Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Реабілітація після переломів і травм

Наші методи реабілітації після переломів засновані на комплексній діагностиці та індивідуальному підході до кожного пацієнта. Головна мета - забезпечити Вам найкраще здоров'я і повернути Вас до активного життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Відновлення та реабілітація після перелому

Відновлення після переломів - процес не простий. Після того як людині зняли гіпс, необхідне поступове повернення рухових функцій, збільшення навантажень, розробка м'язів і зв'язок. Клініка Медеус пропонує сучасну реабілітацію після переломів з використанням унікальних сучасних технік.

Реабілітація після переломів

Додаткове лікування після переломів

Лікування перелому завжди пов'язане з тим, що деякий час людина проводить у гіпсі. Це допомагає кісткам зростися, зміцнитися. Але після того, як гіпс зняли, потрібне додаткове лікування після перелому або реабілітація.

У процесі реабілітації лікарі підбирають комплекс процедур для розробки м'язів і пошкоджених кінцівок. Якщо був перелом, реабілітація допомагає:

  • відновити рухову активність на максимально можливому рівні;
  • повернути людину до нормального життя;
  • зняти набряклість, біль, запалення;
  • знизити негативні наслідки перелому для організму.

Результат реабілітації також залежить від загального стану здоров'я та отриманих ушкоджень при переломі.

Реабілітація після переломів і травм

Реабілітація після переломів і травм: оцінка стану здоров'я

Реабілітація після переломів у центрі Медеус ґрунтується на комплексній діагностиці та індивідуальному підході до кожного пацієнта. Оцінка стану після отриманої травми вкрай важлива, адже кінцівка тривалий час перебувала в гіпсі, кістки зросталися. Своєю чергою, це призвело до зміни обмінних процесів у тканинах і органах, порушення кровообігу і певної атрофії м'язів у ділянці перелому. Важливо врахувати всі стани, які міг спричинити перелом. Тому відновлення після гіпсу починається з докладної діагностики:

  1. Проведення первинного огляду. Лікар розмовляє з пацієнтом, оглядає його, встановлює всі скарги і симптоми, пов'язані з носінням гіпсу і переломом.
  2. Застосування діагностичного комплексу Timewaver Med, для всебічного обстеження вашого організму. Допомагає виявити порушення процесів у внутрішніх органах.
  3. Використання шолома ЕЕГ для аналізу ЦНС і головного мозку, виявлення можливих неврологічних симптомів.
  4. Проведення УЗД органів, які могли бути пошкоджені внаслідок травми.
  5. ЕКГ. Оцінка роботи серця - важливе доповнення до процесу відновлення.
  6. Загальний аналіз крові з додатковими параметрами для отримання повної клінічної картини.

Щоб відновлення після перелому пройшло швидко й ефективно, наші фахівці аналізують усі результати і призначають індивідуальний план реабілітації, спрямований на максимальне відновлення організму.

Відновлення після гіпсу

Реабілітація після перелому в Києві в центрі Медеус

Щоб реабілітація після перелому забезпечувала максимальну ефективність, ми інтегруємо різні методи. Вони спрямовані на досягнення швидкого відновлення, поліпшення якості життя і запобігання можливих ускладнень, пов'язаних із переломами. Загалом реабілітація переломів у центрі Медеус включає такі процедури:

  1. Вплив на організм електромагнітними хвилями і полями стимулює регенеративні процеси в тканинах. Сприяє поліпшенню кровообігу, зниженню запалення і прискоренню відновлення місця перелому кісток.
  2. Пептидна терапія. Активує процеси регенерації та забезпечення організму необхідними біологічними сигналами. Стимулює поділ клітин, тим самим прискорюючи процес утворення нової кісткової тканини та її зміцнення.
  3. Біорегуляторна терапія спеціальними ін'єкціями. Відновлює баланс важливих речовин в організмі та регулює метаболізм. Зміцнює імунітет і здатність організму до самовідновлення.
  4. Генна терапія, включно з лікуванням стовбуровими клітинами та імунопрепаратами. Це інноваційний підхід, який вкрай важливий для відновлення всього організму і якісної регенерації пошкодженої тканини.
  5. Газотерапія. Якщо у людини були множинні переломи, реабілітація включає методики, спрямовані на зняття больових відчуттів. Для цього застосовують інгаляції ксенону і водню. Крім знеболювального ефекту, вони знімають запалення і покращують кисневий обмін у клітинах.
  6. Електро-, Магніто-, і УЗ-стимуляція. Завдання цих методів - поліпшення загального стану нервової системи, стимуляція нервових клітин, зниження больових відчуттів і дискомфорту. Все це важливо для найбільш комфортного відновлення після перелому.

Загальна тривалість курсу реабілітації зазвичай становить 10 днів, але для складніших ситуацій може знадобитися від 1 до 3 курсів. У процесі визначення відновлювальної терапії ми індивідуально підбираємо препарати для амбулаторного лікування, враховуючи клінічну картину кожного пацієнта. Щоб забезпечити максимальну ефективність реабілітації після перелому ми інтегруємо у свою роботу різні методи. Усі вони спрямовані на максимальне прискорення процесу відновлення, поліпшення якості життя та запобігання можливим ускладненням, які можуть бути пов'язані з переломами.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії