Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування алергічного дерматиту

Пропонуємо комплексну діагностику та лікування алергічного дерматиту. Наші методи включають використання передового діагностичного обладнання, яке надає повну інформацію про стан Вашої шкіри, підтвердити або спростувати діагноз алергічний дерматит.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Лікування алергічного дерматиту в Києві 

У 15-20% випадків поява вогнищ запалення на шкірі спровокована реакцією організму на контакт з алергенами. Оскільки це індивідуальна реакція організму, яка не має інфекційного характеру, заразитися цим дерматологічним захворюванням неможливо.

Фахівці вже давно назвали таку патологію - алергічний дерматит, його діагностика включає проведення аналізів для визначення алергенів. Визначення речовин, які викликають гіперчутливість у пацієнта, допоможе виключити контакт з алергенами в майбутньому.

Фахівці медичного центру Медеус проводять комплексне лікування алергічних дерматитів з усуненням їхніх проявів. Для діагностування захворювання і проходження терапії записуйтеся на консультацію за контактними номерами клініки.

Контактний алергодерматит: лікування та види захворювання

Якщо у пацієнта діагностується дерматит алергічний, лікування передбачає усунення контакту з агресивною речовиною. Залежно від перебігу захворювання поділяють дерматит:

 • хронічний;
 • гострий.

При цьому форма патології може бути легкою, середньої тяжкості та важкою.

Для класифікації захворювання фахівці використовують назву речовини, що викликала запалення, так буває алергічний дерматит через:

 • металів;
 • харчових продуктів;
 • медикаментів;
 • барвників;
 • хімічних сполук у складі пластмаси, гуми тощо.

У деяких випадках запалення може бути спричинене реакцією на склад косметичних засобів, тоді потрібне лікування алергічного дерматиту на обличчі. 

Лікування алергічного дерматиту

Алергічний дерматит: клініка та етіологія хвороби

Алергодерматит з'являється внаслідок безпосереднього контакту шкіри людини з різними речовинами, які викликають імунну реакцію організму. За першого контакту прояви можуть не виникнути зовсім або з'явитися через кілька тижнів. Оскільки під час першої "зустрічі" організм тільки "знайомиться" з провокатором, і лейкоцити намагаються "прогнати" його з організму.

Наступні контакти можуть викликати характерну симптоматику моментально, що викликано наявністю вже готових антитіл в організмі. 

Залежно від того, який перебіг захворювання, може відрізнятися характер проявів:

 • За гострої форми алергічний дерматит повік або інших ділянок потребує негайного лікування, щоб не допустити переходу в хронічний стан. Першою реакцією організму є поява локальних вогнищ запалення шкіри, набряк у місці контакту зі збудником. Далі з'являється висип, що приносить дискомфорт людині у вигляді печіння та свербежу. Коли рідина, що міститься в папулах, виходить назовні, на епітелії з'являються скоринки. Одночасно на невеликій ділянці шкіри можуть бути папули, заповнені рідиною, характерні скоринки й ущільнення, що утворилися після їхнього відділення. Іноді за гострої форми алергічного дерматиту може підніматися температура тіла.
 • Для хронічної форми характерне поширення вогнищ запалення на великі ділянки шкірного покриву. У місцях контакту зі збудником висип видозмінюється в невеликі горбки, на поверхні яких спостерігається лущення.

Якщо вчасно не призначити коректне лікування алергічного дерматиту на руках або інших частинах тіла, можуть бути ускладнення. Не рідкість у місцях локалізації прояв рубців, зміни кольору або/та витончення шкірних покривів.  

Алергічний дерматит лікування

Діагностика алергічного дерматиту в Медеус

Локалізація захворювання може відрізнятися. Але навіть якщо у пацієнта алергічний дерматит шкіри голови, лікування передбачає комплексне обстеження всього організму. У Medeus Medical Center для діагностики роботи органів і систем застосовується інноваційний апарат Timewaver Med.

Це обладнання сертифіковане в країнах Європи і поки що не має аналогів в Україні. Його унікальність полягає в дуже точній і великій базі даних, що дає змогу вивчити понад 50 показників роботи організму. В аналізі отриманих даних бере участь штучний інтелект. Це виключає людський фактор під час визначення захворювання. 

Ретельно вивчивши стан органів і клітин, фахівець зможе діагностувати не тільки наявні патології, а й схильності пацієнта.

Щоб призначити коректне, а головне ефективне лікування алергічного дерматиту на ногах, руках і тілі, ми також проводимо додаткові лабораторні дослідження.

Крім того, під час обстеження будь-якого захворювання нашими фахівцями проводяться:

Діагностика алергічного дерматиту

Інноваційне лікування при алергічному дерматиті в Medeus Medical Center

Після комплексного обстеження і підтвердження діагнозу алергічний дерматит, лікування призначається індивідуально лікарем. У середньому курс терапії в клініці Медеус триває 10 днів. Кількість необхідних курсів визначається за клінічною картиною, реакцією організму на терапевтичні маніпуляції та потребами пацієнта.

Якщо у пацієнта алергічний дерматит, лікування у дорослих передбачає застосування:

 1. Апаратної терапії, а саме інноваційних методів з використанням електромагнітних хвиль і полів широкого спектра. Це дає змогу істотно прискорити регенерацію пошкоджених ділянок шкіри після видалення патогенних мікроорганізмів. Методики спрямовані на нормалізацію імунної системи та нейрогуморальну регуляцію, детоксикацію організму від токсинів.
 2. Пептидної терапії. Завдяки застосуванню новітніх біотехнологій під час лікування алергічного дерматиту в дорослих відбувається швидка регенерація шкірних покривів.
 3. Біорегуляторної терапії. Внутрішньовенні препарати для детоксикації епітелію та його відновлення, врегулювання метаболізму широко застосовують фахівці Медеус під час лікування шкірних захворювань.
 4. Генної терапії, а саме клітинної, імуноклітинної та лікування стовбуровими клітинами. Такі методики вже давно застосовуються в протоколах антистаріння в розвинених країнах світу. Генна терапія не лише покращує ефект від лікування алергічного дерматиту, а й впливає на загальну якість життя людини.

Залежно від клінічної ситуації та індивідуальних потреб лікар може призначити додаткові препарати та газотерапію. Інгаляції водню та ксенону допоможуть пацієнту відновити емоційний стан, сприяють зниженню запальних процесів в організмі та активації обміну речовин. Якщо алергічний дерматит у дорослих, таке лікування допоможе зупинити процеси пошкодження.

Нашими фахівцями застосовуються тільки передові методики терапії, які довели свою ефективність.

У медичному центрі Медеус давно вміють лікувати алергічний дерматит різного ступеня. При виявленні характерних симптомів, звертайтеся за консультацією та діагностикою в клініку в Києві.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії