Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Реабілітація після ДТП

Фахівці клініки Medeus використовують комплексний підхід до відновлення після травм пов'язаних з ДТП, приділяючи увагу індивідуальним особливостям кожного пацієнта. Проведемо повну перевірку стану Вашого здоров'я та повернемо Вас до радісного життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Реабілітація та відновлення після аварії в Medeus Medical Center

ДТП - часта причина травматизму. Після переломів, вивихів, операцій на кінцівках і внутрішніх органах необхідне відновлення. Реабілітація після аварії із застосуванням сучасних методик і технологій доступна в клініці Медеус.

Реабілітація після автопригоди

Чому необхідна реабілітація після ДТП

Реабілітація - завжди заключний крок під час лікування травм. Недостатньо просто провести операцію, потрібно ще повернути організму нормальне функціонування. Тому повне відновлення людини після аварії (ДТП) неможливе без грамотної реабілітації. Завдяки їй можна повернути рухову активність, відновити м'язи і зв'язки, зміцнити організм.

Реабілітація після аварії

Відновлення після аварії: попередня діагностика

Ми використовуємо комплексний підхід до відновлення після травм, пов'язаних із ДТП, приділяючи увагу індивідуальним особливостям кожного пацієнта. Реабілітація після ДТП починається з діагностики можливих наслідків для всього організму. Вона включає такі етапи:

 1. Здійснення первинного медичного огляду та детальної консультації з лікарем для повного з'ясування поточних станів, симптомів, скарг, пов'язаних із наслідками ДТП.
 2. Обстеження на діагностичному апараті Timewaver Med. Для більш детального аналізу стану організму.
 3. Застосування шолома ЕЕГ для оцінки стану нервової системи, виявлення можливих патологій, пов'язаних із наслідками ДТП.
 4. Проведення УЗД внутрішніх органів, які були порушені внаслідок аварії.
 5. ЕКГ. Оцінка роботи серця і виявлення можливих аномалій, зокрема, у світлі наслідків ДТП.
 6. Розгорнутий аналіз крові. Оцінка вашого здоров'я, враховуючи фактори, пов'язані з наслідками аварії.

Аналіз результатів і розробка індивідуального плану реабілітації після ДТП проводиться досвідченим фахівцем. Лікування спрямоване на максимальне відновлення і підтримання оптимального стану після аварії.

Відновлення людини після аварії

Відновлення після аварії в клініці Медеус

Під час реабілітації після ДТП ми спираємося на інноваційні підходи світової медицини. Тому використовуємо такі методи:

 1. Електромагнітні хвилі та поля для стимуляції регенеративних процесів у пошкоджених тканинах. Це призводить до швидкого загоєння ран і зниження запалення.
 2. Пептидна терапія. Стимулює процеси самовідновлення організму. Вона має протизапальні властивості і сприяє зміцненню імунної системи, що особливо важливо під час реабілітації після ДТП, оскільки можлива прискорена регенерація пошкоджених тканин.
 3. Біорегуляторна терапія (внутрішньовенна терапія). Введення біологічно активних речовин для зміцнення органів і тканин, детоксикації та регенерації, стимуляції імунітету і загального відновлення.
 4. Генна терапія і лікування стовбуровими клітинами активізують природні регенеративні процеси в організмі. Клітинна та імуноклітинна терапія використовуються для модуляції імунної системи та прискорення загоєння.
 5. Терапія газами (водень, ксенон). Приносить глибоке розслаблення, знімає запалення і больові відчуття після дорожньо-транспортної пригоди.
 6. Полегшення неврологічних симптомів за допомогою нейростимуляції. У результаті пошкоджені м'язи набувають тонусу, зникає біль і дискомфорт.

Відновлення людини після аварії відбувається поступово. Курс терапії в клініці становить 10 днів, але можна застосовувати кілька курсів із певною перервою. Кожен з етапів лікування під час реабілітації після ДТП націлений на максимізацію процесів відновлення, зменшення болю та запалення, а також забезпечення оптимального функціонування організму.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії