Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування псоріазу

У нашому центрі під час лікування псоріазу ми проводимо ретельну діагностику, яка включає огляд і бесіду з досвідченим лікарем для повного виявлення скарг і симптомів. Далі, ми використовуємо комплексний діагностичний метод Timewaver Med, а також передовий метод з використанням Шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Сучасне лікування псоріазу в Києві в Medeus Medical Center

Псоріаз - захворювання, з яким людина може прожити все життя. Але варто зауважити, що воно може давати ускладнення на внутрішні органи, нервову систему, суглоби. Тому лікування псоріазу необхідне.

Шкірний псоріаз: лікування та причини

Точну причину виникнення цього захворювання досі не встановлено. Розвиток хвороби може відбуватися в разі збоїв в імунній і нервовій системах, генетиці, а також у разі травм шкіри. 

За псоріазу клітини шкіри починають активно ділитися, але при цьому не зчіплюються між собою. Вони скупчуються на шкірі дрібними лусочками, червоніють і запалюються.

До розвитку патології можуть призвести:

 1. Порушення імунітету. Псоріаз може бути аутоімунним захворюванням, за якого імунітет атакує здорові клітини організму.
 2. Серйозні порушення в обміні речовин.
 3. Інші аутоімунні патології - цукровий діабет, тиреоїдит.
 4. Алергічні реакції. Якщо є алергічний псоріаз, лікування спрямоване на усунення всіх алергенів.
 5. Психологічні травми і нервові потрясіння. Саме психоемоційні потрясіння часто стають стартом для псоріазу.

Незалежно від причини, лікування при псоріазі дуже схоже за будь-яких його форм.

Псоріаз лікування

Лікування псоріазу шкіри: типи, види та симптоми

Псоріаз поділяють на 2 типи:

 • Перший або генетичний. Пов'язаний з наявністю певних генів і проявляється рано - до 20 років. Часто переходить у хронічний псоріаз, лікування якого складне.
 • Другий тип. Зустрічається у людей будь-якого віку. Не пов'язаний із генетикою.

Частіше ділять псоріаз відповідно до клінічної картини:

 1. Вульгарний (бляшковий). Це звичайнісінька і найпоширеніша форма патології. 
 2. Ексудативний. Характеризується наявністю кірок і рідини під ними. Коли виникає ексудативний псоріаз, лікування спрямоване на усунення виховного процесу.
 3. Пустульозний. Лікування пустульозного псоріазу дуже складне, оскільки хвороба глибоко вражає шкіру. З'являються пустули і висип. Небезпечний псоріаз типу Барбера. Його ще називають долонно-підошовним псоріазом: лікування такої патології вимагає особливого підходу. 

Складні форми псоріазу:

 • Псоріатичний артрит. Захворювання вражає не тільки шкіру, а й суглоби. Лікування артропатичного псоріазу включає підтримку суглобів і скелета. 
 • Псоріатична еритродермія. При еритродермії шкіра уражена настільки глибоко, що втрачає свої захисні функції. Ця форма зачіпає також нігті та волосся. Псоріаз нігтів передбачає серйозне лікування. 

Форми псоріазу щодо його проявів на шкірі бувають такими:

 • Точкова. Висипання на шкірі у вигляді дрібного висипу - точок. Точковий псоріаз потребує такого ж лікування, як і звичайний вульгарний.
 • Краплеподібний. Виникають краплинні висипання по всьому тілу. Якщо мова заходить про краплинний псоріаз, лікування проводять мазями і кремами, які усувають запалення. 
 • Кільцеподібна. Висипання мають форму чітко вираженого кільця на шкірі. Лікування псоріазу на тілі часто зводяться до зняття цих плям.

Симптоми захворювання

Основний симптом псоріазу - наявність на шкірі висипань і лусочок. Вони часто нагадують лупу або шкіру, яка облазить. Висипання можуть бути на будь-якій ділянці тіла: ногах, руках, голові, на статевих органах, повіках тощо.

Лікування також визначається тим, де він з'явився. Так, наприклад, лікування себорейного псоріазу голови супроводжується застосуванням спеціальних шампунів. А якщо є генітальний псоріаз, лікування також включає застосування мазей і спеціальних засобів гігієни.

Інші симптоми псоріазу включають:

 • лущення шкіри та свербіж;
 • відсутність апетиту і втрату ваги;
 • збільшення лімфовузлів;
 • порушення сну;
 • підвищення температури тіла до 37 °C.
Лікування псоріазу шкіри

Лікування псоріазу на різних стадіях

Виділяють три стадії захворювання:

 1. Початкова або прогресуюча. З'являються перші висипання на шкірі, вони сверблять, збільшуються в розмірах і поширюються. З'являються висипання на обличчі, стопах, псоріаз на пальцях рук, лікування якого потребує косметологічних втручань.
 2. Стаціонарна. Навколо висипань з'являється характерне кільце, воно стає ширшим і свербить. Це ускладнює лікування псоріазу голови, оскільки через волосяний покрив складно дістатися до ураженої шкіри.
 3. Стадія регресу. Шкіра вирівнюється, а лусочки зникають. На їхньому місці залишаються плями, які складно гояться. Якщо хвороба переходить у хронічну форму, то висипання з'являються знову через деякий час.

Необхідно проводити лікування псоріазу на початковій стадії, поки захворювання не почало прогресувати.

Можливі ускладнення

Лікування псоріазу має проводитися відразу, інакше хвороба може призвести до серйозних ускладнень:

 • порушення роботи міокарда і судин;
 • збої в залозах внутрішньої секреції і, відповідно, гормональні збої;
 • порушення травлення;
 • розлади нервової системи;
 • невиношування вагітності тощо.

Найбільшими ускладненнями в разі нелікування псоріазу є псоріатичний артрит і псоріатична еритродермія. Вони можуть призвести до інвалідизації та навіть летального результату.

Діагностика псоріазу в Києві

Щоб діагностувати псоріаз, проводиться огляд лікаря і здача аналізів. У медичному центрі Медеус проводиться комплексна діагностика при псоріазі. Захворювання може проявитися не тільки на шкірі, а й зачіпати внутрішні органи. Тому важливо визначити ступінь їх ураження і стадію захворювання.

Діагностика псоріазу в Києві в Медеус включає:

 • огляд лікаря і консультацію;
 • лабораторні аналізи крові, мазки;
 • УЗД внутрішніх органів;
 • ЕКГ для обстеження серця;
 • ЕЕГ із застосуванням унікального шолома зі штучним інтелектом для оцінки функції нервової системи;
 • повну діагностику стану здоров'я на сучасному комплексі TimeWaver Med.

Після того, як уточнено діагноз псоріаз, лікування призначається комплексне і залежить від клінічної картини.  

Псоріаз нігтів лікування

Лікування псоріазу в клініці Медеус

Вважається, що лікувати псоріаз важко. До кінця позбутися захворювання практично не вдається. Але знизити його симптоми, домогтися стійкої ремісії цілком можливо. 

Медеус - сучасна клініка для лікування псоріазу різних форм. Підходи до терапії засновані на інноваціях останніх наукових розробок. Вони включають напрямки лікування, які не мають аналогів в Україні.

Лікування псоріазу в Києві в клініці Медеус включає:

 1. Застосування електромагнітних полів і хвиль для нормалізації імунної системи, зняття аутоімунних процесів, відновлення нервової та гормональної систем, регенерації пошкоджених тканин, детоксикації та кращого загоєння шкіри. Під впливом хвиль лусочки псоріазу бліднуть і опадають швидше, на їхньому місці утворюється здорова шкіра.
 2. Пептидна терапія. Псоріаз має аутоімунну основу. Тому важливо відновити зруйновані та пошкоджені клітини. Пептидна терапія при лікуванні псоріазу показує високі результати для регенерації пошкоджених тканин. Пептидні препарати вбудовуються в білок хворої клітини і замінюють зруйнований ланцюг у ньому. Тому тканини поступово повертаються в норму.
 3. Генна терапія і терапія стовбуровими клітинами - це інноваційне лікування від псоріазу. Біорегуляторна терапія застосовується з метою підтримки імунної системи, детоксикації організму і зняття запалення. Для цього використовують спеціальні клітинні препарати. 
 4. Щоб нормалізувати функцію нервової системи, вгамувати неприємні симптоми, лікування доповнюється газотерпією. Інгаляції ксенону і водню дають змогу домогтися глибокої релаксації та відновлення сил, вивести недоокислені продукти обміну і токсини, поліпшити кровообіг і лімфодренаж ураженої зони.

Коли встановлено діагноз псоріаз, лікування має тривати не менше 10 днів у клініці. У деяких ситуаціях призначаються додаткові препарати для підтримки результату лікування.

Залежно від клінічної ситуації потрібно кілька курсів терапії. Наприклад, діагноз хронічний псоріаз лікування передбачає тривале - 3 курси.

Псоріаз: лікування і ціни

Вартість лікування псоріазу включає ціни на процедури, препарати генної та пептидної терапії, застосування лікувальних газів. 

Щоб дізнатися, як буде проходити лікування псоріазу, і якими будуть ціни на нього, звертайтеся за контактними телефонами клініки.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії