Запис на консультацію

Залиште інформацію про себе і отримайте консультацію від Medeus

Графік роботи
колл-центру:

Пн-Пт: 8.00—20.00
Сб: 9.00—16.00
Нд: вихідний

Чати підтримки

whatsapp Whatsapp telegram Telegram

Лікування дерматоміозиту

Фахівці медичного центру MEDEUS проведуть діагностику стану здоров'я і розроблять для Вас індивідуальну схему лікування дерматоміозиту з урахуванням всіх особливостей Вашого організму. Основна мета - забезпечити Вам найкраще здоров'я і повернути Вас до активного і радісного життя.

Запис на консультацію
Ми Вам передзвонимо в найближчій час
Погоджусь на обробку персональних даних

Дерматоміозит: лікування в Києві

Дерматоміозит - аутоімунне захворювання, яке зустрічається не часто. Але тим, хто з ним зіткнувся, воно значно ускладнює життя і завдає непоправної шкоди здоров'ю. Клініка Медеус пропонує сучасне лікування дерматоміозиту на різних стадіях процесу.

При дерматоміозиті імунна система атакує власну сполучну тканину. Точні причини патології невідомі, часто вона передається у спадок.

Дерматоміозит лікування

Дерматоміозит: лікування та симптоми

Дерматоміозит проявляється червоним висипом на шкірі. Переважно на кистях рук, повіках, щоках, зоні декольте. Коли захворювання прогресує, починається сильна м'язова слабкість і патологічні процеси внутрішніх органів (легень, печінки, нирок, серця та судин). Тому лікування дерматоміозиту необхідне одразу після виявлення його симптомів:

 • еритема (висип) на відкритих ділянках тіла;
 • некроз тканин шкіри на ділянках, зачеплених висипом;
 • м'язова слабкість, неможливість нормально ходити, стояти, підніматися і навіть нахиляти голову, при цьому відпочинок не допомагає;
 • різка слабкість і часті падіння;
 • ураження суглобів - набряклість, почервоніння, біль;
 • зміна кольору судинної сітки в разі ураження судин.

Під час розвитку патології з'являється задишка (уражені легені), симптоми з боку печінки та нирок, прояви з боку серця.

Дерматоміозит клініка

Дерматоміозит: діагностика

Перш ніж почати лікування, ми проводимо всебічну діагностику, яка включає низку етапів. При обстеженні на дерматоміозит діагностика включає:

 1. Огляд пацієнта та детальне обговорення з лікарем для повного виявлення скарг і симптомів.
 2. Обстеження на сучасному комплексі Timewaver Med. Цей метод є ключовим у нашій діагностиці. Він дає змогу провести всебічне обстеження та аналіз поточного стану організму, виявити особливості функціонування всіх систем, зокрема й імунної, яка є ключовим фактором у розвитку дерматоміозиту.
 3. ЕЕГ на шоломі з підтримкою штучного інтелекту. Оцінюється стан нервової системи та головного мозку, адже за патології нервово-м'язові процеси можуть бути порушені.
 4. УЗД внутрішніх органів дає змогу отримати детальну інформацію про стан усіх тканин. Це важливо, тому що дерматоміозит зачіпає не тільки шкіру, а й внутрішні органи.
 5. ЕКГ для оцінки роботи серця і судин при дерматоміозиті.
 6. Загальний розгорнутий аналіз крові з додатковими параметрами.

Після оцінки всіх параметрів призначається лікування дерматоміозиту.

Дерматоміозит діагностика

Дерматоміозит: лікування в Києві в центрі Медеус

Після діагностики ми застосовуємо комплексну терапію. У нашому центрі використовують тільки передові технології та методи. Вони підбираються в кожному окремому випадку. За діагнозу дерматоміозит клініка Медеус пропонує таке лікування:

 1. Електромагнітні хвилі та електромагнітні поля. Їх застосування може сприяти нормалізації роботи м'язів, поліпшенню кровообігу для полегшення симптомів дерматоміозиту. Метод чинить імуномодулювальний ефект, сприяє регенерації пошкоджених клітин і детоксикації.
 2. Пептидна терапія. Пептиди сприяють регенерації тканин і зміцненню імунної системи. Це важливо за дерматоміозиту, оскільки імунітет значно страждає.
 3. Біорегуляторна терапія. Вона спрямована на нормалізацію роботи імунної системи, детоксикацію організму і його відновлення, що особливо важливо в разі аутоімунних захворювань, таких як дерматоміозит.
 4. Генна терапія, включно з клітинною та імуноклітинною терапією, а також лікування стовбуровими клітинами.
 5. Медикаментозна терапія і терапія газами (водень, ксенон). Спрямовані на зниження запалення, розслаблення і поліпшення загального стану пацієнта для полегшення симптомів дерматоміозиту.

Комплексне лікування дерматоміозиту підбирається в кожному індивідуальному випадку і залежить від особливостей перебігу захворювання. Для діагностики та складання плану терапії записуйтеся на консультацію.

Зв’язатися
Бажаєте безкоштовну консультацію?
Мислицька Ірина
Медична директорка, лікарка-терапевтка 1-ї категорії