Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування аднекситу

У нашому центрі діагностика та лікування аднекситу проводяться із застосуванням сучасного обладнання та новітніх світових методик терапії. Головна мета Medeus Medical Center і його команди - забезпечити пацієнтам найкраще здоров'я і повернути до активного і радісного життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Ефективне лікування аднекситу в медичному центрі Медеус

Аднексит - небезпечне захворювання, яке завдає удару по жіночій репродуктивній системі. Лікувати аднексит потрібно обов'язково, інакше зростає ризик розвитку ускладнень. Надалі це може призвести до безпліддя і хронічних патологій яєчників і фаллопієвих труб.

Аднексит: лікування, причини, клініка

Аднексит - це запалення придатків. За аднекситу запальний процес розвивається як у маткових трубах, так і в яєчниках. Це одна з найпоширеніших патологій жіночої репродуктивної системи, і одна з найнебезпечніших. 

Як правило, аднексит розвивається на тлі інфекції, яка потрапляє в організм жінки різними шляхами. Спочатку запалення вражає слизову оболонку шийки матки та яєчників, потім переходить у глибші шари.

Лікування аднекситу завжди враховує фактори ризику, що передують йому:

 • операції на черевній порожнині та матці;
 • депресія, перевтома, сильний стрес;
 • статевий акт під час менструації;
 • ослаблений імунітет;
 • інфекційні захворювання бронхо-легеневої системи;
Хронічний аднексит лікування

Аднексит: лікування та види

Аднексит буває кількох видів щодо ділянки ураження та характеру перебігу процесу.

Залежно від того, яка частина придатків запалена, виділяють:

 • Лівобічний аднексит, лікування якого передбачає терапію лівого яєчника і лівої труби.
 • Правобічний аднексит, лікування при якому вимагає терапії для правого яєчника і правої труби.
 • Двосторонній аднексит. За двосторонньої форми захворювання вражені всі придатки: обидві труби й обидва яєчники. Це серйозна патологія, яка іноді потребує хірургічного втручання. Якщо поставлено діагноз двосторонній аднексит, лікування проходить довго.

Залежно від перебігу процесу розрізняють:

 1. Гострий аднексит. Настає раптово, супроводжується болем або потягуванням у боці. Якщо виник гострий аднексит, лікування необхідно проводити якомога швидше, інакше процес може перейти в хронічну форму і дати ускладнення.
 2. Хронічний аднексит. Млявоплинна форма процесу. Загострюється і затухає протягом тривалого періоду. Лікування хронічного аднекситу може тривати все життя.

Аднексит: симптоми та лікування

Симптоми аднекситу важко пропустити. Коли виникає гострий напад, жінка відчуває:

 • Сильний біль внизу живота. Якщо захворювання одностороннє, то біль проявляється тільки з одного боку.
 • Підвищення температури до 38 °C.
 • Біль, що наростає при емоційному потрясінні, фізичному навантаженні, переохолодженні.
 • Безсоння і стомлюваність.
 • Порушення місячних - занадто рясні або рідкісні.
 • Гнійні виділення зі статевих шляхів.
 • Порушення сечовипускання.
 • Розлади шлунка тощо.

Хронічний аднексит виникає на тлі запущеного або погано пролікованого гострого процесу. У маткових трубах може накопичуватися рідина, в яєчниках розвиваються патологічні зміни.

Хронічний аднексит проявляється рецидивами. Симптоми загострень такі ж, як і за гострої форми процесу. Але при цьому хронічне захворювання дає ускладнення на інші системи й органи. Виникають зміни в міокарді, судинах, нервовій системі. Усе це вимагає ретельної діагностики та лікування аднекситу.

Двосторонній аднексит лікування

Гострий і хронічний аднексит: діагностика

Важливе завдання лікарів Медеус - виявити причину аднекситу. Для цього застосовується повна діагностика з використанням УЗД-дослідження, виявленням патогенної мікрофлори, лабораторним обстеженням. Комплексний підхід дає змогу грамотно призначити лікування аднекситу.

Дуже цінним інструментом є сучасний діагностичний комплекс, який дає повну оцінку функціонування організму, виявляє приховані патології.

Додатково ми проводимо ЕЕГ з використанням Шолома зі штучним інтелектом, а також ЕКГ для оцінки роботи серця. Це важливо, оскільки лікування за хронічного аднекситу супроводжується корекцією розладів нервової та серцево-судинної систем. Саме в цих областях організму можуть виникнути ускладнення.

Гострий і хронічний аднексит: лікування

Якщо поставлено діагноз аднексит, лікування проходить з використанням передових технологій фізіотерапії та розробок науки.

Комплексне лікування при аднекситі включає:

 • Терапію електромагнітними полями і хвилями для зняття запалення і придушення патогенної мікрофлори.
 • Біорегуляторну терапію з використанням внутрішньовенних і внутрішньом'язових засобів. Препарати допомагають зняти запалення, провести детоксикацію і поступово відновити пошкоджені тканини органів репродуктивної системи.
 • Генна терапія і терапія стовбуровими клітинами. Необхідні, коли проходить лікування аднекситу хронічного характеру. Новітні розробки біотехнологічних лабораторій дають змогу прискорити регенерацію, зняти запалення і наблизити одужання.
 • Газотерапія ксеноном і воднем допомагає в разі лікування аднекситу гострого перебігу. За допомогою інгаляцій газами можна істотно полегшити неприємні симптоми та болючість.
Аднексит хронічний лікування

Аднексит: лікування і вартість

Ціну на лікування аднекситу в центрі Медеус уточнюйте в адміністраторів клініки. Уже на першій консультації у лікаря вам можуть скласти індивідуальний план терапії.

Повний курс лікування в клініці Медеус триває 10 днів. Він включає необхідні медикаменти, маніпуляції медичного персоналу та огляди лікарів. Лікування аднекситу може потребувати 1-3 курсів залежно від ситуації та стану пацієнта.

Ціна процедури

Від

В дослідження входить:

Перша консультація безкоштовна
Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії