, засновані на використанні електромагнітних хвиль і електромагнітних полів широкого спектра.

Лікування дерматиту

Комплексна діагностика для ефективного лікування дерматиту. Наша схема лікування дерматиту включає в себе інноваційні методи, засновані на використанні електромагнітних хвиль і електромагнітних полів широкого спектра. Застосовуємо сучасні біотехнології для прискорення процесу регенерації шкіри.

Внутрішньовенна терапія

Внутрішньовенна біорегуляторна терапія являє собою передовий метод лікування, покликаний не просто маскувати симптоми, а усувати кореневі причини захворювань. Біорегулятори, що використовуються в нашому медичному центрі, спеціально розроблені для корекції метаболічних і вікових змін в організмі.

Лікування гаймориту

В основі нашого підходу до лікування гаймориту лежить комплексна діагностика за допомогою сучасного обладнання та новітніх світових методик. Досвідчені фахівці клініки Medeus гарантують повне відновлення Вашого здоров'я.

Лікування бронхіту

Фахівці клініки Medeus надають підтримку в разі діагностики та лікування бронхіту, проводимо комплексне обстеження всього організму для виявлення можливих чинників, що впливають на стан Ваше здоров'я.

Лікування дуоденіту

Надаємо всебічну допомогу під час діагностики та лікування дуоденіту, ліквідуємо симптоми та забезпечуємо повну реабілітацію після хвороби. У нашому медичному центрі використовуються передові методи лікування, націлені на досягнення найкращих результатів.

Лікування герпесу

Наш центр надає сучасні методи лікування герпесу, фахівці проведуть всебічну діагностику Вашого здоров'я і розроблять індивідуальну схему лікування з огляду на особливості Вашого організму і патологічний процес.

Лікування харчової алергії

Для виявлення харчових алергій і непереносимостей у центрі Medeus використовують сучасні методи дослідження: діагностика на аналізаторі Timewaver, за допомогою якого ми можемо виявити природу алергічної реакції або непереносимості.

Фотобіомодуляція Theralight 360

Фотобіомодуляція (PBM), також відома як низькорівнева квантова терапія, полягає у використанні червоного та ближнього інфрачервоного світла певних довжин хвиль для стимуляції загоєння, полегшення болю та зменшення запалення.

Лікування синуситу

Medeus центр надає сучасні методи лікування синуситу, фахівці проведуть всебічну діагностику Вашого здоров'я за допомогою інноваційних методів, розроблять індивідуальну програму лікування, з огляду на особливості Вашого організму і патологічний процес.

Лікування бронхіальної астми

Наші схеми лікування бронхіальної астми ґрунтуються на інноваційних розробках світової медицини, де ми успішно застосовуємо електромагнітні хвилі широкого спектра та електромагнітні поля.

Лікування енцефалопатії

У центрі Medeus зібрані передові технології світу для лікування енцефалопатії, підтверджені дослідженнями і науковими спільнотами. Досвідчені фахівці клініки Medeus гарантують повне відновлення Вашого здоров'я.

Лікування постінсультних парезів

Представляємо інноваційний пакет для лікування постінсультних станів. Ми зібрали передові технології світу для терапії в нашому центрі, підтверджені дослідженнями та науковими спільнотами. За цими технологіями майбутнє неврології.

Лікування хронічної втоми

Наші методи в боротьбі з хронічною втомою забезпечують ефективне подолання цієї недуги і зниження можливих ускладнень. Досвідчені фахівці клініки Medeus гарантують повне відновлення Вашого здоров'я.

Лікування порушення толерантності до глюкози

Наші фахівці готові провести всебічну діагностику Вашого стану здоров'я і розробити персоналізовану терапевтичну програму лікування порушення толерантності до вуглеводів, враховуючи особливості Вашого організму.

Лікування рефлюксного езофагіту

В основі нашого підходу до лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби лежить комплексна діагностика організму за допомогою сучасного обладнання та новітніх світових методик. У лікуванні ми спираємося на інноваційні підходи світової медицини і застосовуємо електромагнітні хвилі широкого спектра та електромагнітні поля.

Лікування судинної дистонії

Фахівці клініки готові надати Вам підтримку в разі дистонії судин і провести комплексне обстеження всього організму для виявлення можливих чинників, що впливають на стан Ваше здоров'я.

Лікування гігроми

У нашому центрі Ви отримаєте курс лікування гіроми без хірургічного втручання. Фізіотерапевтичне лікування із застосуванням електромагнітних полів і хвиль вже за кілька сеансів дасть змогу зменшити, а після кількох курсів прибрати гірому і пов'язані з нею симптоми назавжди.

Лікування дисбактеріозу

Наш центр надає сучасні методи лікування дисбактеріозу, фахівці проведуть всебічну діагностику Вашого здоров'я за допомогою інноваційних методів, розроблять індивідуальну програму лікування з огляду на особливості Вашого організму та патологічний процес.

Лікування аднекситу

У нашому центрі діагностика та лікування аднекситу проводяться із застосуванням сучасного обладнання та новітніх світових методик терапії. Головна мета Medeus Medical Center і його команди - забезпечити пацієнтам найкраще здоров'я і повернути до активного і радісного життя.

Лікування панкреатиту

Лікування уретриту

Наші фахівці допоможуть Вам виявити причину уретриту, усунути неприємні симптоми, а також розроблять індивідуальну схему лікування, враховуючи особливості Вашого організму. Важливо пам'ятати, що ми також приділяємо увагу Вашій повній реабілітації, щоб Ви могли повернутися до нормального життя якомога швидше!

Лікування панкреатиту

Лікування циститу

У нашому медичному центрі ми готові надати підтримку в подоланні циститу. Наша мета - позбавити Вас неприємних симптомів та усунути причину проблеми, забезпечивши повне відновлення вашого здоров'я.

Лікування пієлонефриту

В основі нашого підходу до лікування пієлонефриту лежить комплексна діагностика організму за допомогою сучасного обладнання та новітніх світових методик. У лікуванні ми спираємося на інноваційні підходи світової медицини і застосовуємо електромагнітні хвилі широкого спектра та електромагнітні поля.

Лікування холангіту

Наша клініка виділяється спеціалізованим комплексним підходом до діагностики та інноваційних методів лікування холангіту. Команда досвідчених лікарів проведе повну перевірку Вашого стану і розробить унікальну програму лікування.

Лікування дискінезії жовчовивідних шляхів

Наша клініка спеціалізується на комплексному методі діагностики та лікування дискенезії жовчовивідних шляхів. Лікарі проведуть повну діагностику Вашого здоров'я і розроблять індивідуальну програму, враховуючи унікальні особливості Вашого організму і характер захворювання.

Лікування холециститу

Наш центр надає сучасні методи лікування холециститу, фахівці проведуть всебічну діагностику Вашого здоров'я і розроблять індивідуальну схему лікування, з огляду на особливості Вашого організму і патологічний процес.

Виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки

Наші фахівці допоможуть Вам у боротьбі з виразковою хворобою, позбавивши Вас від її неприємних симптомів і збільшивши тривалість Вашого життя. Головна мета Medeus Medical Center і його співробітників - забезпечити пацієнтам найкраще здоров'я і повернути до активного і радісного життя.

Лікування коліту

У нашому медичному центрі ми готові допомогти Вам позбутися коліту, усунути неприємні симптоми, а також продовжити життя. Важливо пам'ятати, що ми також приділяємо увагу Вашій повній реабілітації, щоб Ви могли повернутися до нормального життя якомога швидше!

Лікування панкреатиту

Проводимо повну діагностику Вашого здоров'я і створюємо персональну терапевтичну програму, враховуючи особливості Вашого організму і характер захворювання. Наша діагностика панкреатиту включає в себе як сучасні апаратні методи, так і стандартні дослідження.

Лікування простатиту

У нашому центрі діагностика та лікування простатиту проводяться із застосуванням сучасного обладнання та новітніх світових методик терапії. Головна мета Medeus Medical Center і його співробітників - забезпечити пацієнтам найкраще здоров'я і повернути до активного і радісного життя.

Аутоімунний тиреоїдит

Наші методи лікування аутоімунного тиреоїдиту забезпечують ефективне подолання захворювання та зменшення можливих ускладнень. Команда досвідчених лікарів із багаторічним досвідом діагностики та лікування гарантує відновлення Вашого здоров'я.

Лікування псоріазу

У нашому центрі під час лікування псоріазу ми проводимо ретельну діагностику, яка включає огляд і бесіду з досвідченим лікарем для повного виявлення скарг і симптомів. Далі, ми використовуємо комплексний діагностичний метод Timewaver Med, а також передовий метод з використанням Шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом.

Цитомегаловірус

Лікарі нашого медичного центру проведуть ретельну діагностику стану здоров'я і розроблять індивідуальну схему лікування цитомегаловірусу, з огляду на особливості вашого організму і патологічний процес. Ми пропонуємо інноваційні схеми лікування, які недоступні в більшості клінік України.

Вірус Епштейна-Барр

Лікування в нашій клініці дозволяє ефективно подолати вірус Епштейна-Барр, мінімізуючи виникнення ускладнень. Наша команда лікарів-професіоналів з багаторічною практикою діагностики та лікування забезпечить відновлення і збереження вашого здоров'я.

Лікування гастриту

Наші лікарі починають ефективне лікування гастриту з ретельної діагностики, яка включає кілька етапів. Лікування гастриту в Києві в центрі Медеус унікальне, адже ми пропонуємо інноваційні схеми, які недоступні в більшості клінік України.

Хелікобактер Пілорі

У Medeus Medical Center ми застосовуємо передові методи лікування бактерії Хелікобактер Пілорі, фокусуємося на досягненні найкращих результатів. Ваша індивідуальна ситуація завжди враховується під час діагностики та лікування, щоб забезпечити максимально ефективний підхід до вашого одужання.

Ревматоїдний артрит

У нашому медичному центрі ми готові допомогти Вам подолати ревматоїдний артрит, усунути симптоми та ліквідувати причину патології, а також забезпечити повну реабілітацію з використанням інноваційних технологій і методик.

Лікування артрозу

Для отримання максимально ефективного результату під час лікування артрозу суглобів у клініці Medeus Medical Center використовуємо: електромагнітне поле і хвилі широкого спектра, застосовуємо пептидну і внутрішньовенну терапії. Під час лікування завжди враховується індивідуальна клінічна ситуація кожного пацієнта.

Остеохондроз

Наші лікарі готові допомогти вам подолати проблеми, усунути симптоми та забезпечити повну реабілітацію після лікування остеохондрозу. Клініка Медеус пропонує інноваційні технології для терапії захворювань хребта.

Хвороба Крона

У нашому медичному центрі використовуються передові методи лікування хвороби Крона, націлені на досягнення найкращих результатів. Під час діагностики та лікування завжди враховуємо індивідуальну ситуацію пацієнта для максимально ефективного підходу для одужання.

Лікування невралгії сідничного нерва

Надаємо всебічну допомогу під час лікування невралгії сідничного нерва, ліквідовуємо симптоми та забезпечуємо повну реабілітацію. У нашому медичному центрі використовуються передові методи лікування, націлені на досягнення найкращих результатів.

Лікування міжреберної невралгії

У нашому медичному центрі Medeus Medical Center ми готові допомогти вам подолати міжреберну невралгію, усунути симптоми і ліквідувати причину патології, а також забезпечити повну реабілітацію.

Сухий флоатинг

Флоатинг - це особливий терапевтичний метод, за допомогою якого досягається глибока релаксація. Унікальна та інноваційна система Zerobody дає змогу перебувати на поверхні води завдяки м'якій запатентованій мембрані. Вам не потрібно роздягатися або безпосередньо контактувати з водою: просто лягайте, розслабляйтеся й отримуйте результат.

Транскраніальна електростимуляція мозку

Представляємо комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою для лікування нейродегенеративних захворювань. Методика дає змогу проводити нейростимуляцію глибоких тканинних структур для лікування багатьох спадкових і генетично зумовлених захворювань.

Лікування панкреатиту

Загальний аналіз крові

Загальний розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами виконується на автоматичному гематологічному аналізаторі MicroCC-20Plus, HTI, США. Під час аналізу оцінюється 20 параметрів крові, з диференціюванням лейкоцитів, використовуємо передові лабораторні технології, реагенти на Ваш аналіз будуть готові протягом 1 хвилини.

Зробити УЗД

УЗД у нашій клініці здійснюється за допомогою інноваційного апарату, який забезпечує швидку і точну візуалізацію будь-якої ділянки тіла. За допомогою УЗД можна обстежити буквально всі ділянки тіла, при цьому не пошкоджуючи шкірний покрив і не проводячи складних маніпуляцій. Пропонуємо зробити УЗД за допомогою точної апаратури і під контролем досвідчених лікарів-діагностів.

Магнітотерапія

Лікування високоінтенсивним электромагнітним полем, компания BTL представляє інноваційний та ефективний фізіотерапевтичний метод лікування. Високоінтенсивна магнітотерапія швидко усуває больові відчуття на будь-яких стадіях розладів - хронічних або гострих. Широкий діапазон частот дозволяє використовувати надінтенсивне магнітне поле на будь-якій стадії болісного стану пацієнта.

Стовбурові клітини, стовбурова терапія

Генна терапія є новим лікувальним підходом у медицині, який спрямований на виправлення порушень у генетичній інформації організму з метою лікування та запобігання захворюванням. Вона є перспективною можливістю для лікування багатьох спадкових і генетично зумовлених захворювань.

Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС)

Транскраніальна магнітна стимуляція (TMS) - це неінвазивна форма нейростимуляції, яка відрізняється від інших інвазивних і глибоких стимуляцій мозку, що вимагають імплантації пристроїв в організм пацієнта. Ми представляємо комплекс неінвазивної глибокої транскраніальної стимуляції головного мозку з нейровізуалізаційною системою для лікування нейродегенеративних захворювань.

Повна діагностика організму

Діагностика в нашому центрі посідає основоположну роль. Виявлення причини та причинно-наслідкового зв'язку дає можливість вчасно запобігти розвитку хвороби, перемогти хворобу за її наявності. Ми проводимо комплексну діагностику всього організму із застосуванням як інноваційних апаратних методик так і стандартних досліджень.

Ксенотерапія

Проведені дослідження довели наявність у ксенону цілого спектра фармакологічних ефектів: аналгетичного, спазмолітичного, анксіолітичного, ноотропного, нейропротекторного, кардіотонічного, імуностимулюючого, антиаритмічного.

Лікування газами

Розслаблююча процедура, яка позитивно впливає на психоемоційний стан, покращує мозковий кровообіг та ефективно бореться із хронічними захворюваннями.

Пептидна терапія

Оновлює роботу клітин, сприяючи омолодженню організму та усуненню хронічних і генетичних захворювань.

Біорегуляторна терапія

Повертає здатність організму до саморегуляції й самовідновлення. Покращує імунітет, усуває хронічні захворювання, запобігає процесам старіння та має детоксикуючу дію.

Генна, клітинна, іммуноклітинна терапія

Забезпечує регенерацію на клітинному рівні. Підвищує опірну здатність імунітету, нормалізує гормональний фон, усуває хронічні стани й сприяє загальному оздоровленню.

Стимуляція головного мозку

Інноваційна методика дозволяє проводити нейростимуляцію глибоких тканьових структур й усувати симптоми хвороб Паркінсона, Альцгеймера, а також розсіяного склерозу та деменції.

Лікування електромагнітним полем та хвилями

Сприяє руйнації патогенних бактерій, вірусів та алергенів, активізуючи власні захисні функції організму. Оптимізує метаболізм клітин та організму в цілому, нормалізує роботу імунної та ендокринної систем. Допомагає в боротьбі з онкологією, хронічними захворюваннями та передчасним старінням.

Інші напрямки

Відновлення імунітету
Здоровʼя нервової системи та мозку
Контроль старіння

Ми розробили комплекс процедур, які допоможуть відновити імунну відповідь при дефіциті або гіперактивності імунної системи, алергіях, аутоімунних захворюваннях.

Відновлення нервової системи та лікування нейродегенеративних захворювань. Знижуємо тривожність, підвищуємо когнітивні функції мозку, покращуємо якість сну та попереджаємо депресію.

Детальніше

Процедури:

Крапельниці Крапельниці з глутатіоном Дослідження геному IV терапія Внутрішньовенна терапія Лікування нейродегенеративних захворювань Фотобіомодуляція Theralight 360 СДУГ (у дітей) Лікування постстресового синдрому (ПТСР) Лікування Альцгеймера Лікування постінсультних парезів Лікування безсоння Лікування невралгії сідничного нерва Лікування невралгії потиличного нерва Лікування міжреберної невралгії Невралгія Підвищення когнітивних функцій Лікування депресії Лікування неврозу Лікування Деменції Лікування панічних атак Сухий флоатинг Електроенцефалограма Транскраніальна електростимуляція мозку Загальний аналіз крові Зробити УЗД Магнітотерапія Стовбурові клітини, стовбурова терапія Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС) Повна діагностика організму Ксенотерапія Лікування газами Пептидна терапія Біорегуляторна терапія Генна, клітинна, іммуноклітинна терапія Стимуляція головного мозку Процедура Full Reboot Лікування електромагнітним полем та хвилями
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії