Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

IV терапія

Препарати з біорегуляційними властивостями сприяють відновленню здатності організму до саморегуляції та самовідновлення за рахунок одночасного впливу на кілька мішеней у порушених механізмах внаслідок захворювання.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Оздоровчі крапельниці в Києві

АЙВІ терапія - відносно молодий метод боротьби з різними захворюваннями. Вона є частиною біорегуляційної (IV) терапії, яка розширює арсенал інноваційних засобів, доступних практикуючим лікарям. IV-терапія заснована на внутрішньовенному введенні амінокислот, вітамінів і біорегуляторів для досягнення оздоровчого ефекту.

IV крапельниця - що це таке і коли застосовується

IV-терапія або intravenous therapy - це метод введення біорегуляторних речовин в організм через вену крапельним шляхом. Оздоровча крапельниця несе в кров набір незамінних амінокислот, вітамінів і мікроелементів для вирішення різних завдань. 

Терапію призначають як самостійний метод оздоровлення, так і доповнення до лікування різних патологій. Крапельниці з вітамінами застосовують у косметології, неврології, дерматології, кардіології, гастроентерології та інших галузях медицини.

Біорегуляторне лікування розглядає організм як цілісну структуру. Її підходи націлені на роботу з тілом, а не просто на усунення симптомів хвороб. Біорегуляційний підхід дає змогу краще справлятися зі складною природою захворювань, з якими ми сьогодні стикаємося. Це є плюсом і для лікарів, і для пацієнтів, які прагнуть спільної мети - виліковування від гострих і "невиліковних" хронічних патологій, поліпшення якості життя, антистаріння. 

Внутрішньовенні вітамінні крапельниці є частиною біорегуляційної терапії. У центрі Медеус розроблено власну унікальну схему їх проведення. 

Крапельниці краси

Крапельниця краси та здоров'я: показання

Вітамінні коктейлі внутрішньовенно вводять, якщо є такі стани й симптоми:

 • Захворювання нервової системи, часті стреси, депресії та інші нервові розлади.
 • Патології шлунково-кишкового тракту і часті розлади шлунка.
 • Ослаблений імунітет та імунодефіцит.
 • Часті застудні та вірусні захворювання.
 • Аутоімунні хвороби.
 • Патології серця і судин.
 • Занепад сил і брак енергії.
 • Дефіцит вітамінів і мінералів.
 • Окислювальний стрес.
 • Зовнішні несприятливі прояви: випадіння волосся, сухість шкіри, висипання на тілі та обличчі, ламкі нігті.
 • Стрімкі ознаки старіння - втрата колагену, зморшки тощо.
 • Гормональний дисбаланс, зокрема у жінок у період менопаузи.

Популярною нині є детокс крапельниця: у Києві її замовляють дедалі частіше. Комплекс спрямований на швидке виведення токсинів з організму, які накопичуються в разі постійного недосипу, стресу, неправильного харчування.

Вітамінний комплекс: крапельниця чи таблетка

Різні вітаміни й амінокислоти можна приймати у формі таблеток. Але саме крапельниця має високу біодоступність, відразу потрапляючи в кров і діючи на органи-мішені. З огляду на причини і механізми розвитку хвороби, біорегуляторні препарати спрямовані відразу на кілька мереж, залучених до розвитку захворювання. Крапельниці з вітамінами мають низку переваг:

 1. Мале навантаження на травний тракт. Потрапляючи в шлунок, таблетовані препарати, наприклад, аскорбінова кислота, можуть подразнювати слизову. Через це вони не завжди добре переносяться, викликають біль і нудоту. Якщо ж поставити крапельницю з вітамінами, вона мине ШКТ і потрапить одразу до потрібних органів.
 2. Хороша засвоюваність. Низький вміст вітамінів і амінокислот в організмі часто пов'язаний із синдромом мальабсорбції. Це означає, що корисні речовини недостатньо засвоюються зі шлунково-кишкового тракту. Але якщо пацієнт вирішує прокапатися вітамінами, проблема мальабсорбції знімається. 
 3. Збалансоване дозування. Як правило, одна крапельниця краси і здоров'я замінює тижневе дозування таблетованих комплексів.
 4. Унікальні поєднання поживних речовин. У центрі Медеус використовують крапельниці, дія яких спрямована на конкретну проблему.
Вітамінні крапельниці

Вітамінні крапельниці: Київ, медичний центр Медеус

IV-препарати підвищують здібності тіла до самовідновлення та оновлення тканин.

У центрі Медеус пропонують крапельниці для краси і здоров'я, які показані як для лікування хронічних захворюваннях, так і для загального оздоровлення організму.  

У нас доступні кілька напрямків IV-терапії:

 1. Імунна. Ми використовуємо крапельниці, які зміцнюють імунітет, борються з наслідками вірусних захворювань, зокрема грипу та коронавірусу. Препарати також допомагають регулювати аутоімунні стани та імунодефіцити.
 2. Крапельниця детокс. Виводить токсини з організму, підвищує стійкість до подальшої дії несприятливих речовин.
 3. Енергетична. Допомагає швидко відновити сили, зняти втому, привести організм у тонус. 
 4. Регенераційна. Вітамінний коктейль-крапельниця сприяє самовідновленню організму, діючи на органи і системи на клітинному рівні.
 5. Антизапальна. Спрямована на зняття запалення в різних органах. Показана в разі ураження нирок, печінки, шлунково-кишкового тракту, серця, судин тощо.
 6. Протимікробна. Бореться з вірусними та бактеріальними інфекціями. Володіє широким спектром дії щодо патогенної мікрофлори.
 7. Антистаріння. Крапельниці краси нормалізують ріст волосся і нігтів, сприяють виробленню колагену, який потрібен шкірі для її молодості. Крім того, ефект антистаріння проявляється в загальному омолодженні та регенерації тканин. 

Ці крапельниці широко використовують у країнах Європи та США. Курс АЙВІ-т

Крапельниці для краси та здоров'я

Крапельниця "вітаміни": ціна в Києві

Вартість IV-крапельниці в центрі Медеус включає консультацію лікаря, індивідуальний підбір препаратів з урахуванням особливостей здоров'я пацієнта, процедуру в клініці під наглядом професійного медичного персоналу. 

Якщо ви вирішили поставити вітамінні крапельниці, ціна на послугу визначається під час підбору лікування. Записуйтеся на прийом і отримуйте свій заряд бадьорості, краси та здоров'я.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії