Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування паразитарних захворювань

У центрі Medeus використовуються передові методи для лікування від паразитів, фахівці клініки забезпечують пацієнтам швидке відновлення, поліпшення якості життя і запобігання ускладнень, пов'язаних з цим захворюванням.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Результативне лікування паразитарних захворювань у Києві

Коли лікарі виявляють паразитарні захворювання, лікування призначається в терміновому порядку. Адже паразити легко завдають шкоди кишечнику, серцю і судинам, а також нервовій системі. Центр Медеус пропонує сучасний комплекс лікування від паразитів із застосуванням унікальних методів і процедур.

Гельмінти: лікування, види, причини

Паразити - це група організмів, які проникають у людське тіло, живуть у внутрішніх органах і завдають непоправної шкоди здоров'ю. Найвідоміші паразити - це глисти або гельмінти. Загалом існує понад 200 небезпечних видів: круглі та плоскі черв'яки, лямблії, аскариди, нематоди та багато інших.

Основна причина глистових інвазій - це зараження через продукти харчування, частіше - необроблене молоко і м'ясо. Але також можна заразитися через домашніх тварин, предмети побуту, немиті руки. 

Існує думка, що глистами хворіють тільки діти. Але це не так. Якщо в сім'ї виявляють глисти в дорослих, лікування призначається для всіх членів.

Лікування глистів

Гельмінти: лікування та симптоми

Паразити вражають різні органи - шлунково-кишковий тракт, печінку, нервову та зорову систему, легені й навіть шкіру. Не всі ураження помітні одразу, і може минути кілька тижнів, поки з'являться перші симптоми інвазії. Якщо підозрюють гельмінтоз, лікування починається з аналізу таких ознак:

 • різке зниження апетиту і втрата ваги;
 • порушення метаболізму, розлад травлення;
 • нудота і блювота;
 • у дітей може бути затримка росту і розвитку;
 • анемія;
 • постійні застуди на тлі зниження імунітету;
 • висипання на шкірі;
 • біль у м'язах;
 • збільшення лімфатичних вузлів;
 • неврологічні прояви - нервозність, порушення пам'яті та уваги, труднощі з навчанням;
 • якщо уражені легені, виникає кашель, задишка, бронхоспазм.

Якщо паразитарна інфекція залишається без уваги, вона може вражати серцево-судинну систему, головний мозок, печінку та селезінку.

Діагностика та лікування паразитів у Києві

Наші методи під час лікування інфекцій завжди спрямовані на повне лікування пацієнта, усунення паразитів, а також зниження ризику ускладнень після паразитарної інвазії. Лікування від гельмінтів завжди починається з комплексної діагностики, яка допомагає отримати повну клінічну картину. Діагностика включає такі етапи:

 1. Первинний огляд і бесіда з лікарем. Лікар збирає анамнез, уточнює симптоми і складає первинну оцінку здоров'я.
 2. Діагностика на сучасному цифровому комплексі Timewaver Med. Застосовується для всебічного обстеження організму. Комплекс дає змогу отримати всю інформацію про запалення та ураження внутрішніх органів, які можуть бути за глистової інвазії.
 3. Використання шолома ЕЕГ для аналізу нервової системи. У низці випадків глисти впливають на ЦНС і головний мозок. Тому потрібна правильна оцінка роботи цих структур.
 4. УЗД внутрішніх органів. Коли виявлено гельмінти, лікування супроводжується оцінкою роботи печінки, нирок і видільної системи. Адже паразити чинять на них сильну токсичну дію. Тому лікар оцінює функціональність важливих органів.
 5. ЕКГ для оцінки роботи серця.
 6. Загальний аналіз крові з додатковими параметрами для оцінки запального процесу та внутрішніх біохімічних процесів в організмі.

Після проведення діагностики розробляється індивідуальний план лікування від паразитів.

Глисти діагностика лікування

Лікування гельмінтів: Київ, центр Медеус

Наші фахівці аналізують результати і призначають терапію в кожному окремому випадку. Лікування гельмінтів і паразитів у Медеус передбачає низку процедур:

 1. Дія електромагнітних полів і хвиль. Стимулюють зняття запальних процесів і сприяють знищенню паразитів. Сприятливо впливають на кровоносну систему, прискорюючи виведення паразитів з організму, налагоджуючи обмінні процеси в тканинах і органах.
 2. Пептидна терапія. Паразитарні захворювання завжди супроводжуються порушенням метаболізму. Щоб відновити баланс біологічно активних речовин, застосовуються пептидні препарати. Вони сприяють відновленню пошкоджених клітин і генерують синтез нового клітинного матеріалу.
 3. Біорегуляторна терапія - це спеціальні крапельниці та ін'єкції, спрямовані на заповнення важливих речовин, яких позбавляється організм під час інфекції. Крім того, біорегулятори підвищують імунний захист, щоб організм сам боровся з паразитами. Терапія використовується з детоксикаційною та антиоксидантною метою.
 4. Клітинні технології. Коли виявлено гельмінти, лікування може супроводжуватися генною терапією і стовбуровими клітинами
 5. Терапія газами - воднем і ксеноном. Сприяє зниженню запалення, а також детоксикації організму після паразитарних інвазій.

Застосування комплексу процедур спрямоване на повне одужання від паразитів і усунення несприятливих наслідків їхнього перебування в організмі. Курс терапії від гельмінтів становить 10 днів, і може варіюватися залежно від ситуації.

Діагностика глистів

Лікування паразитарних захворювань у Києві: вартість

Коли виявляють глистяні інвазії, лікування призначається в індивідуальному порядку. У центрі Медеус у курс терапії від паразитів входять усі консультації, медикаменти та процедури на спеціальній апаратурі. Розрахувати точну вартість може лікар під час особистої консультації та після отримання всіх результатів аналізів.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії