Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Хвороба Крона

У нашому медичному центрі використовуються передові методи лікування хвороби Крона, націлені на досягнення найкращих результатів. Під час діагностики та лікування завжди враховуємо індивідуальну ситуацію пацієнта для максимально ефективного підходу для одужання.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Ефективне лікування: хвороба Крона 

Сучасна медицина досі не знає точних причин виникнення цієї патології, але недуга все частіше з'являється серед населення. На сьогоднішній момент кожні 50 осіб зі 100 тисяч страждають від хвороби Крона.

Лікування хвороба крона

Хвороба Крона: особливості захворювання та його розвитку

Хвороба Крона або гранулематозний коліт - це стійке запалення стінки кишечника. На його слизовій оболонці з'являються гранули - вузлові новоутворення внаслідок патологічного розростання клітин. За хвороби Крона ділянки ураження можуть мати різний розмір і виникати в будь-якій ділянці шлунково-кишкового тракту: ротова порожнина, стравохід, кишківник, анальний отвір. Але найчастіше гранули утворюються в товстому і тонкому кишечнику. Достеменна причина захворювання невідома, але фахівці називають три ймовірні:

 • генетичну;
 • інфекційну;
 • аутоімунної природи.  

Лікування хвороби Крона ускладнюється тим, що її ділянки чітко локалізовані. Вони проявляються вогнищами і чергуються з нормальними ділянками слизової оболонки. У запущених ситуаціях уражені вогнища розростаються й об'єднуються в одну величезну ділянку хвороби Крона. Також гранули проникають у глибокі шари слизової, спричиняючи виразки та повне її ураження. Утворюється перфорація кишківника, що призводить до кровотеч і навіть летального результату.

Для виникнення хвороби Крона виділяють кілька чинників ризику:

 • генетика;
 • вплив на кишечник токсинів і деяких медикаментів;
 • порушення системи харчування;
 • порушення в імунній системі;
 • інфекції.

Лікування хвороби Крона необхідне для повернення людини до нормального життя.

Діагностика хвороби крона

Хвороба Крона: лікування та класифікація

Захворювання класифікують за характером його перебігу:

 1. Гостре. Початок різкий або поступовий: у людини з'являються незначні болі в животі, на які вона не звертає увагу. Гострий напад Крона проявляється через 1-6 місяців після початку утворення гранул.
 2. Хронічне безперервне. Проводиться лікування хвороби Крона, але поліпшення відсутні.
 3. Хронічне з рецидивами. Проводиться грамотне лікування хвороби Крона, виникають поліпшення, але захворювання дає про себе знати протягом життя новими нападами.

Хвороба Крона: симптоми та лікування

Основні симптоми при хворобі Крона такі:

 • Різкі болі в животі.
 • У випорожненнях є домішки крові та слизу.
 • Різко знижується вага.
 • Аритмія і тахікардія.
 • Набряки обличчя та кінцівок.
 • Постійне відчуття не повністю спорожненого кишківника.
 • Часті позиви до дефекації, особливо в нічний час.
 • Стомлюваність, сонливість і занепад сил.

Лікування хвороби Крона ускладнюється тим, що її симптоми плутають з іншими патологіями:

 • Ураження ротоглотки: стоматит, гінгівіт.
 • Алергія: кропив'янка, свербіж, висипання й абсцеси.
 • Захворювання офтальмології: ураження очей і повік.
 • Хвороби суглобів: артралгія або артрит.
 • Патології печінки та нирок: камені, гепатоз, холецистит.
 • Анемія.

Хвороба Крона: діагностика та лікування

У медичному центрі Medeus Medical Center проводиться комплексна діагностика захворювань. Щоб визначити патологію, а також можливі супутні недуги і загальну клінічну картину, потрібно провести низку обстежень.

Діагностика хвороби Крона в центрі Медеус включає:

 1. Огляд пацієнта і збір анамнезу. За описом симптомів лікар може запідозрити і діагностувати Крона.
 2. Повне обстеження організму на сучасному комплексі Teamviewer Med. Можливі патології та загальний стан здоров'я видно за допомогою спеціальної апаратури.
 3. Обстеження нервової системи за допомогою шолома ЕЕГ зі штучним інтелектом.
 4. УЗД внутрішніх органів для оцінки травного тракту. Важливо визначити його точний стан перед початком лікування хвороби Крона.
 5. Електрокардіограма для визначення роботи серцево-судинної системи, яка часто страждає від цього захворювання.
 6. Лабораторні аналізи для уточнення і розширеної діагностики хвороби Крона. Вони включають загальний аналіз крові, генетичні аналізи, онкоскринінг, аналіз мікробіома і багато інших.

Після діагностики підбирається лікування при хворобі Крона в кожному окремому випадку.

Хвороба крона діагностика

Хвороба Крона: лікування в Києві в клініці Медеус

Сучасний центр Medeus Medical Center пропонує підтримку організму, усунення неприємних симптомів і відновлення травного тракту в разі захворювання. Лікування хвороби Крона в Києві в центрі Медеус охоплює кілька напрямків:

 1. Дія на організм електромагнітними хвилями і полями широкого спектра. Вони надають глибокий регенерувальний ефект і зняття запалення в шлунково-кишковому тракті.
 2. Пептидна терапія. Це унікальні препарати, які містять ланцюги амінокислот. Вбудовуючись у пошкоджений білок клітини шлунково-кишкового тракту, пептидні препарати відновлюють його і, таким чином, зменшують ділянку ураження при лікуванні хвороби Крона.
 3. Біорегуляторна терапія. Внутрішньовенна терапія препаратами останніх розробок для швидкої регенерації, усунення запальних процесів, детоксикації, відновлення.
 4. Відновлення пошкоджених тканин за допомогою клітинних технологій. Стовбурові клітини, імунна та генна терапія - це передові технології під час лікування хвороби Крона.
 5. Газотерапія із застосуванням ксенону та водню. Розслаблювальні гази чинять релаксувальний ефект на організм, знімають запалення й усувають болі.

Додатково під час терапії використовують технології для відновлення нервової системи за допомогою електро-, магнітно- та УЗ-стимуляції головного мозку.

У Медеус проводять комплексне лікування: хвороба Крона, розлади шлунково-кишкового тракту та інші захворювання передбачають широку терапію для поліпшення здоров'я. Вам знадобитися 1-3 курси залежно від клінічної ситуації. Кожен курс становить 10 днів, після чого відчутний явний прогрес у лікуванні.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії